Mimiminko v noci

2.8.20 09:09

Mimiminko noc

Zdravim vsechny :)
Uplne jsem nevedela kam to zaradit :) mam 3 mesicni holcicku takze se ptam spise dopredu :). Jsme na UM pres den dostane cajik :). Trochu si cucne a je lepe :).
Ale ted k veci ja proste nepoznam co potrebuje kdyz place,, kdyz se blizi hodina krmeni jeji tak vetsinou chce jidlo. Ale treba ted se zacala parkrat budit behem noci. Nekdy staci treba jen pohladit, pretocit na bok dat dudlik a nebo pochovat :) jako vcera se vzbudila v 22h a ja ji vzala do ruky a spala.
No kdyby by mela hlad tak nespi ne? :nevim: Ona byla vzdy takova spinkaci ale jak uz je vetsi tak si rika na jidlo ( kdyz jsme teda v kocaru :roll: )

No ale treba nekdy breci pres den a treba ma hodinu do toho nez ji obyvykle ( tak prebalim snazim se chovat nic, tak ji dam najist a vypije 60 ml a usne ) tak nevim zda vubec mela hlad ci mela jen zizen :nevim:

No a chtela jsem se zeptat zda jste davali napit i behem noci az byli vetsi treba od toho pul roka? A jak jste poznali ze chteji napit a nemaji hlad?

Ja vim ze bych to jako maminka mela poznat co potrebuje ale nejak to nejde :nevim: citim se blbe
Jinak spinka celou noc vetsinou do 21h spi a budi de ve 4h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4342
2.8.20 09:18

Synovi se ve 3 měsících úplně změnilo spaní, do te doby se budil jen 1× za noc a ted se budi víckrát, to je úplně normální. Takto malý miminka moc žízeň nemívají, spíš je to hlad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
2.8.20 09:24

JSME na UM, JSME v kočárku… holka, tebe tady sežerou 8o

Miminko může cokoliv trápit, mění se třebas režim, zpracovává denní zážitky. Je toho hodně. Nevím, zda jde poznat žízeň / hlad při UM, třeba poradí jiná maminka. Obě děti mám kojené, takže to trošku jde odhadnout. Myslím, že spí pěkně, tak ať se daří :mavam: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28950
2.8.20 09:27

Napít jsem dávala průběžně, i v noci. 3 měsíční mimi může mít hlad, já v tomto období běžně krmila své děti 3 x za noc. Může jí být taky teplo. A když ti brečí přes den, nejspíš se už nudí. Dáváš ji pod hrazdičku třeba? Hraješ si s ní? Povídáš? Nebo jen leží v postýlce, nebo kočárku? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1643
2.8.20 10:15
@Barny_nikola píše:
Zdravim vsechny :)
Uplne jsem nevedela kam to zaradit :) mam 3 mesicni holcicku takze se ptam spise dopredu :). Jsme na UM pres den dostane cajik :). Trochu si cucne a je lepe :).
Ale ted k veci ja proste nepoznam co potrebuje kdyz place,, kdyz se blizi hodina krmeni jeji tak vetsinou chce jidlo. Ale treba ted se zacala parkrat budit behem noci. Nekdy staci treba jen pohladit, pretocit na bok dat dudlik a nebo pochovat :) jako vcera se vzbudila v 22h a ja ji vzala do ruky a spala.
No kdyby by mela hlad tak nespi ne? :nevim: Ona byla vzdy takova spinkaci ale jak uz je vetsi tak si rika na jidlo ( kdyz jsme teda v kocaru :roll: )

No ale treba nekdy breci pres den a treba ma hodinu do toho nez ji obyvykle ( tak prebalim snazim se chovat nic, tak ji dam najist a vypije 60 ml a usne ) tak nevim zda vubec mela hlad ci mela jen zizen :nevim:

No a chtela jsem se zeptat zda jste davali napit i behem noci az byli vetsi treba od toho pul roka? A jak jste poznali ze chteji napit a nemaji hlad?

Ja vim ze bych to jako maminka mela poznat co potrebuje ale nejak to nejde :nevim: citim se blbe
Jinak spinka celou noc vetsinou do 21h spi a budi de ve 4h

Může mít hlad i žízeň. Mám 3m holčičku, taky UM. Někdy ji za 4h někdy za 2h. Tak jako my dospělí. Nemáš přeci hlad vždy ve stejný čas :kytka: dávám i tekutiny teď v těch vedrech, jinak ne. Klidně ji nabídni mlíko i dříve než po těch 4h :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12964
2.8.20 10:19

Synovi je rok, přestože si myslím, že má v noci spíš žízen než hlad, tak vodu nechce, zato mlíka vypije flašku a pak pokračuje ve spaní dalších 6 hodin. Je to úplně jedno, co si myslíš ty, když chce um, má k tomu důvod, tak mu ho dej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.20 22:02

@berry4 hraju si s ni hodne prakticky se od ni nehnu skoro :smiley: v kocarku je kdyz jdeme na prochazky :relaxed:️ Chodime pravidelne rano a behem dne vzdy podle pocasi :relaxed:️Jinak je pod hrazdickou nebo v lehatku chodim s ni i po byte a ukazuji ruzne veci
Mluvim na ni a rozesmivam ji
Samozrejme u ni nejsem 24/7 takze ma i chvili kdy vedle ni sedim a obedvam treba takze si hraje sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.20 22:05

@mamina89 mala papa pres den po 3h nekdy po 2,5h
Pote 20h jde spinkat a spi az do rana
Je mi jasny ze plno mamin mi rekne ze je to bez jidla pro tak maleho prcka hodne ale kdyz spinka
Driv jsem budila a dopadlo to kolikrat nekdy tak ze se bud nevzbudila ci se vzbudila a skoro stejne nic nesnedla takze ja byla akorat nestastna
Vetsinou ma vzdy tak nejak stejne casy :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama