Menstruační problém – slabá a zpožděná ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 16:02
menstruacni problém

Zdravím, chci poprosit o radu. Tento týden jsem dostala velmi slabou menstruaci opožděnou asi o týden, je tak slabá že pomalé nepotřebuji ani vložku. Před tím dva měsíce zpět jsem měla problém dostat vůbec menstruaci poprvé jsem dostala vyvolávací injekci a podruhé prášky na vyvolání. Tento měsíc jsem ji sice dostala samovolně, ale je strašně slabá. Chci se proto zeptat jestli to může být tím jak to mám teď rozházené nebo mám to raději řešit s lékařkou. Děkuji za rady :)

Reakce:
Petule030
Kelišová 5860 příspěvků 25.03.19 09:12

Nevysadila jsi před těmito problémy horm. antikoncepci? To se potom stává poměrně často.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 09:53
@Petule030 píše:
Nevysadila jsi před těmito problémy horm. antikoncepci? To se potom stává poměrně často.

Vysadila minulý rok v listopadu

Petule030
Kelišová 5860 příspěvků 25.03.19 10:10

Takže když to počítám, od vysazení HA nemůže být řeč o pravidelnosti cyklu. Tělo potřebuje čas, aby se vzpamatovalo. Co si pamatuji, od vysazení mi trvalo cca rok, než ms začala jakš takš pravidelně chodit. Na doporučení jsem pila kontryhelový čaj, zkus o něm pohledat v diskuzích. Také se tuším doporučuje Gynex, ten vyjde o něco dráž. Taky záleží, z jakého důvodu jsi vysadila prášky. Pokud chceš hned otěhotnět, lepší než bylinky by možná bylo braní vitamínů s inositolem, který podporuje ovulaci. Nebo to prokonzultuj s lékařem, oni zase rádi doporučují hormony. Pokud na miminko nespěcháš, dej tělu čas, aby se samo nakoplo. A třeba podpoř to bylinkama.

Váš příspěvek
Reklama