Menstrulace měsíc v kuse

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.6.22 20:06

Menstrulace měsíc v kuse

Dobrý den, je mi 14let za nedlouho 15. Už měsíc v kuse mam menstrulaci a nevim co delat…predem rikam menstrulaci mam od 11-12 let. U gynekologa jsem zatim nebyla. Pri menstrulaci nemam zadne bolesti ani jic takového. Mamka o tom ví a nevime zda jsou to hromony nebo semnou neco je? prosila bych o nejake rady, zkusenosti cokoliv…budu vděčná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
547
21.6.22 20:14

Zajít na gynekologii. Nic jiného ti poradit nepůjde.
Ale neboj, nebude to nic vážného. Tohle se prostě občas děje. Ale dlouhé krvácení zdraví škodí. Tak ať si zbytečně nepřivodíš chudokrevnost. :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
21.6.22 20:26

Bez na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
21.6.22 20:36

Jednou se mi to přibližně v tvém věku taky stalo. Nic vážného za tím nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14433
21.6.22 20:53

@Luciee 16529 menstruace, ne menstrulace. ať tě máma vezme na gyndu. jako jsi mladá, asi to budou hromony, ale jak už tu padlo, z dlouhého krvácení můžeš být chudokrevná a s tím se pak pojí další problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47587
21.6.22 21:00

@sagina nebudou to hromony, ale spíš hormony, myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
21.6.22 21:09

Krvacet vkuse mesic neni v poradku. Misto hledani rad na internetu bys mela zajit na vysetreni na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14433
21.6.22 22:59
@inkakřivák píše:
@sagina nebudou to hromony, ale spíš hormony, myslím.

to je dost pravděpodobný :-) rozdíl mezi mnou a zakladatelkou je ovšem ten, že já se překlikla na klávesnici, ale ona i v tak krátkém textu špatný pojem používá opakovaně a ani jednou správně. ale možná by bylo lepší to přehlídnout a nechat mladou holku, ať si pojem „menstruace“ zafixuje a používá v patvaru :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4649
21.6.22 23:07

Tohle se mi stalo v pubertě více než jednou. První tři roky byly nejhorší. Časem se to srovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat