Reklama

Menstruace šestý den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 169 příspěvků 31.03.18 14:51
Menstuace šestý den

Ahoj mám hodně nepravidelnou menstruaci. Dřív se mi dostavila pouze po užívání antikoncepce. Přirozeně ani ťuk. Teď se mi vůbec poprvé dostavila přirozená menstruace. Mám ji šestý den. Včerejší pátý den přes noc nic. Pak kolem 11 hod mě docela bolelo v podbřišku (před tím jsem ve stoje zadělávala těsto) a do hodiny jsem měla špinavou vložku. Pak se to uklidnilo a stačila mi 2 vložky (delší a tlustší) do konce dne, téměř nic tam nebylo. Ze včerejška na dnešek (z 5 na 6. den) jsem musela za noc použít jednu vložku. Od 5:00 do 13:00 nic jen lehounké špinění Od těch 13 hod mi tmavší krev zase začala trošku téci, ale nic hrozného a pomalu to ustává. Myslíte, že je to normální? Je mi 33 let a celý život jsem nevyspělá a opožděná, za svými vrstevníky. Díky za rady.

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 31.03.18 15:02

Myslím, že je to normální. Proč by nebylo? A jak to souvisí podle tebe s tím, že jsi opožděná oproti vrstevníkům?

Alisa30
Kecalka 169 příspěvků 31.03.18 15:05
@Čičorečka píše:
Myslím, že je to normální. Proč by nebylo? A jak to souvisí podle tebe s tím, že jsi opožděná oproti vrstevníkům?

Já to přirozeně neměla nikdy, až v roce 2003 uměle vyvolané Mercilonem. Ten jsem asi 10 roků nebrala (nedělal mi dobře), byla jsem celou dobu bez menstruace. Podle doktora mi chyběl nějaký mozkový hormon

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 31.03.18 15:14

@Alisa30 no tak měj radost, že jsi ji dostala, ne? Nebo v čem hledáš problém?

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 31.03.18 15:17

Já mám taky nepravidelnou MS, většinou v polovině cyklu to jakoby ustane že to vypadá na konec a druhý den to zase zesílí a pak to slábne do ztracena.

Verun83
Echt Kelišová 8616 příspěvků 33 inzerátů 31.03.18 18:47

Kazda ma menstruaci jinou. Ja obcas nemusim mit vlozku pul dne a noc a druhy den zas. Neresim. A trva mi vzdy 7 dni. Prvni 3 dny jen spinim.
A myslim, ze snad ve 33 letech jsi normalne vyspela jako ostatni vrstevnici.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama