Menstruace šestý den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 31.03.18 14:51
Menstuace šestý den

Ahoj mám hodně nepravidelnou menstruaci. Dřív se mi dostavila pouze po užívání antikoncepce. Přirozeně ani ťuk. Teď se mi vůbec poprvé dostavila přirozená menstruace. Mám ji šestý den. Včerejší pátý den přes noc nic. Pak kolem 11 hod mě docela bolelo v podbřišku (před tím jsem ve stoje zadělávala těsto) a do hodiny jsem měla špinavou vložku. Pak se to uklidnilo a stačila mi 2 vložky (delší a tlustší) do konce dne, téměř nic tam nebylo. Ze včerejška na dnešek (z 5 na 6. den) jsem musela za noc použít jednu vložku. Od 5:00 do 13:00 nic jen lehounké špinění Od těch 13 hod mi tmavší krev zase začala trošku téci, ale nic hrozného a pomalu to ustává. Myslíte, že je to normální? Je mi 33 let a celý život jsem nevyspělá a opožděná, za svými vrstevníky. Díky za rady.

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 15:02

Myslím, že je to normální. Proč by nebylo? A jak to souvisí podle tebe s tím, že jsi opožděná oproti vrstevníkům?

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 31.03.18 15:05
@Čičorečka píše:
Myslím, že je to normální. Proč by nebylo? A jak to souvisí podle tebe s tím, že jsi opožděná oproti vrstevníkům?

Já to přirozeně neměla nikdy, až v roce 2003 uměle vyvolané Mercilonem. Ten jsem asi 10 roků nebrala (nedělal mi dobře), byla jsem celou dobu bez menstruace. Podle doktora mi chyběl nějaký mozkový hormon

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 15:14

@Alisa30 no tak měj radost, že jsi ji dostala, ne? Nebo v čem hledáš problém?

Kriss Tina
Kelišová 5618 příspěvků 31.03.18 15:17

Já mám taky nepravidelnou MS, většinou v polovině cyklu to jakoby ustane že to vypadá na konec a druhý den to zase zesílí a pak to slábne do ztracena.

Verun83
Echt Kelišová 8771 příspěvků 33 inzerátů 31.03.18 18:47

Kazda ma menstruaci jinou. Ja obcas nemusim mit vlozku pul dne a noc a druhy den zas. Neresim. A trva mi vzdy 7 dni. Prvni 3 dny jen spinim.
A myslim, ze snad ve 33 letech jsi normalne vyspela jako ostatni vrstevnici.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >