Reklama

Menstruace při cystě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 19:35
Menstruace při cystě?

Ahoj, resim ted takovy problemek. Mam 10 tydnu po porodu. Chci si dat nitrodelozni telisko, ale mam 3cm cystu na vajecniku, takze musim pockat az praskne. Menstruaci uz jsem po porodu jednou mela, pred 6 dny jsem mela dostat dalsi. Jenze ejhle, zatim neprisla a ja se bojim. S manzelem jsme parkrat po porodu uz spali a nechranene, ovsem vzdy to dal mimo. Myslite, ze menstruace se mohla opozdit kvuli cysty, nebo protoze jsem po porodu? Stalo se to uz nekomu? Sice to bude mozna znit hnusne, ale druhe mimi jeste nechci. Ne tak brzo po prvni, chci si ji uzit a mit nejaky rozestup mezi nima. Test si zatim nedelam, porad verim v to, ze menstruace prijde..

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 29.03.18 20:18
@Anonymní píše:
Ahoj, resim ted takovy problemek. Mam 10 tydnu po porodu. Chci si dat nitrodelozni telisko, ale mam 3cm cystu na vajecniku, takze musim pockat az praskne. Menstruaci uz jsem po porodu jednou mela, pred 6 dny jsem mela dostat dalsi. Jenze ejhle, zatim neprisla a ja se bojim. S manzelem jsme parkrat po porodu uz spali a nechranene, ovsem vzdy to dal mimo. Myslite, ze menstruace se mohla opozdit kvuli cysty, nebo protoze jsem po porodu? Stalo se to uz nekomu? Sice to bude mozna znit hnusne, ale druhe mimi jeste nechci. Ne tak brzo po prvni, chci si ji uzit a mit nejaky rozestup mezi nima. Test si zatim nedelam, porad verim v to, ze menstruace prijde..

Ja tedy mela také cystu a s tim sem mela menstruaci 3× do mesice :?

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 29.03.18 20:19

,,menstruaci"

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 29.03.18 20:32

Udělej si test, křištálovou kouli tady nikdo nemá. Tělísko zvaž, často dělá pánevní záněty.

kelynka77
Kecalka 148 příspěvků 31.03.18 12:41
@Anonymní píše:

Ano, já měla při cystě cyklus 40 dnů a více.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama