Menstruace při cystě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.03.18 19:35
Menstruace při cystě?

Ahoj, resim ted takovy problemek. Mam 10 tydnu po porodu. Chci si dat nitrodelozni telisko, ale mam 3cm cystu na vajecniku, takze musim pockat az praskne. Menstruaci uz jsem po porodu jednou mela, pred 6 dny jsem mela dostat dalsi. Jenze ejhle, zatim neprisla a ja se bojim. S manzelem jsme parkrat po porodu uz spali a nechranene, ovsem vzdy to dal mimo. Myslite, ze menstruace se mohla opozdit kvuli cysty, nebo protoze jsem po porodu? Stalo se to uz nekomu? Sice to bude mozna znit hnusne, ale druhe mimi jeste nechci. Ne tak brzo po prvni, chci si ji uzit a mit nejaky rozestup mezi nima. Test si zatim nedelam, porad verim v to, ze menstruace prijde..

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineDojcanis
Závislačka 3186 příspěvků 29.03.18 20:18
@Anonymní píše:
Ahoj, resim ted takovy problemek. Mam 10 tydnu po porodu. Chci si dat nitrodelozni telisko, ale mam 3cm cystu na vajecniku, takze musim pockat az praskne. Menstruaci uz jsem po porodu jednou mela, pred 6 dny jsem mela dostat dalsi. Jenze ejhle, zatim neprisla a ja se bojim. S manzelem jsme parkrat po porodu uz spali a nechranene, ovsem vzdy to dal mimo. Myslite, ze menstruace se mohla opozdit kvuli cysty, nebo protoze jsem po porodu? Stalo se to uz nekomu? Sice to bude mozna znit hnusne, ale druhe mimi jeste nechci. Ne tak brzo po prvni, chci si ji uzit a mit nejaky rozestup mezi nima. Test si zatim nedelam, porad verim v to, ze menstruace prijde..

Ja tedy mela také cystu a s tim sem mela menstruaci 3× do mesice :?

Uživatel je onlineDojcanis
Závislačka 3186 příspěvků 29.03.18 20:19

,,menstruaci"

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15006 příspěvků 29.03.18 20:32

Udělej si test, křištálovou kouli tady nikdo nemá. Tělísko zvaž, často dělá pánevní záněty.

kelynka77
Kecalka 120 příspěvků 31.03.18 12:41
@Anonymní píše:

Ano, já měla při cystě cyklus 40 dnů a více.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama