Menstruace při cystě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.03.18 19:35
Menstruace při cystě?

Ahoj, resim ted takovy problemek. Mam 10 tydnu po porodu. Chci si dat nitrodelozni telisko, ale mam 3cm cystu na vajecniku, takze musim pockat az praskne. Menstruaci uz jsem po porodu jednou mela, pred 6 dny jsem mela dostat dalsi. Jenze ejhle, zatim neprisla a ja se bojim. S manzelem jsme parkrat po porodu uz spali a nechranene, ovsem vzdy to dal mimo. Myslite, ze menstruace se mohla opozdit kvuli cysty, nebo protoze jsem po porodu? Stalo se to uz nekomu? Sice to bude mozna znit hnusne, ale druhe mimi jeste nechci. Ne tak brzo po prvni, chci si ji uzit a mit nejaky rozestup mezi nima. Test si zatim nedelam, porad verim v to, ze menstruace prijde..

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 29.03.18 20:18
@Anonymní píše:
Ahoj, resim ted takovy problemek. Mam 10 tydnu po porodu. Chci si dat nitrodelozni telisko, ale mam 3cm cystu na vajecniku, takze musim pockat az praskne. Menstruaci uz jsem po porodu jednou mela, pred 6 dny jsem mela dostat dalsi. Jenze ejhle, zatim neprisla a ja se bojim. S manzelem jsme parkrat po porodu uz spali a nechranene, ovsem vzdy to dal mimo. Myslite, ze menstruace se mohla opozdit kvuli cysty, nebo protoze jsem po porodu? Stalo se to uz nekomu? Sice to bude mozna znit hnusne, ale druhe mimi jeste nechci. Ne tak brzo po prvni, chci si ji uzit a mit nejaky rozestup mezi nima. Test si zatim nedelam, porad verim v to, ze menstruace prijde..

Ja tedy mela také cystu a s tim sem mela menstruaci 3× do mesice :?

Dojcanis
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 29.03.18 20:19

,,menstruaci"

pe-terka
Extra třída :D 14036 příspěvků 29.03.18 20:32

Udělej si test, křištálovou kouli tady nikdo nemá. Tělísko zvaž, často dělá pánevní záněty.

kelynka77
Kecalka 111 příspěvků 31.03.18 12:41
@Anonymní píše:

Ano, já měla při cystě cyklus 40 dnů a více.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama