menzes po 50 dnech??????

Anonymni
12.5.08 09:17

menzes po 50 dnech??????

Ahojky vsem,v breznu jsem byla na revizi-zaml.tehu 10tt- a po cca 30 dnech jsem sla na vyvolavacku kvuli menstr.nevolnostem-menzes se nemohl provalit…Nakonec jsem ho dostala presne az po 6 nedeli…50 dni od revize.Menzes byl normalni,jen takovy cerny,ne jasna krev.Trvalo to cca 5 dni.Myslite,ze mam cekat jeste na dalsi cyklus,nebo uz nechat tehotneni volny prubeh?Jak dlouho jste cekaly na dalsi snazeni?Mam strach,aby se neco zase nepo.....kdyz jsem mela tento menzes az tech 50 dni…Jedno ditko mame doma,ale mam dve pupec,kyly a nemohu s tehu nejak dlouho cekat…Ale zase nechci nic uspechat.Dekuji vsem za reakce.Hanina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

214
18.7.08 14:01

Ahojky, na revizi jsem byla v 7. tt a pak jsem menzes dostala po 47 dnech (normálně se má dostavit 4-6 týdnů). Taky bychom rádi další mimi, primář mi řekl, že mám 2-3 cykly počkat a pak to zkusit. Samozřejmě je to na každé z nás, ale držela bych se raději tohoto doporučení, přece jen se potřebuje tělo a hlavně děloha dát dohromady. Mimochodem - já měla vždycky s pravidelností MS problémy, klapalo to jen při braní HA, teď se zase nedostavila, takže jsem byla na vyvolávačce a mám hormonální léčbu (jak na upravení cyklu, tak na podporu ovulace). Stejnou léčbu jsem měla i před prvním dítětem bo se pořád nedařilo. Tak držím palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama