měsíčky

169
29.8.05 21:38

měsíčky

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli se vám to taky stalo. Jsem 2 měsíce po porodu a dostala jsem menstruaci. Naštěstí není tak silná, jako když jsem ji mívala dříve(alespoň doposud). Všude jsem četla, „při kojení min. 6-10× za den se menstruace nedostavuje". Já kojím tak 12× za den a mám ji. Jsem výjimka nebo je něco v nepořádku. Může to být i tím, že jsme to stykem podráždili? :oops: A to jsem se těšila, že MS ještě dlouho neuvidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.8.05 21:48

ahoj,
s tím kojením to není pravidlo-každá žena reaguje jinak a je úplně v pořádku ( i když nepříjemné), že jsi to 2 měsíce po porodu dostala. Doktor mě na to upozorňoval, ale já to naštěstí dostala až po 8 měsících. se stykem to nená mic společného - jedině že bys byla poškrábaná :D , což bys jistě poznala :D

Tak to přežij, holt máš smůlu.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
130
29.8.05 22:00

Ahojky,

zdravím Tě a vítám do klubu, mě menses navštívil hned po šestinedělí a teď se pravidelně dostavuje v měsíčních intervalech :?
Na gynekologii sice kroutili hlavou, ale vše je v pořádku, taky kojím cca 10× denně.
Tak se tím netrap. Ahoj!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
29.8.05 22:09

Ahojky,
já to dostala 6. týden po porodu a taky jsem plně kojila…:O( Prý je to poměrně normální, taky jsem se ale původně těšila, že si od toho ještě odpočinu…
Papa, Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
29.8.05 23:30

AHojky,
mě se taky „poštěstilo“ být plodná :! h¨ned po šestinedělí při plném kojení. Tak jsme toho s manžou využili a udělali si druhé kolo s mimčem :twisted: . Teď mám 1,5 m do porodu, takže dávejte pozor!!!!!!!! (pokud nechcete znovu hned otěhotnět) :D

Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16794
30.8.05 07:29

čauky,

první menzes jsem dostala hned po šestinedělí a pak až 6m po porodu, mezitím nic. Dr.mi říkal, že je VŠE povoleno :-)) . Dosud stále kojím :-)

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
30.8.05 07:47

Ahoj, tak ja trhnem asi rekord:(, lebo som dostala menzes 4 tyzdne po porode (6 tyzdnov po porode som bola na sono a mala som dozrete vajicko!!!!), no co si uz clovek navybera, kazdopadne je to v poriadku… No a pre pobavenie, teraz by sme chceli uz druhe babo (maly ma 26 mes.) a ja menzes nemam, resp. iba velmi problematicky (vyvolavany a tak) :-/ . Tak si vyberte…hmm. Pekny den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
30.8.05 09:10

Hmmm,tak vidím,že nás menstruujících plně kojících matek je víc,což potěší,i když to nikomu nepřeju.
Já dostala menses přesně 5 týdnů po porodu,tak nějak jsem cítila,že se něco děje,měla jsem slaboulinké bolesti v podbřišku,očistky téměř žádné a najednou to přišlo :( .
Jsem zvědavá,co mi na to řekně Dr,až půjdu na prohlídku po šestinedělí.
Po prvním porodu jsem MS dostala asi po 9 týdnech a dávala to do souvislosti s užíváním Exlutonu,hm,tak jak vidno,tím to asi nebylo.

Jo a kojím 9×-15× denně,nejdelší pauzu mám v noci 5 hodin.

Čau Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19603
30.8.05 11:52

Ja nastesti dostala menses AZ tri mesice po porodu pri plnem kojeni :roll: No, tesila jsem se na delsi prestavku, ale co nadelam. Jinak moje mama ani netusila, ze nekdo kdyz koji, nemenstruuje. Tak to asi ani nemohlo jinak dopadnout :lol:

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
30.8.05 12:59

Jeee, to jsem tak „ráda", že v tom nejsem sama. Samo sebou, že to není pro nikoho příjemné, ale určitě jsem teď klidnější, když vidím, že je nás víc. Děkuji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
30.8.05 15:26

Holky, já vám závidím! My chtěli raz-dva-tři nové miminko, aby tam byl rozestup jen rok a kousek (mají to tak sestřenice a vím, že pro děti je to super… No a my bychom to měli taky z krku 8) ), jenže první menzes přišla až po pátém měsíci, teď už mám za sebou i druhou a nové miminko furt nikde. :(
Asi to tak většinou bývá, že máme to, co nechceme… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
30.8.05 16:57

Ahoj Bebatko,
neboj a nevzdavej to, mimčo určitě přijde. Já jsem MS dostala vlastně 2× - taky jsem tu druhou obrečela :roll: , když už jsme si řekli, že do toho jdeme znovu.........
Třeba to ani netušíš a už jsi zase těhu :D .

Hodně štěstí Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
30.8.05 18:32

ahoj holky,
tak me napada, kdyz jste dostaly nektere z vas tak brzy po porodu menstruaci, jak dlouho z vas sly ocistky? Ja je totiz mela prave na chlup presne 6 tydnu (u obou deti):)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
30.8.05 18:53

Ahoj Kudlacek,
ocistky som mala 3 tyzdne, potom tyzden nic a potom dva tyzdne menzes zavrseny ovulaciou:) Tisko zavidim maminam, co nemali menzes pol roka aj dlhsie po porode…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
30.8.05 20:13

Tak já jsem si užila toto období taky skvěle. :lol: Očistky šly přímo učebnicově 6 týdnů, pak týden pauza a pak plnohodnotný menzes (v mém případě sedmidenní)! To vše za plného kojení samozřejmě. Ale je fakt, že jsem musela pak brát železo, protože jsem už byla chudokrevná. Menzes se dostavoval vždy po třech týdnech na sedm dní, takže síla. Kojila jsem dva roky a po skončení kojení se mi cyklus zase „natáhl“.

To jsem zvědavá, jak to bude tentokrát :oops:

Pajda 22tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama