Rodi se v Michli deti?

2773
28.8.05 16:53

Rodi se v Michli deti?

Ahojte emiminacky! :lol:
Uz nejakou dobu bloudim s kocarkem po okoli Michelske pekarny a jeste jsem nepotkala jediny kocarek!!! 8O
Tak jsem si rikala, ze si udelam takovy maly pruzkum :P .
Takze se ptam - rodi se vubec v Michli deti? Docela bych brala na to kocarkovani partacku, ale kde neni, ani smrt nebere :cry: . A ostatni kamaradky s kocarky to maji precejen kousek cesty, takze se nesejdeme denne :? .
Tak ted jsem zvedava :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

129
28.8.05 18:31

Ahoj Hajinko,
tak bohužel jsem ze Stodůlek, Velká Ohrada. Ale snad se budeme stěhovat na Prahu 4, tak se tam třeba potkáme :D
Jsem zvědavá, jak tvůj průzkum dopadne.
Alča a Petřík 15 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.8.05 14:20

Michle

Ahoj Hajinko,
bydlím mezi Budějovickou a Kačerovem, což je taky Michle, ale je to od pekárny docela daleko. Marušce bude zítra 8 týdnů a zatím taky jezdíme samy.
Tak se případně ozvi na petra@mts.cz
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
2773
13.3.06 14:54

Rozhodla jsem se oživit ještě jednu diskusi :lol: (mám dneska hodné, tiché dítě, tak mám na to čas) :P .
Zajímalo by mě, jestli sem opravdu téměř nechodí maminky z Michle??? (Okolí pekárny, směr ke Kačerovu, Budějovické.....) Připadá mi, že žijeme na zakletém místě plném důchodců :lol: :lol: :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
13.3.06 15:41

Ahoj,tak to je smůla,my se z Michle odstěhovali. :cry: Bydleli jsme Na Úlehli,to je tam u klubu Kačer. Je tam mezi paneláky dětské hřiště a bylo tam dětí vždycky dost, ale už je to 3 oky. Tak držím palce,ať najdeš zpřízněnou duši :wink:
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
13.3.06 16:11

Jo jo, to je co by kamenem dohodil :-) Nu což, už jsem si docela zvykla. Neříkám, že nejsou vidět děti, to ne, ale spíš větší, kočárků velmi poskrovnu. Většinou ale brázdím prázdné ulice. Přijde mi to zvláštní, když všude jinde není pro kočárky kam plivnout :-D (jako třeba u našich ve Strašnicích).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.3.06 20:00

Hájinka no já tudy brouzdám často, jsem z Jezerky a náš okruh je po Nuselské pak po Michelské až k pekárně mezi domkama a pak se vracím po Vyskočilové a Budějovické domů :) Nebo v opačném smru to beru pak po Okružní dolu na Michelskou, Nuselská, park a jsme doma. Taky tam kočárky moc nepotkávám, někdy na Michelské, ale až u pekárny ne, ale je tam klid.

• Nahlásit
  • Citovat
472
20.3.06 20:02

Ten anonym jsem já omlouvám, se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
20.3.06 20:10

Jo jo, lamargarito, už si z toho dělám legraci, že Michle jako taková vymírá :lol: . Včera jsem zrovna počítala skóre, bylo krásně, neděle, a výsledek??? Zahlédla jsem jeden jediný kočár, a ještě ho řídil chlap :P .
Na Jezerku taky občas zabrousím, když už nevím co bych.
Jinak jezdím mezi vilky na starý Spořilov anebo do vilek za pekárnou a přes Kačerov a Budějovickou zpátky, někdy až na Kavky za Pankrác :-).

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
20.3.06 20:23

Hajinko už to tak asi bude. :cry: Moje máma dělala ředitelku v MŠ Hadovitá- u pekárny, náš Mates tam chodil, byla super a zavřeli ji pro nedostatek dětí. Teď bydlíme za Prahou a je tu tolik dětí, že se do školky nevejdem.Není tam žádný sídliště a bydlí tam většinou starší lidi. V našem paneláku byli všichni 60 a výš :wink:
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
20.3.06 20:28

Abajo, já jsem se sem přistěhovala k manželovi, takže tu nikoho neznám, ale pravda je, že v domě, kde bydlíme, je až na jeden nesezdaný pár průměrný věk partají tak 65 let :-(.
Neříkám, že tu nikde nejsou vidět děti, ale je jich moooc málo, většinou jsou už chodící, ale i tak bych řekla, že na počet hřišť v okolí je jich žalostně málo :-(. Okolo Budějovické nebo na tom Spořilově už je to jiné, ale tady je to vyložená krizovka!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
20.3.06 20:42

Tak ti držím palce ať někoho prima potkáš. Já jsem se od tamtud hrozně nerada stěhovala,ale těch 42 metrů už nám nestačilo :cry: Mám to tam ráda, narodila jsem se na Pankráci a tohle byl můj první byt, seznámili jsme se tam s manželem ve výtahu :D ,takže vzpomímám s nostalgií. Určitě si tam zvykneš.
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
20.3.06 20:52

Díky :lol: . 42 metrů fakt není nic moc :-).
Na co si asi nezvyknu nikdy, je ta lákavá vůně pečení koláčů z pekárny :lol: :lol: :lol: :wink: . A taky ta absence zeleně :? Ale aspoň máme kde bydlet no ne? :D I když na druhou stranu, tchyně jenom o patro níž........ 8) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
20.3.06 20:57

Tak tchyni ti nezávidím i když na hlídání se bude hodit :wink: Jinak já jsem chodila za zelení do Krčáku-pěšky přes Kačerov. Není to zrovna ideální,ale jde to. Jo a miluju Metro dezert z Mich. pek. a ten mi tady v Břežanech hrozně chybí!!!
Ahoj Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
20.4.06 13:38

Mimčo v Michli

Ahoj Hajinko,
my bydlíme asi 150m od Michelské pekárny. Mimčo se nám narodí v říjnu 2006. S výskytem miminek v Michli to nevidím tak tragicky, protože na našem patře jsou už dvě maminky s dětmi do jednoho roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama