Messenger - ikony lidí

Anonymní
3.12.20 10:21

Messenger ikony lidi

Ahoj, kdyz se prihlasite do messenger a jste na zalozce „chaty“ a mate nahore nad zpravami - nad konverzacemi ikony lidi. Jsou to vase nejcastejsi kontakty nebo nahodni lidi? Je to vedle ikony „create room“ vpravo. Pod tim jsou jednotlive chaty.
Pritel tam ma na prvnim miste svou byvalou. Na fb ji nema v pratelich. Tvrdi mi, ze si nepisou. Ukazoval mi prazdny chat. Nebo to znamena, ze si ji casto vyhledava nebo ona jeho? Nebo mi keca a komunikuje s ni?
Ja osobne tam nahore mam svoje nejcastejsi kontakty.. lidi ktere nejcasteji vyhledavam nebo si pisem.
Diky. Anonym prosim.

Příspěvek upraven 03.12.20 v 11:05

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
613
3.12.20 10:25

Já tam mám lidí náhodně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 10:26

A mas tam i ty, ktere nemas jako pratele na facebooku a s kteryma si nikdy nepises?

• Citovat
  • Nahlásit
613
3.12.20 10:31
@Anonymní píše:
A mas tam i ty, ktere nemas jako pratele na facebooku a s kteryma si nikdy nepises?

Tak to fakt ne :mrgreen: mám tam lidi, se kterými jsem si třeba domlouvala swap, napsali jsme si párkrát a nejsou v přátelích. Ale že by tam byli lidi, se kterými jsem si nepsala nikdy a nemám je v přátelích, tak to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61613
3.12.20 10:31

Já tam mám lidi náhodně :think: přátelé, lidi z inzerátu atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3426
3.12.20 10:36

Mám tam jen lidi, se kterými jsem si někdy psala a mám je v přátelích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6149
3.12.20 10:36

Jsou náhodný co jsou online, ale něco tam bude i o tom, jak často si s tím člověkem píšeš. Takže bývalá mu tam může viset díky tomu, že si předtím psali pořád. FB si pamatuje všechno!! 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
3.12.20 10:38

Já mám nad zprávami lidi, kteří jsou online. Mám je v přátelích. Ale i ty, které nemám, ale psala jsem si s nimi. Prázdný chat znamená, že je komunikace s tou osobou smazána. A mám zobrazené lidi, kteří jsou právě online. Svítí zeleně, malé kolečko u fotky.

Příspěvek upraven 03.12.20 v 10:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 10:38

Takze jaka je sance, ze si s byvalou fakt nepise?
Ptala jsem se kamaradky a ta tam ma taky lidi s kteryma si nejvic pise, nebo je vyhledava a komunikuje. Stejne jako ja.

• Citovat
  • Nahlásit
2165
3.12.20 10:40
@Anonymní píše:
Ptala jsem se kamaradky a ta tam ma taky lidi s kteryma si nejvic pise, nebo je vyhledava a komunikuje. Stejne jako ja.

Psát si s ní mohl. A ikonka se může zobrazovat i když chat smazal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
3.12.20 10:41

Mohl si s ní psát i dávno. Já to tak mám i u jednoho muže. Napsal mi před rokem a jeho ikonka se mi stále zobrazuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 10:41

Takze nejvic pravdepodobne si s ni psal a chat smazal? Abych to nevidela? Takze mi lze?

• Citovat
  • Nahlásit
6149
3.12.20 10:43
@Anonymní píše:
Takze nejvic pravdepodobne si s ni psal a chat smazal? Abych to nevidela? Takze mi lze?

Těžko říct. Ale může si s ní klidně psát a pak to smazat a víte prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61613
3.12.20 10:47
@Anonymní píše:
Ptala jsem se kamaradky a ta tam ma taky lidi s kteryma si nejvic pise, nebo je vyhledava a komunikuje. Stejne jako ja.

Mě tam teď svítí paní, od které jsem před rokem kupovala kolo :mrgreen: fakt v kontaktu nejsme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
3.12.20 10:47

Tak asi si s ní někdy psal, klidně když byli spolu, ale to že má prázdný chat by spíš znamenalo, že si s ní píše a maže to, jinak by tam měl třeba dřívější komunikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat