Mgr studium Speciální pedagogika

204
29.8.12 20:35

mgr studium speciální pedagogika

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat zda nemáte zkušenost…v roce 2005 jsem ukončila Bc. studium na MU v Brně, obor speciální pedagogika. Myslíte že i teď po tak dlouhé době mohu začít navazující Mgr. studium? Nebo bych musela od začátku?
Moc děkuji za informace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1726
29.8.12 20:40

Ahoj, pokud vím, tak 2-leté navazující Mgr. studium je navazující na ukončené Bc. studium - defacto z jakéhokoli oboru. Musíš jen složit přijímačky nebo jiné podmínky k přijetí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9182
29.8.12 20:48
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
29.8.12 20:52

Jé tak to mám radost.-)

a ještě tedy konkrétněji. Mám vystudovaný obor SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA, můžu na navazující Mgr studium jít na SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKU PRO UČITELE nebo musím dostudovat ten svůj obor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
829
29.8.12 20:57

Zkusila bych se zeptat na studijním, za zavolání nic nedáš. Já taky studovala Mgr. specku v Brně, někdy to bylo na studijním o nervy, hlavně s uznáváním některých předmětů apod., ale vždycky se to dalo nějak vyřešit :) Tak přeju hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
29.8.12 21:11

Zeptala bych se na studijním.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2481
29.8.12 21:45
@monulka píše:
Jé tak to mám radost.-)a ještě tedy konkrétněji. Mám vystudovaný obor SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA, můžu na navazující Mgr studium jít na SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKU PRO UČITELE nebo musím dostudovat ten svůj obor?

ano, můžeš jít na ten obor co chceš. Mám Specku bc. na Masaryčce ukončenou letos, a příští rok chci taky zkusit Mgr. specku pro učitele v Brně na Masaryčce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Daisy Veronica
14.9.14 18:37

@monulka Zdravím :mavam: Chtěla bych oživit téma a zeptat se, zda jste s odstupem času našla v oboru speciální pedagogiky své uplatnění? Chtěla bych na mateřské začít studovat tento obor, ale stále váhám. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
1495
14.9.14 18:46
@Daisy Veronica píše:
@monulka Zdravím :mavam: Chtěla bych oživit téma a zeptat se, zda jste s odstupem času našla v oboru speciální pedagogiky své uplatnění? Chtěla bych na mateřské začít studovat tento obor, ale stále váhám. Děkuji.

Ja koncila Mgr. letos v cervnu a od zari jsem hned nastoupila do PPP a nabidek na praci bylo celkem dost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Daisy Veronica
14.9.14 19:20

@Airen88 Moc děkuji ;-) Vybírám podle toho, aby pro obor bylo co nejvíce uplatnění. Tak ještě mrknu a uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
24.8.18 11:30

Ahoj, snad budu mít štěstí a někdo mi poradí ;) Mám vystudovanou specku - učitelství na MU v Brně a pracuji na 1.stupni. Mohu ale pracovat i jako speciální pedagog v soukromé poradně? V podstatě mi na to nedokázal nikdo odpovědět ani z VŠ, ani z právní poradny MŠMT :D Všichni mě odkazovali, že opačně (tedy učit se samotnou speckou nemůžu, ale opačně se nikde nic nepíše). Tak mě zajímá, jestli někdo se stejným zaměřením pracuje v poradně. :think: Předem moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
24.8.18 11:54

@Betulka88.V soukrome poradne samozrejme poradcem byt muzes,pokud te tedy zamestnaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.18 14:26

@maskovak moc děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.19 21:11

Zdravim, nasel by se nekdo kdo studuje/studoval navazujici magistersky obor specialni pedagogika na UJEP nebo socialni prace na Masarykove univerzite, kombinovanou formu? Potrebovala bych nejake informace ohledne casu vyuky - kolik vikendu atd.? A taky zdali jsou povinne praxe? Moc dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama