Microsoft Teams dotaz

Anonymní
23.2.21 19:13

Microsoft Teams dotaz

Mám dotaz. Občas potrebuji jít nakoupit třeba a přitom byt on-line v aplikaci Teams, aby to vypadalo ze pracuji a nejsem na nákupu :mrgreen: instalovala jsem si Teams do mobilu a mám ho i v PC. A můj dotaz: pokud PC usne, tak status v Teams bude jako ze jsem neaktivní. Ale když budu on-line (zelená) v aplikaci Teams v mobilu (který budu mít s sebou na nákupu) jak mě uvidí ostatní uživatele Teams? Neaktivní nebo aktivní? Doufám ze je to srozumitelné :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2483
23.2.21 19:19

Ty to tady schytáš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24642
23.2.21 19:21

Kolega to ma i v mobilu a mimo pracovni dobu, tedy predpokladam, ze neni u compu, je „zluty“ a „away“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 19:26

Jako nakoupit bych si nesla, my mame jen skype a tam je taky videt cinnost, tak jsenatahla provazek a hybala s nim mysi u vareni, ale pryc jsem sla jen k doktorovi a oznacila pryc.

• Citovat
  • Nahlásit
12818
23.2.21 19:35
@Anonymní píše:
Mám dotaz. Občas potrebuji jít nakoupit třeba a přitom byt on-line v aplikaci Teams, aby to vypadalo ze pracuji a nejsem na nákupu :mrgreen: instalovala jsem si Teams do mobilu a mám ho i v PC. A můj dotaz: pokud PC usne, tak status v Teams bude jako ze jsem neaktivní. Ale když budu on-line (zelená) v aplikaci Teams v mobilu (který budu mít s sebou na nákupu) jak mě uvidí ostatní uživatele Teams? Neaktivní nebo aktivní? Doufám ze je to srozumitelné :D

Jestli máte Teams propojený s Outlookem, tak si stačí do kalendáře naplánovat nějakou událost, třeba „zpracování výkazů“ a po dobu, co je v kalendáři ta událost, tak status v Teams bude červený bez ohledu na to, zda v něm klikáš nebo ne. Ale protože to dělá automaticky na základě kalendáře, tak se dá říct, že jsi normálně pracovala a ten stav byl na základě kalendáře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 19:59
@Jahru píše:
Ty to tady schytáš :mrgreen:

Ja vím :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 20:01
@Prof. Farnsworth píše:
Jestli máte Teams propojený s Outlookem, tak si stačí do kalendáře naplánovat nějakou událost, třeba „zpracování výkazů“ a po dobu, co je v kalendáři ta událost, tak status v Teams bude červený bez ohledu na to, zda v něm klikáš nebo ne. Ale protože to dělá automaticky na základě kalendáře, tak se dá říct, že jsi normálně pracovala a ten stav byl na základě kalendáře ;)

Takže když si něco naplanuji v kalendáři v teamsech na danou hodinu když jdu nakupovat :mrgreen: tak budu červená celou dobu trvání te události, i když bude můj PC v módu spánku?

• Citovat
  • Nahlásit
12818
23.2.21 20:12
@Anonymní píše:
Takže když si něco naplanuji v kalendáři v teamsech na danou hodinu když jdu nakupovat :mrgreen: tak budu červená celou dobu trvání te události, i když bude můj PC v módu spánku?

Vyzkoušej to a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 20:21
@Prof. Farnsworth píše:
Vyzkoušej to a uvidíš.

Ok vyzkousim :D díky za radu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 12:51

Teams změna hesla

Dobrý den, prosím potřebuji změnit heslo k uživatelském účtu syna do školy, zapomněla jsem heslo a potřebuji teams do jiného pc, nemůžu najít jde poradíte? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat