Zdanitelné příjmy

Anonymní
23.2.21 11:45

Zdanitelné příjmy

Ahoj holky, chci se zeptat v roce 2020 v červnu jsem skončila u zaměstnavatele u kterého jsem pracovala dva roky, a můj současný zaměstnavatel chce po mě díky ročnímu zůčtování daní potvrzení o zdanitelných příjmech, a nic mi neposílali co si tak pamatuji, nebo jsem to možná někde vytratila :cert: :cert: :,( můžou mi poslat nové nebo žádat o potvrzení za rok 2020 u minulého zaměstnavatele? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1546
23.2.21 11:58

To potvrzení o zdanitelných prijmech ti má dat minulý zaměstnavatel a ty ho predas tomu současnému. Normálně tam napiš ať ti to pošlou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9029
23.2.21 12:15

Ano pozadej si znovu minulého zamestnavatele. Otázka je jak rychle ti to pošlou. Možná si budeš muset podat daňové přiznání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29218
23.2.21 12:39

Zaměstnavatel to dela do 15.2.,ne? Ted uz musis sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
23.2.21 12:52
@vokishka píše:
Zaměstnavatel to dela do 15.2.,ne? Ted uz musis sama.

Musíš zaměstnavatele do 15.2. požádat (a asi i dodat vsechny podklady). Nicméně normální účetní to ještě udělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6821
23.2.21 14:33

@vokishka Správně to tak má být, nedodáš vše do 15.2., žádné roční zúčtování. Já mám momentálně všechny podklady od 1 z 10. A pokud to donesou do konce února, pak s tím nemám problém. Ale dokážu si představit, pokud má mzdovka třeba 500 zaměstnanců a pořád má někoho urgovat, že už po tom 15.2. nic nevezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat