Midia Grant resort - Bulharsko

348
11.6.13 12:16

Midia Grant resort - Bulharsko

Ahojky :D,
chci se zeptat zda jste něbyl někdo v tomto hotelu? Chystáme se tam začátkem září i s malym (bude mu 23 měsíců při odletu).
Budu ráda za Vaše názory na hotel okolí a tak :-).
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
348
19.7.13 19:09

Byl jste někdo :-)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
19.7.13 20:40
@Miška8 píše:
Byl jste někdo :-)?

ahoj my tam byli vloni v červnu s holčinkou, bylo jí taky 23 měs. :) tak se ptej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
20.7.13 09:40
@Mjau píše:
ahoj my tam byli vloni v červnu s holčinkou, bylo jí taky 23 měs. :) tak se ptej :)

Jooo? No super :-). Malýmu bude taky 23 měsíců až poletíme. Zajímá mě ubytování, strava, je tam klid na spaní pro malýho? Měli jste postýlku na pokoji? Jak malá snášela změnu režimu? Zajímá mě všechno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
Co pláž, jsou tam lehátka, slunečníky :-)? A co jídlo a pleny vezli jste, nebo jste koupili až na místě?
Předem děkuji, za chvíli letíme, tak jsem nějaká nervozní :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
22.7.13 01:16
@Miška8 píše:
Jooo? No super :-). Malýmu bude taky 23 měsíců až poletíme. Zajímá mě ubytování, strava, je tam klid na spaní pro malýho? Měli jste postýlku na pokoji? Jak malá snášela změnu režimu? Zajímá mě všechno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
Co pláž, jsou tam lehátka, slunečníky :-)? A co jídlo a pleny vezli jste, nebo jste koupili až na místě?
Předem děkuji, za chvíli letíme, tak jsem nějaká nervozní :-)

ahoj, hektický víkend, snad ještě stihnu napsat, jestli jste už neodjeli :D My letěli na přelomu června/července, malé bylo tam akorát 23.měs. Vyšlo nám krásně i čekání na letišti, což je s dětma snad nejhorší na něco čekat. :zed: Akorát jsme ji museli budit snad ve 3 ráno, už nevím přesně v kolik to letělo, ale v bulh. jsme byli asi v 8 ráno, letěli jsme 2 a půl hodiny myslím a v letadle byla nadšená, nechali nám letušky, ač jsme měli místo jinde, tak ty přední 3 sedadla. Měli jsme štěstí, bylo tam pro ní více místa. A hlavně měla sedadlo pro sebe, takže jsme pak zvedli opěrky a mohla i ležet, ale to stejně nechtěla, my nemáme vůbec spací dítě :D radši všechno sledovala a byla šťastná, že může cucat bombon, jinak letušky ohřáli i mlíčko a dostala dětskou cest.sadu (přesnídávka a ještě něco, už ale vůbec nevim co)No a taky je paráda, že kočárek máš až do letadla a pak hned zase při přistání po ruce. Na letišti na nás čekala průvodkyně a jeli jsme transitem do hotelu, sami. Nikdo další, což nás dost udivilo, ale byli jsme hlavně šťastný, že jsme jeli z letiště snad jen 20 minut, je to fakt kousíček, ale letadla v midii neslyšíš! No to už byla holka uplně hotová, usnula hned jak jsem jí položila na kočárek. A to bylo naposledy, kdy jsme kočár využili. Jinak jsme 1× chtěli jít do blízkého městečka (asi půl hodiny normál. chůzí), ale v půlce začalo pršet, tak jsme se vrátili a ostatní dny byli radši u bazénu. Hotel je krásný a čistý, dokonce ještě nebyl pořádně umytý od malířů. Postýlku jsme měli domluvenou předem i s lož. prádlem, takže super. Pokoj byl velikánský, snad apartmán i s kuchyň. linkou. Takže jsme postýlku měli v ložnici se zašoup. dveřmi a byli v obýváku, nebo spíš pořád na balkoně a pozorovali okolí bazénu, protože jsme měli výhled přímo na bazén, úchvatné!!! Mění barvy a je obrovský, fakt se jim tedy povedl!!! Bydleli jsme v prvním patře, výtahy tam jsou a dokonce i klimatizované, pokoje také a funguje klimoška i když tam nejste! Pokoje jsou na klíč. Trezor tam také byl, vše v ceně. TV jsem naladili, ale poslouchali jen hud. kanál. Jinak bulharština :mrgreen: Balkony jsme měli dva, na druhém jsme sušili prádlo, ale asi 3 den se sušák zklátil, nějakej lacinej krám, tak jsme to přehodili přes zábradlí. Doporučuji určitě pokoj s výhledem na bazén a kousek moře, na opačnou stranu je výhled neutěšený. Okolí je obrovské staveniště nových hotelů a působí to dost hororově. Okolí hotelů je strašně špinavé a zpustlé, ale hot. komplex je krásný a pro děti jak dělaný! Mladý člověk, nebo bezdět. pár by se tam nudil. každý večer animace pro děti, také nějaká klubovna pro tvořivost dětí a herna s automaty pro děti. Asi nej je dětský bazén s malou skluzavkou do vody a pidi brouzdaliště, takže tam si malá vytáhla bábovky a další dětské propriety do vody a dokonce se tam v té mělčině naučila plavat s rukávky, tak jsme byli moc šťastní :)) Vedle bazénku malé dětské hřiště s prolejzačkami, ale strašně rozpálená podlaha i houpačka :( Restaurace luxusní, měli jsme allinc. vždy jsme si vybrali a i pro dceru. Z toho jsme měli největší obavu, je alergická na vejce, takže jsme měli přes cestovku domluvenou mikrovlnku, že kdyžtak budem kupovat skleničky v obchodě (ten je v komplexu také, mají vše i plínky) a budete tam ohřívat. Nebylo třeba a jeden číšník mluvil angl. takže jsme se vždy i ptali na vejce. Bylo vždy všeho dost i ovoce, odnášeli jsme si ho i sebou a nikdo nic neřikal. Vše vždy hezky upravené a čisté. Dá se sedět i venku a koukat na moře. Ale vevnitř je klimoška. Kdo má polopenzi tak je jídelna jinde a tam jsou pořád šílené fronty, mraky dětí, asi nějaké tábory.
Na recepci většinou ang. nemluví, takže to bylo zajímavý :D lepší nic nechtít.
No a jinak moře je tam takové nic moc, skoro jsme u něj nebyli, malá se bála vln, ikdyž skoro nebyli, ale je tam tedy hrozný přístup po betonových chodech dolů, asi 40 úzkých schodů, po kterých stále teče ledová voda, nahoře je kohoutek na oplach nohou od písku. Zhruba uprostřed schodů je plac akorát na délku lehátka a je jich tam dost, i slunečníků, skoro nikdo tam nikdy nebyl a dole u moře je zase uzoučká pláž, že občas nám voda dojela až do stanu a zbořila holce hrad. Plážový stan je super, malá v něm po obědě usnula na pláži a my si mohli s manželem zaplavat. Pláž je strašně špinavá, samé odpadky, nemají to tu bulhaři prostě v krvi, aby uklízeli asi…nechápu, je to škoda. my byli kvůli malé tedy skoro pořád u bazénu, je fakt obrovský, dá se krásně zaplavat.
Jinak paní na úklid chodila každý den a ustlala a ručníky obden vyměnila, postel myslím každý třetí den. Podlahu tam nevytírají, takže jsme měli strašně špinavý nohy a i pantofle. Dali jsme jí nakonec 10 euro.Byla moc milá.
Klídeček na spaní tam tedy byl, zašoupli se dveře na balkon a ticho naprostý. Plínky jsme vezli, ale jen jeden balíček, převážně byla ve vodě a to si řekla, že chce čurat, tak jsme ještě hodně vezli domů.
Pokoj nám nechali až do odjezdu, takže jsme se celý den koupali, pak vyspršili a šli na recepci, tam za půl hodiny přijel zase tranzit a dovezl nás na letiště, prostě bomba!
Tak přemýšlím co ještě :think: prostě parádní hotel pro malé děti, určitě si to užijete a vše tam je k dostání, takže se neboj, kdybyste něco zapomněli. I lékárna je v tom městečku, ale nevyžili jsme naštěstí, měla jsem sebou snad všechno :) Kdyby něco tě ještě napadlo, klidně napiš! Jinak moc krásnou dovolenou, užijte si jí s malým parádně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
23.7.13 11:29
@Mjau píše:
ahoj, hektický víkend, snad ještě stihnu napsat, jestli jste už neodjeli :D My letěli na přelomu června/července, malé bylo tam akorát 23.měs. Vyšlo nám krásně i čekání na letišti, což je s dětma snad nejhorší na něco čekat. :zed: Akorát jsme ji museli budit snad ve 3 ráno, už nevím přesně v kolik to letělo, ale v bulh. jsme byli asi v 8 ráno, letěli jsme 2 a půl hodiny myslím a v letadle byla nadšená, nechali nám letušky, ač jsme měli místo jinde, tak ty přední 3 sedadla. Měli jsme štěstí, bylo tam pro ní více místa. A hlavně měla sedadlo pro sebe, takže jsme pak zvedli opěrky a mohla i ležet, ale to stejně nechtěla, my nemáme vůbec spací dítě :D radši všechno sledovala a byla šťastná, že může cucat bombon, jinak letušky ohřáli i mlíčko a dostala dětskou cest.sadu (přesnídávka a ještě něco, už ale vůbec nevim co)No a taky je paráda, že kočárek máš až do letadla a pak hned zase při přistání po ruce. Na letišti na nás čekala průvodkyně a jeli jsme transitem do hotelu, sami. Nikdo další, což nás dost udivilo, ale byli jsme hlavně šťastný, že jsme jeli z letiště snad jen 20 minut, je to fakt kousíček, ale letadla v midii neslyšíš! No to už byla holka uplně hotová, usnula hned jak jsem jí položila na kočárek. A to bylo naposledy, kdy jsme kočár využili. Jinak jsme 1× chtěli jít do blízkého městečka (asi půl hodiny normál. chůzí), ale v půlce začalo pršet, tak jsme se vrátili a ostatní dny byli radši u bazénu. Hotel je krásný a čistý, dokonce ještě nebyl pořádně umytý od malířů. Postýlku jsme měli domluvenou předem i s lož. prádlem, takže super. Pokoj byl velikánský, snad apartmán i s kuchyň. linkou. Takže jsme postýlku měli v ložnici se zašoup. dveřmi a byli v obýváku, nebo spíš pořád na balkoně a pozorovali okolí bazénu, protože jsme měli výhled přímo na bazén, úchvatné!!! Mění barvy a je obrovský, fakt se jim tedy povedl!!! Bydleli jsme v prvním patře, výtahy tam jsou a dokonce i klimatizované, pokoje také a funguje klimoška i když tam nejste! Pokoje jsou na klíč. Trezor tam také byl, vše v ceně. TV jsem naladili, ale poslouchali jen hud. kanál. Jinak bulharština :mrgreen: Balkony jsme měli dva, na druhém jsme sušili prádlo, ale asi 3 den se sušák zklátil, nějakej lacinej krám, tak jsme to přehodili přes zábradlí. Doporučuji určitě pokoj s výhledem na bazén a kousek moře, na opačnou stranu je výhled neutěšený. Okolí je obrovské staveniště nových hotelů a působí to dost hororově. Okolí hotelů je strašně špinavé a zpustlé, ale hot. komplex je krásný a pro děti jak dělaný! Mladý člověk, nebo bezdět. pár by se tam nudil. každý večer animace pro děti, také nějaká klubovna pro tvořivost dětí a herna s automaty pro děti. Asi nej je dětský bazén s malou skluzavkou do vody a pidi brouzdaliště, takže tam si malá vytáhla bábovky a další dětské propriety do vody a dokonce se tam v té mělčině naučila plavat s rukávky, tak jsme byli moc šťastní :)) Vedle bazénku malé dětské hřiště s prolejzačkami, ale strašně rozpálená podlaha i houpačka :( Restaurace luxusní, měli jsme allinc. vždy jsme si vybrali a i pro dceru. Z toho jsme měli největší obavu, je alergická na vejce, takže jsme měli přes cestovku domluvenou mikrovlnku, že kdyžtak budem kupovat skleničky v obchodě (ten je v komplexu také, mají vše i plínky) a budete tam ohřívat. Nebylo třeba a jeden číšník mluvil angl. takže jsme se vždy i ptali na vejce. Bylo vždy všeho dost i ovoce, odnášeli jsme si ho i sebou a nikdo nic neřikal. Vše vždy hezky upravené a čisté. Dá se sedět i venku a koukat na moře. Ale vevnitř je klimoška. Kdo má polopenzi tak je jídelna jinde a tam jsou pořád šílené fronty, mraky dětí, asi nějaké tábory.
Na recepci většinou ang. nemluví, takže to bylo zajímavý :D lepší nic nechtít.
No a jinak moře je tam takové nic moc, skoro jsme u něj nebyli, malá se bála vln, ikdyž skoro nebyli, ale je tam tedy hrozný přístup po betonových chodech dolů, asi 40 úzkých schodů, po kterých stále teče ledová voda, nahoře je kohoutek na oplach nohou od písku. Zhruba uprostřed schodů je plac akorát na délku lehátka a je jich tam dost, i slunečníků, skoro nikdo tam nikdy nebyl a dole u moře je zase uzoučká pláž, že občas nám voda dojela až do stanu a zbořila holce hrad. Plážový stan je super, malá v něm po obědě usnula na pláži a my si mohli s manželem zaplavat. Pláž je strašně špinavá, samé odpadky, nemají to tu bulhaři prostě v krvi, aby uklízeli asi…nechápu, je to škoda. my byli kvůli malé tedy skoro pořád u bazénu, je fakt obrovský, dá se krásně zaplavat.
Jinak paní na úklid chodila každý den a ustlala a ručníky obden vyměnila, postel myslím každý třetí den. Podlahu tam nevytírají, takže jsme měli strašně špinavý nohy a i pantofle. Dali jsme jí nakonec 10 euro.Byla moc milá.
Klídeček na spaní tam tedy byl, zašoupli se dveře na balkon a ticho naprostý. Plínky jsme vezli, ale jen jeden balíček, převážně byla ve vodě a to si řekla, že chce čurat, tak jsme ještě hodně vezli domů.
Pokoj nám nechali až do odjezdu, takže jsme se celý den koupali, pak vyspršili a šli na recepci, tam za půl hodiny přijel zase tranzit a dovezl nás na letiště, prostě bomba!
Tak přemýšlím co ještě :think: prostě parádní hotel pro malé děti, určitě si to užijete a vše tam je k dostání, takže se neboj, kdybyste něco zapomněli. I lékárna je v tom městečku, ale nevyžili jsme naštěstí, měla jsem sebou snad všechno :) Kdyby něco tě ještě napadlo, klidně napiš! Jinak moc krásnou dovolenou, užijte si jí s malým parádně :palec:

Ahojky :lol:,
strašně moc děkuju za informace, moc a moc jsi mi pomohla a uklidnila mě :mrgreen:. čím víc se to blíží, tím trochu plašim :-). Jsem ráda, že je hotel čistý a uklizený, jen s tím balkonem jsme si nedali žádný požadavek, ještě napíšu do CK, že chceme výhled na bazén :-D.
Super, že je tam i obchod. No s tím spanim mám dost strach, malej je totální nespavec, tak uvidíme. O postýlku jsme taky zažádali, tak tam snad i bude :-). Škoda teda té pláže, že je špinavá a malá, tak jsem zvědavá, jestli moře využijeme, dost se na něj těšíme 8o.
Jsem zvědavá v kolik bude odlet, to bude horor to čekání na letišti!

Jka to bylo prosím tě se zavazadly, měli jste jedno 30 kg nebo dvě 15 kg? A dovnitř do letadla jste měli fakt jen 5kg a zavazadlo dle rozměrů, nebo vám to příruční nikdo nevážil :-)?

Fakt moc a moc děkuju, jsi zlatá :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
23.7.13 11:29

Jinak letíme 2.9. a malýmu bude 23,5 měsíce :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
23.7.13 13:33

Ahoj, to jsem moc ráda, ani mi to nepřišlo a pak jsem koukala, jak sem se rozepsala :mrgreen:
naše malá je 6.8. tak to jsou skoro přesně o rok :)
no to moře je tam bohužel nic moc, ale zase lepší než tyrkysové a obří vlny, že si ani nezaplaveš, nebo kamenitý břeh. Mamka teď přijela z Řecka a přesně takhle to tam měli :( I tak to pro nás byla nádherná dovolená. Byli jsme i na Maledivách, takže si dovolím tvrdit, že Bulharsko mě mile překvapilo.
Mě to koupání v moři samotnou nebaví, když by musel druhý hlídat dítě, takže jsme měli tu výhodu, že usínala na té pláži. Jinak ještě doporučuji brzy ráno vyběhnout dát ručníky na lehátka u slunečníku ať pak máte stín. Nejlepší hned u toho brouzdaliště, ale fakt v 8 bylo pozdě, musí se brzy, je jich tam málo. Lehátek je dost.
My měli dva kufry, ale byl to boj, sám o sobě má 4 kila + stan a plíny a bylo vymalováno :lol: není tam kam chodit, takže jsem zbytečně brala sebou moc věcí, stejně malá byla celý den v plavkách, no a my taky. Děsně to na letišti řešej i pití pro malou jsem musela ochutnat před nimi, že to skutečně voda. V kočárku nesmělo nic být, taky ho projížděli a ale zavazadlo nevážili, jen taky projížděli.
tak klíďo zase piš co ještě :mrgreen: odkud letíte z prahy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
23.7.13 20:45

Jsi hodná, moc děkuji za informace :-).
Co jídlo? je vývěr a je to chuťově dobrý :-D?
Takže plážový stan určitě vzít jo? My právě nevěděli, aby tam malý byl. S těma slunečníkama a lehátkama super nápad, děkujeme, manžel se ráno vždycky proběhne :-D.
No musim balit rozumně a néé mym stylem, to bychom se do 30 kg fakt nevešli :-).
A ta pláž i když byla tak „špinavá“ dalo se tam být? Na moře se fakt těšíme, letíme s malym poprví, tak se omlouvám za takové bombardování :-D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
23.7.13 22:56

Ahoj, já to chápu, my letěli loni taky poprvé, takže sem šílela :mrgreen: jídlo bylo moc dobrý, je tam luxusní restaurace, bílé kožené sedačky a vybíráš si z ohřívacích stolů teplá jídla, pořád doplňují. Snídaně vynikající, ikdyž každý den to samé. K obědu většinou nějaké namíchané směsi. Brambory maso, rýže maso, špagety maso, hodně mletá masa. Hodně zeleniny, ovoce. Nápoje se ale platili, barman nemluvil aj, tak…dopíšu později…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
24.7.13 12:43

Díky :-).
Platili se celý den alko i nealko, i v době snídaní, obědů, večeří? Máme taky allinc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
24.7.13 18:34

@Miška8 ahoj,tak mám zase chviličku, holka má zábavu :)) s tím pitím to je tam tak, že k snídani káva, čaj zdarma, pak nějaké šťáva s vodou z automatu, k obědu jen ta šťáva ale snad i káva, už si to nevzpomínám. Ke sváče bylo vždy to samé, nějaké sladké koláče, buchty a káva a k večeři jen zase ta šťáva. Nebo u baru i voda k dostání čistá, ale sebou nic, to se muselo platit. I pivo i víno, my tam neměli delegátku, tak jsme se nemohli zeptat, jak to vlastně je s pitím a oni nerozumí, tak se radši vyptejte předem.
No a ten stan bych určo vzala a taky chůvičku, jednou byl nějaký fotbal, tak jsme šli na velkou tv do baru nad recepcí a chůvička tam dosáhla, takže jsme i popili :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
25.7.13 13:09

Ahojky, jsi naše spása :-). Takových super informací :-). Moc a moc děkuji. Jen nevíms tím stanem s paním tam, to bdue boj :-D.
Byli jste teda i u moře, nebo hlavně bazén?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
25.7.13 13:25

@Miška8 ahojky :lol: mě by taky ani ve snu nenapadlo, že holka usne ve stanu, ale tam je to jiný. Od rána ve vodě, to unaví i dospěláka a šumění moře udělalo své. Zkuste to a uvidíte, aspoň byste si spolu taky zaplavali :palec: Malýho zkuste zachumlat a lehnout si k němu a když usnul náš nespavec… :mrgreen: Na kočárku mi skoro nikdy neusnula.
Do moře se bála a já chtěla, aby si hlavně vyléčila ekzém, tak jsme jí dělali aspoň bazénky z písku a tam mořskou vodu, to se jí líbilo. Ale děti byli všechny u bazénu, takže jsme převážně byli tam, aby si s nimi pohrála, miluje děti.
Od jaké cestovky to máte? Prý každá cestovka tam vlastní svoje pokoje či apartmány, takže se nedá domluvit výměna pokoje na recepci za třeba jiný v
jiném bloku, ale jak to přesně funguje nevím :nevim:
Mě dnes schválili lázně, takže letos místo dovolené jedu s dcerkou na měsíc do Františkových :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
28.7.13 22:31

Ahojky,
máme to Eximu… No uvidíme, náš je taky vrchní nespavec :-D.
Ve Františkových jsem byla měsíc asi před 5 lety… Je to tam krásný, mě se tam moc líbilo a uteklo to :).
Užijte si to tam s malou, hlavně ať pomůžou :srdce:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat