Mikropenis u dospělého muže

18
22.5.16 12:22

Mikropenis u dospeleho muze

Ahoj vsem. Narodil jsem se s nesestouplymi varlaty a byl mi diagnostikovan mikropenis. Varlata byla operovana az v 7 letech. V prubehu puberty jsem dostaval injekcne hormon (Agovirin).. Puberta probehla, ale penis se nezvetsil… V klidovem stavu kouka sotva predkozka, v erekci cca 7 cm. Setkaly jste se nekdy v zivote s takovym chlapem? Myslite si, ze mam sanci najit zenu? Mate nekdo zkusenosti? Je mi 29 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8057
22.5.16 12:28

To je mi líto za takovou diagnozu..Myslím, ze najít partnerku nebude lehké… Zlepšení by mohla pomoci operace na zvětšení penisu..

Příspěvek upraven 22.05.16 v 12:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
22.5.16 12:31

@Janpa Myslím si, že šanci najít ženu máš a ani bych to neviděla jako velký oříšek ;)… mikromozek by byl horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
22.5.16 12:34

@Janpa Najít ženu máš určitě šanci. Důležité je, abys měl sebevědomí. Pokud se tím budeš trápit, tak to nikoho přitahovat nebude. Buď si jistý v tom, co umíš a nebo v tom, co se naučíš. Existuje mnoho žen, které penis vůbec neuspokojí a mají radši prsty nebo orální sex, případně jsou vzrušivé jen na klitorisu.

Nesmíš se bát používat pomůcky a rozhodně se za sebe nestyď. Být nadšený pro to, co děláš, pro uspokojení ženy, je další dobrá věc. Určitě bych ti teď doporučila psychologa, aby ses lépe sžil s tou diagnózou a neupadl do nějakého nepříjemného stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
22.5.16 12:37

Já bych tě nechtěla ale určitě ženu najdeš ;)

• Citovat
  • Nahlásit
30535
22.5.16 12:39

7 cm je málo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2780
22.5.16 12:39
@Malaga píše:
@Janpa Myslím si, že šanci najít ženu máš a ani bych to neviděla jako velký oříšek ;)… mikromozek by byl horší
:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
22.5.16 12:40

Znám chlapa s mini penisem a přítelkyni ma :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.5.16 12:43

Sance je vzdycky, ja jsem spoustu let pracovala s lidmi na voziku po urazech atd. A mnoho z nich vedlo pekny partnersky vztah i kdyz byli treba od krku dolu nehybni..spis zalezelo na povaze toho postizeneho..ti co byli veseli a pohodari a uzivali si kazdy den s radosti, tak meli zeny a ty zeny byly stastne, ale ti co se uzirali svym postizenim, byli vetsinou sami…ty pokud mas ruce a pusu a vubec zbytek tela funkcni, tak muzes zenu krasne uspokojit i bez penisu-dnes je mnoho i vselijakych erot. pomucek…nejhorsi je se tim zbytecne trapit a uzirat-to zadnou zenu nepritahne…takze preji hodne stesti a radosti i lasky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 12:45

@Janpa Nevíš, jestli je to vada, která může být genetická? Tohle bych si zjistila. Podle mě existuje mnoho žen, pro kterou opravdu penis není podstatný. Ale čeho bych se bála (a to upřímně velmi - omlouvám se proto za anonym :oops: ), že bude mít mé dítě podobný problém. To by byla asi u mě překážka :think: Takže by se ten okruh žen musel ještě zúžit o ty, které už neplánují mít děti.

• Citovat
  • Nahlásit
2780
22.5.16 12:45

Ahoj, sanci mas,7 cm neni tak hrozne.. bylo by asi lepsi postupne na to partnerku pripravit, aby nebyla pak v tvem klidovem stavu prekvapena a urcite ji i „poskytnout“nekoitalni praktiky a hlavne hlavu vzhuru :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
22.5.16 12:46
@Anonymní píše:
@Janpa Nevíš, jestli je to vada, která může být genetická? Tohle bych si zjistila. Podle mě existuje mnoho žen, pro kterou opravdu penis není podstatný. Ale čeho bych se bála (a to upřímně velmi - omlouvám se proto za anonym :oops: ), že bude mít mé dítě podobný problém. To by byla asi u mě překážka :think: Takže by se ten okruh žen musel ještě zúžit o ty, které už neplánují mít děti.

to nemusíš být anonym kvůli toho… je to pochopitelné

• Citovat
  • Nahlásit
2780
22.5.16 12:46

@sisqua hezky napsane :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
22.5.16 13:02

Je pravdou, že ženám nezáleží tolik na penisu, jak na povaze, charizma muže..
Ale není to tak, že by jim na tom nezáleželo vůbec.

Doporučuji na to případnou partnerku po nějakém tom rande upozornit at ji nepřekvapíš.
A myslím si, že určitě někoho seženeš.
Jen si uvědom jednu věc - muži často chcou krásné, dokonalé ženy a sami si neuvědomují, že dokonalí nejsou. Takže si myslím, že stačí mít rozumné nároky.

Pokud je to aspon 7cm tak si myslím, že jsou i rozhodně menší penisy.
Bud rád, že je to takové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 13:07

Z pochopitelných důvodů omluvte anonym.
můj milenec má velmi malý penis. Kolikrát si říkám co na něm je, když sex vlastně nejde provozovat. Ale něčím mě moc přitahuje. Takže klasický sex nepřipadá v úvahu, ale snaží se mi to vynahradit jinýma praktikama, a v tom je úžasný. Ale jako stálého partnera bych ho určitě nechtěla. Má přítelkyni, která nikdy nebyla na sex, takže asi tudy vede cesta, najít si některou, která sexu neholduje, nebo se snažit jinak

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat