Vodnatý průjem a mdlo

Anonymní
22.5.16 09:06

Vodnaty průjem a mdlo

SOS prosím rychle řadu teď jsem letěla na WC šílený průjem to se mi snad ještě nestalo netrpím na nějaký střevní potíže osprchovala jsem se a šla jsem do obýváku polil mě takový divný pot udělalo se mi mdlo a myslela jsem že omdlim… Tlak jsem si změrila 130/87 co to mohlo být jsem z toho vyděšená takový divný pocit bojím se zvednout abych s sebou nesekla…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1017
22.5.16 09:10

Tak zůstaň ležet a nic nedělej. :nevim: na to se většinou neumírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
22.5.16 09:14

Horečku nemáš? Může to být obyč průjem, ale kluk třeba teť při kontrole v nemocnici chytnul nějakej vir. 3dny šílený průjmy, horečky a jen pil a spal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
22.5.16 09:18

Jaký tlak míváš obvykle? Když je ti dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 09:19

Mě byl divný ten stav k tomu jako vodnaty průjem chápu ale ten pot a brnění celého těla a mdlo…teď jsem si už dvakrát měřila tlak a 117/87 tak co to mohlo být…
Infarkt nebo něco takového?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 09:21

Stejný jako teď @Innocence co to mohlo být jsem z toho vyjukaná… Normálně beru léky na tlak už nějakých deset let a teď jsem začala před dvěma měsíci brát antidepresiva…

• Citovat
  • Nahlásit
838
22.5.16 09:30

No, jedné známé se takhle projevila otrava jídlem, ale neříkám, že tomu tak je u tebe. Mohl to být i výkyv tlaku, když se to stane mě, tak mívám taky průjem. Hlava se ti nemotá? Infarkt to nebude, to bys měla tlak na hrudi. Zkus se uklidnit, lehni si, hodně pij, studený hadr na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 09:33

Taky se ti to stalo jo hele prosím tě divný pot po zádech divný takový mravenceni nebo brnění nevím jak to popsat a mdlo @Innocence

• Citovat
  • Nahlásit
8058
22.5.16 09:34
@Anonymní píše:
Stejný jako teď @Innocence co to mohlo být jsem z toho vyjukaná… Normálně beru léky na tlak už nějakých deset let a teď jsem začala před dvěma měsíci brát antidepresiva…

Máš důvod brát AD? Připadne mi, že dnes je bere každá druhá, protože nedokáže odolávat životním nástrahám, a psychiatři nedokážou bytost rozebrat a hned píšou AD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8058
22.5.16 09:37
@Anonymní píše:
Taky se ti to stalo jo hele prosím tě divný pot po zádech divný takový mravenceni nebo brnění nevím jak to popsat a mdlo @Innocence

I já jsem zažila takový stav, asi 3× za život, najednou se zpotíš, brnění, tunelové vidění a nevíš, jestli se udržíš na nohou..i průjen jsem měla…Je to asi jen o tlaku, já měla naopak nízký..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8058
22.5.16 09:39

Měla by sis lehnout, vyvýšit nohy, v klidu dýchat…a pokud se ti tyhle stavy opakují, či se někdy budou opakovat, konzultuj s lékařem. Je dost možné, že tvé léky na tlak nebo i kombinace AD a léků na tlak se nesnesou.
Můžou klidně vyvolávat arytmii srdce a proto tyhle stavy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 09:52

Stalo se mi to poprvé… @pannda arytmie to zní děsivé mám se bát…?ad bohužel potřebuji…

• Citovat
  • Nahlásit
838
22.5.16 10:20

Ano, mívala jsem taky takové stavy. Ale mně se do toho ještě šíleně motala hlava. Neboj, přejde to. A co se týče léků, opravdu konzultuj s lékařem, jestli náhodou se ti nemohou nějak vzájemně ovlivňovat, či jestli nezpůsobují výkyvy tlaku. Nebo případně arytmii. Hlavně se nestresuj, naopak zkus se uklidnit. Ty jsi doma sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4591
22.5.16 10:36

Nechci být nějak zlá, ale ještě jsem neslyšela, že by ml někdo z průjmu infarkt 8o 8o 8o změny počasí dělají hodně a pokud brní tělo(taky jsem to tak měla dvakrát a jednou mě odvezla rychlá)prostě jen hypotenze, udělali mi pár vyšetření a pstili domklidový režim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 11:46

Holky díky hrozně jsem se vyděsila blbý pocit a ano ještě k tomu jsem byla zrovna doma sama… @Innocence a @AndyR nejsi zla jen jsem v tu chvíli netušila co se děje byla jsem vyděšená… Kafe nepiju právě kvůli vysokému tlaku a teď jak mi nasadili ty antidepresiva tak je to možné že mám hypotenzi nikdy jsem to nezažila… A nebo mi jen Teda houpnul tlak ale byl to Teda hnus…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat