Milenec kam se podíváš

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 06:00

Milenec kam se podíváš

Rozmohl se nám takový nešvar… :lol: Nijak nemoralizuju, spíš naopak říkám, že se spoustě lidí nedivím, ale zarazilo mě, jak moc je rozšířené mít milenku/milence. U nás v práci je cca ½ lidí rozvedených a z té druhé je min. další půlka nevěrníků. S lidmi, se kterými mám trochu víc než pracovní vztah, tj. kamaradky/kamarádi, jsme o tom mockrát mluvili a docela jsem koukala, jak mají malé, resp. žádné výčitky. Říkám, že nesoudím, protože s nikým z nich nežiju, a otevřeně přiznávám, že pokušení už párkrát bylo, ale naštěstí mám doma fajn chlapa, takže mi to za to nestojí, tedy moralizování stranou, ale přemýšlím, čím to je… je to dobou, jak někdo tvrdí? Vždyť se podvádělo vždycky. Je to tím, že dnešní partneři za nic nestojí? Jak to vidíte kolem sebe? Podotýkám, že mluvím o práci, protože o přátelích nevím, že by někdo… a taky že se jedná vesměs o lidi z tzv. vyšší střední třídy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1925
5.11.21 06:13

Nezlobte se na mě, ale tohle mi připadá přesně ukázkový příklad příspěvku, podle kterého má vzniknout článek na idnes. :lol: Takový dotaz-nedozaz, nic konkrétního, jenom aby tu ostatní psali svoje zkušenosti ze svého života. Úplně to vidím. V 6:00 ráno začíná šichta v redakci. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6217
5.11.21 06:15

Neznám žádného…, který by se tím chlubil v práci. To pardon, tomu nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34363
5.11.21 06:17
@Pan Dan píše:
Nezlobte se na mě, ale tohle mi připadá přesně ukázkový příklad příspěvku, podle kterého má vzniknout článek na idnes. :lol: Takový dotaz-nedozaz, nic konkrétního, jenom aby tu ostatní psali svoje zkušenosti ze svého života. Úplně to vidím. V 6:00 ráno začíná šichta v redakci. :mrgreen:

Na idnes ne, taky se to chysta pro lifee, nebo tak nejak. Uz tam vznikla hromada clanku podle zdejsich diskusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 06:17

Ono to bylo vždy, jen nebylo tolik příležitostí, aby to prasklo a lidé se hned nerozvádeli.
O víkendu jsme to řešily s mámou. Mimomanželský vztah měli snad všichni moji dědové a pradedove. :nevim:
V rodině taky vím, kdo má milenky/milence a paradoxně to jsou ti, co mají nejvyšší postavení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 06:21

Tak to se šeredně pletete! Prostě mi to vrtá hlavou a nenašla jsem čas jindy, než cestou ráno ve vlaku do práce. Realita to je, asi jsme trochu specifický „obor“, přecejen spolu trávíme spoustu hodin na nočních atd., kdy se známe trochu víc než pracovně a mluví se o lecčem.

• Citovat
  • Nahlásit
2058
5.11.21 06:21

Ja zas neznam nikoho… statusove tez vyssi stredni trida. Treba my s muzem bysme na to ani nemeli cas :nevim:…to bysme za milencem/milenkou museli snad chodit v ramci pracovniho casu. Me by teda zajimalo, jak na to ty lidi berou cas, protoze v me sicialni bubline jsou vsichni tak zaneprazdneni, ze vecpat do toho rozvrhu jeste par hodin tydne na bokovku, to je nonsens.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7275
5.11.21 06:22
@Pan Dan píše:
Nezlobte se na mě, ale tohle mi připadá přesně ukázkový příklad příspěvku, podle kterého má vzniknout článek na idnes. :lol: Takový dotaz-nedozaz, nic konkrétního, jenom aby tu ostatní psali svoje zkušenosti ze svého života. Úplně to vidím. V 6:00 ráno začíná šichta v redakci. :mrgreen:

Přesně tak, takové paušalizování o howně.
Ano zakladatelko, VŠICHNI dnes podvádějí, NIKDO není věrný a NIKDO nemá šťastný vztah. Dříve bylo vše lepší, všichni se měli rádi a mlíko stálo dvě koruny. Doba je zlá, fuj, lidi jsou fuj.
Stačilo to takhle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7275
5.11.21 06:25
@Anonymní píše:
Ono to bylo vždy, jen nebylo tolik příležitostí, aby to prasklo a lidé se hned nerozvádeli.
O víkendu jsme to řešily s mámou. Mimomanželský vztah měli snad všichni moji dědové a pradedove. :nevim:
V rodině taky vím, kdo má milenky/milence a paradoxně to jsou ti, co mají nejvyšší postavení.
:lol: Chápu ten anonym.
P. S. Jak víš, že to byli tví dědové a pradědové, když ve vaší větvi kámen šustil cihlu?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 06:25

@kalie Tak je fakt, že spousta mých kolegů to „stíhá“ právě v pracovní době. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 06:27

@Kfětoslava To jsem právě vůbec nemyslela takto. Nevěra byla, je a bude. V prvním příspěvku to píšu, že se podvadelo vždy.

• Citovat
  • Nahlásit
67650
5.11.21 06:34
@kalie píše:
Ja zas neznam nikoho… statusove tez vyssi stredni trida. Treba my s muzem bysme na to ani nemeli cas :nevim:…to bysme za milencem/milenkou museli snad chodit v ramci pracovniho casu. Me by teda zajimalo, jak na to ty lidi berou cas, protoze v me sicialni bubline jsou vsichni tak zaneprazdneni, ze vecpat do toho rozvrhu jeste par hodin tydne na bokovku, to je nonsens.

Nejsou tak zaneprazdneni, jednoduche

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36851
5.11.21 06:38
@Anonymní píše:
Tak to se šeredně pletete! Prostě mi to vrtá hlavou a nenašla jsem čas jindy, než cestou ráno ve vlaku do práce. Realita to je, asi jsme trochu specifický „obor“, přecejen spolu trávíme spoustu hodin na nočních atd., kdy se známe trochu víc než pracovně a mluví se o lecčem.

A anonymní jsi proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 06:46

@Russet Protože už jsem párkrát o svém zaměstnání psala pod nickem a teď se zmiňuji o svých kolezich, tak mi to přijde bezpečnější.

• Citovat
  • Nahlásit
36851
5.11.21 06:50
@Anonymní píše:
@Russet Protože už jsem párkrát o svém zaměstnání psala pod nickem a teď se zmiňuji o svých kolezich, tak mi to přijde bezpečnější.

Jako že tě někdo pozná na základě toho, že napíšeš, že kolegové v práci jsou nevěrníci?
Procento nevěrníků bude asi v každé skupině osob. Diplomati o tom spíš mlčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat