Milenec nechce vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
55
14.1.22 19:25

milenec nechce vztah

Pred časem jsem se seznámila na seznamce s jednim mužem, ktery chtěl ze začátku vztah i když věděl, že jsem zatim s někým kdo mě nemiluje, ale spiš mě ma jen na sex a me to trápí. Presto chtel neustále at se s nim setkám. Nejdřív psal o vztahu. potom začal s vymluvami, že svou příležitost jsem už propásla a hledal jen sex, za občasný výlet, případně mi třeba i nakoupí někdy za menší fin. obnos.. Dlouho jsem odolávala, ale současný přítel mi nedával lasku ani jsme spolu nikam nechodili a tak jsme se rozešli nakonec a ja šla na schůzku s tímto mužem.
Proběhly vzájemné sympatie libil se mi, uměl se i chovat, koupil mi kytku..Rozloučili jsme se s tím. že se mu i ja libim a rad by mě viděl. Přesně už si nevybavujii, ale další schůzka proběhla u mě doma a došlo i na sex. Parkrat mě vzal na výlet a scházíme se, ale málo zhruba 1 za měsíc. Vzdy mi něco přinese. nebo nakoupí, ale city mi neopětuje. Pry ted ženskou nechce nehledá, bývalá ho kdysi podvedla aspon si to mysli. protoze s nim přestala spát a od té doby to neřeší nestálo nikoho nechce..Vyznala jsem se mu ze svych citů. ale on jakoby neslyšel nehodlá to rozebirat. Naposledy. když jsem s tim začala mi odpověděl, že se mu libim, ale že tam neni ta jiskra.aby se zamiloval a že už to tak dlouho neměl. On me bere pouze jen jako někoho na občasný sex a to mě trápí. Nechce mě vzit k nim, žije v domě s rodiči údajně a jezdí za mnou pouze když je v práci, protože to ma při cestě, z domu nikdy, to má moc daleko. Pořád tam u nich organizuje nějaké akce grilování, mecheche s kamarády a asi i s kamatadkami, jezdi na dovolené v létě, prostě žije svůj život. Je svobodný bezdětný a zřejmě mu to tak vyhovuje, když ma přes 40 a doteď to nezměnil. Spíš mě užíra, že nevim zda tam třeba někoho nemá a já nejsem jen občasný úlet. Jak to zjistit? Nemám jak, bude z vesnice kde se zná každý s každým, ale pro mě je to daleko a rozjet se tam a ptát se na něho asi neni moc dobrý nápad. Kdybych zjistila, že mi lhal, tak bych to celé ukončila, protože mi neni lhostejný a nedokázala bych se dělit a hlavně i z toho důvodu. že šlo o lež.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
349
14.1.22 19:31

Seberte posledni zbytky sebeucty a nedelejte ze sebe onuci. Nechce vztah a jste mu dobra jen na obcasne povyrazeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9778
14.1.22 19:36

Ale vždyť ty JSI jen občasný úlet, to nemusíš nijak zjišťovat, sám ti to opakovaně řekl. Je úplně fuk, jestli někoho má nebo ne, tebe na vztah nechce. Ukončit bys to měla tak jako tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4426
14.1.22 19:37

Tak asi bude mit ženu a děti… :zed: A jezdí za tebou jako na směnu do práce. Takového bych kopla do prd… :P :mrgreen: :P A můžeš mu volat a psát přes den kdy chceš nebo???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34604
14.1.22 19:37

No, holka, tohle se nespravi. Jasne ti to rekl, jak to ma. Pokud ti to nevyhovuje, rozejdi se s nim. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 19:39

Chtěla jsem to napsat nějak citlivě… ale prosímtě dej si před zrcadlem flákanec a utni to s ním. To je otřesný, jak sama sebe degraduješ na zpoplatněnou matraci. Fuj. Jdu jíst mléčnou rejži a úplně jsi mi ji znechutila, jak se sama k sobě chováš. A teď ten flákanec. Šup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5570
14.1.22 19:40

Jsi pro něj jen občasný sex. Tak až ti to dojde tak ho nakopni a najdi si někoho kdo si tě bude vážit.

Příspěvek upraven 14.01.22 v 19:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
14.1.22 19:42

Tak pokud se vidíte 1krát za měsíc, tak to vypadá na takové jeho občasné povyražení. Porozhlédla bych se po nějakém jiném exempláři :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19127
14.1.22 19:42

Zbav se ho a vydrž alespoň půl roku sama se sebou. Zároveň vstup do psychoterapie a uči se fugnovat sama se sebou a posléze i ve vztazích.

Pak se snad začne vyhejbat tak nezralým a toxickým vztahům, které popisuješ.

Pro začátek sobě pořiď a prostuduj třeba tuhle knihu. Pokud ty se nezačneš měnit, budeš si furt vybírat podobné nepoužitelné typy.

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
14.1.22 19:49

Má tě jen na sex :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.1.22 19:51
@mimi2017 píše:
Tak asi bude mit ženu a děti… :zed: A jezdí za tebou jako na směnu do práce. Takového bych kopla do prd… :P :mrgreen: :P A můžeš mu volat a psát přes den kdy chceš nebo???

Nevolám mu, pišem si přes whatsap jen občas. Volá on když má přijet někdy. Pry neni ženatý že mi může ukázat občanku..To byste se divilim kolik takovych chlapů je na seznamkach. Já se budu za čas stěhovat a tak stejně nechci teď hledat někoho na vztah vážný. Muži jsou různí a najit někoho s kým byste si rozuměli a byl vám i jinak sympatický neni jednoduché a s nim je mi jinak dobře. Když jsem to jednou chtěla ukončit, tak se mi zanedlouho opět ozval, že jestli jsem to neskončila, tak mě zve na večeři…Celkem jsem propadla jeho kouzlu, nechápu sama sebe u každého se mi to nestává..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10858
14.1.22 19:51

Takže on ti nabídl sex za nákup, výlet či menší finanční obnos a teď nechce vztah 8o? Já jsem v šoku :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10388
14.1.22 20:01

Vždy něco přinese, nakoupí? Takže jsi v podstatě taková hodně laciná prostitutka? A to je to, co opravdu chceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38251
14.1.22 20:05

@kvetina73
Spíš si najdi jiného motýla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
14.1.22 20:07