Milování a menstruace

Anonymní
7.7.20 07:57

Milování a menstruace

Zdravím, mam dotaz, jak řešíte své i partnerovi choutky v obdobi menstruace. Vydržíte to ten týden nebo se uspokojujete jinými způsoby nebo jedete i na červenou? Druhý dotaz pro ty, co to dělají i pri menstruaci. Jaké to je pocitově, říká se, ze vagina je citlivější. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

614
7.7.20 08:31

Dřív jsem to dělala při menstruaci, teď ne, nechce se mi patlat s krvi, hygienou (ta musí být dokonalá protože pohlavni orgány jsou mnohem náchylnější k různým zánětům) atd. A citlivější mi to nepřišlo, úplně stejné jako obyčejný sex.
No a pet dnů bez sexu vydrzime :nevim: když ne tak existuje oral. Nechápu dotaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1476
7.7.20 08:47

Uplne stejne jako ty svoje, takze sexem. Ale vzdy zasadne s kondomem, protoze nestojim o infekci. Na rozbite krvacejici koleno bych si sperma taky nenechala nastrikat. A pod sebe tlusty cerny rucnik. Citlivejsi asi ano, zalezi, ktere dny, ale nic diametralne odlisneho od zbytku mesice to neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23154
7.7.20 08:55

Pocitově stejné (ani menší ani větší vzrušení nepociťuju), je to jen o tom, jestli se s tím člověk chce patlat - a jestli to dá chlap, jsou tací, kteří to moc nezkousávají…
Jinak existuje víc možností uspokojení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 09:04

Já tedy vnímám sex ve svých dnech intenzivněji. Ale spíme spolu až ke konci, když už spíše jen špiním. A samozřejmě s kondomem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1056
7.7.20 09:08

Během menstruace nikdy… :poblion: Těch 5 dní to vydržíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
7.7.20 10:29

Normálně míváme sex během menstruace. Rozdíly nepoznávám, akorát to víc klouže a ještě mi navíc uvolňuje menstruační bolesti. Nevidím na tom nic špatného :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
7.7.20 12:18

Rozdíl v tom moc nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
7.7.20 21:51

My mivame sex ke konci menstruace, kdy uz je jen spineni nebo uplne na zacatku. Kdyz se tesne pred tim umyji, tak zadna krev neni, jen trochu spineni. Rozdil moc neni, nekdy jsem citlivejsi, ale neni to plus, silne prirazeni spis boli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama