milování v těhotenství

Dudek
29.12.09 12:04

milování v těhotenství

Zdravím všechny na diskuzi. Chci se jen zeptat zda máte někdo podobný problém. Od otěhotnění se v citech a vztahu k partnerovi nic nezměnilo, spíš naopak. Je mnohem hodnější, pozornější, se vším pomáhá…a taky vášnivější, ale na mě to nějak nefunguje. Jsem 25+4 ale od doby otěhotnění prakticky nemám na milování chuť. Zóny které dřív spolehlivě fungovaly, jsou teď jaksi bez funkce, je jim jedno, že se jim někdo věnuje a snaží je přimět k životu. S partnerem se sice milujeme, ale více méně to teď v tomhle období dělám kvůli němu, protože ač je začátek hrozně příjemný (mazlení hlazení apod.) milování samotné mi nic neříká. Mátě někdo stehnou zkušenost? Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12332
29.12.09 12:10

ahoj, já jsem ve 20tt,sice mám sex zakázaný, nicméně to nemění nic na tom, že na něj taky nemám vůbec chuť (ze začátku trochu byla), ale teď není vůbec…takže určitě nejsi jediná :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
29.12.09 12:23

Ahoj, je to v poho, neboj… Já taky moc chuť neměla, až pak kolem 35.tt jsem ji začala mít..... A po porodu se mi chuť vrátila s mnohem větší intenzitou a bez ohledu na to, že jsem byla nevyspalá, unavená,… tak jsme zdaleka nedodrželi ani šestinedělí… :oops: Prostě se mi chtělo často a víc a trvá to dodnes… :wink: Tak neboj, není to natrvalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
29.12.09 13:14

Ahoj, já v těhu měla velkou chuť, ale měli jsme to zakázaný a je to dlouhá doba, tak mi to připadalo přirozený… Zato po porodu mně to vůbec nic neříkalo a ty „pěkný chvilky“ byly jen kvůli manželovi. Kojení a noční vstávání udělalo svý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17086
29.12.09 13:23

Tak já měla naprosto to samé, navíc jak rostlo bříško, tak už to nebylo moc pohodlné a částečně asi fungoval blok v hlavě i když vím, že je to bezpečné. No ale u mě to teda pokračuje i po porodu :-( trochu se to teda už lepší, ale pořád to není jaksi ono. TA chuť chybí. Takže neboj je to normální, má to takhle hodně těhulek. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.09 14:30

při prvním těhotenství jsme se milovali 4× - partner konstatoval, že máme splněno jaro, léto, podzim a zima. Při druhém těhotenství pouze jednou…
Nicméně - jestli Tě to uklidní - šestinedělí mi přišlo velmi dlouhé a hormony se srovnaly… Že se nesrovnala frekvence, to už je věc jiná - přecejen když vedle spinká miminko, co se pořád budí, tak je těch vhodných chvilek daleko míň než když jsme byli sami…

• Nahlásit
  • Citovat
4242
29.12.09 20:55

Ahoj, no ja mam ted stejny problem. Pri prvnim tehotenstvi jsme to meli zakazane, mela jsem to hodne rizikove + tvrdnuti bricha 20× denne :roll: Chut jsem moc nemela, ale dala bych si rict, kdybychom mohli.. Neco probihalo, hlavne kvuli manzelovi, ale poradny sex tak 2-3× do 36tt, pak jsme soulozili tak 1× tydne, protoze uz jsme si rikali, ze pripadny porod nevadi :wink:
Po porodu chut prumerna, zcasti kvuli porodu, zcasti kvuli unave, ale tak po 4 mesicich se to vratilo do normalu a v pohode..
No a ted, hruuuza :evil: Vubec, ale vubec na to nemam chut, je mi i neprijemne, kdyz mi treba manzel sahne na prsa :oops: proste ted to mam uplne jinak, az jsem se bala, jestli me jako manzel neprestal pritahovat 8-) 1× tydne se do neceho premluvim, hlavne kvuli nemu, sex bychom ted mit i mohli, ale ta chut neni :cry:
Fakt doufam, ze se to po porodu vrati tak zvolna do normalu, i kdyz dve deti mi energii asi spis vycerpaji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dudek
4.1.10 09:15

Jejdanánky to budu doufat, že se všechno časem vrátí jak bylo. My plánujeme společné bydlení, resp. partner už tam zahnízdil a já jsem ještě v práci a na mateřkou jdu až od února. Takže se vidíme na cca. 3 dny v týdnu a to to tak 2× stihneme. Jenže mi to nic neříká…nesoustředím se, prsa na dotek bolí a hlavně se snažím aby to bylo rychle za mnou a mohla jsem už spát :-) ach jo ti chlapi to nemají s námi jednoduché ale snad to nějak dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
10652
4.1.10 12:03

to já mám sex docela ráda a s přítelem to je tak 1-2 týdně :) jsem v 28 tt, ale už je to těžší s tím pupíkem :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9133
5.1.10 13:32

Ahoj,já to mám úplně obraceně.Jsem teď 22tt a milovala by jsem se od začátku těhotenství pořád,klidně dvakrát denně :lol: Kdyby mi to tak zůstalo i po porodu.Ale z prvního těhotenství mám bohužel tu zkušenost,že porodem vášeň na dlouho končí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10983
5.1.10 14:30

Ahoj holky,tak já se taky přidám.Jsem 17tt sex máme zakázaný.Ale mně to moc nevadí,protože taky nemám vůbec chuť.Manžel se přizpůsobil,co mu taky zbylo.Ale prý taky přináší oběť pro mimčo.Navíc chodím večer spat kolem 22 hod.dýl nevydržím.Takže budem čekat :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
31.3.14 16:24

Zdravím odpoví mi někdo na tohle? s přítelem čekáme miminko těšíme se na něj jsem ve 31.týdnu mě se chce milovat pořád ale přiteli se nechce, skoro vůbec samotnou mě to nebaví a nevím jak partnera, přesvědčit když už tak jednou za měsíc ale, ja bych rada aspon jednou týdně co by mohlo, zabrat? děkujibza rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama