Jsem vdaná, máme děti. Miluji jiného..

Anonymní
19.6.15 19:43

Miluji jiného..

Ahoj,

jsem vdaná, s manželem máme nádherné dvě děti, ale bohužel jsem se zamilovla do někoho jiného. Nevím, jak z toho ven. V hlavě mám šílený chaos, je mi mizerně. Nechci rozbít fungující rodinu, ale nedokážu na něj přestat myslet! :,( Stalo se to někomu? Co jste dělali vy? Dokázali jste zapomenout? Potřebovala jsem se někde svěřit a vypsat to ze sebe… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9017
19.6.15 19:48

Přerušit s ním styky, sejde z očí, sejde z mysli… Nic jiného nepomůže. Nerozbíjej rodinu kvůli nejistému snu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verinka13
19.6.15 19:49

Ahoj, to přejde :) Zamilovanost ještě není láska :)
jojo, ale trvalo to roky…ted si říkám v duchu „Cože? Do tohohle jsem byla zamilovaná?“ a vůbec to nechápu..přitom to bylo tak silné, že jsem myslela, že se zblázním.

• Nahlásit
  • Citovat
1606
19.6.15 19:50

Ahoj, to prejde. Pokud muzes, vyhybej se dotycnemu jak jen to pujde. Pokud mas s manzelem fungujici vztah, byla by skoda to rozbit kuli obycejnemu vzplanuti. :kytka: Jsou to jen poblaznene hormony

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.15 19:53

To je jenom chemie. Časem to přejde, vydrž. Nejlepší je omezit jakýkoliv kontakt.
Nenič si rodinu. To se ti může stát v životě nekolikrát a přeci se nebudeš kvůli chvilkovému poblouznění pokaždé rozvádět? Podle statistik poměrně velké procento lidí platonicky miluje někoho jiného, než s kým žije.

• Nahlásit
  • Citovat
5929
19.6.15 20:20

Fungující rodinu? Opravdu je možné, aby se jeden z partnerů z fungující rodiny zamiloval jinde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2291
19.6.15 20:54

@Karleon ano je, já to zažila a naštěstí ustála. Teď jsem za to ráda!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2291
19.6.15 21:02

Zamilovanost je krátkodobá záležitost, tudíž nemůže trvat po celou dobu vztahu. Pokud vám to s manželem klape a máte se rádi, udělej vše pro to, aby to tak zůstalo. Omez jakýkoli styk s tím druhý. Nepsat, nevolat, nescházet se, přejde to jen musíš vydržet nebo to ber jako zkoušku, jestli obstojíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
19.6.15 21:21

Prvotní zamilovanost je sice krásná, ale jednou se vytratí a po prozření bys mohla litovat… pokud Vám to doma funguje, snaž se to ustát… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
19.6.15 21:28
@verinka13 píše:
Ahoj, to přejde :) Zamilovanost ještě není láska :)
jojo, ale trvalo to roky…ted si říkám v duchu „Cože? Do tohohle jsem byla zamilovaná?“ a vůbec to nechápu..přitom to bylo tak silné, že jsem myslela, že se zblázním.

Ano je to tak, mela jsem to naprosto, ale naprosto stejne!! :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.15 22:20

Děkuji všem za podporu, bála jsem se, že mě tu všichni odsoudí :oops:
Je to hrozně těžké, někdy si říkám, že to zvládnu a jindy zase vůbec :,(
Myslím jen na něho, nic mě nebaví, nedokážu se přinutit myslet na něco jiného.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
verinka13
19.6.15 22:36

A s manželem vám to klape?

• Nahlásit
  • Citovat
1606
19.6.15 22:43
@Karleon píše:
Fungující rodinu? Opravdu je možné, aby se jeden z partnerů z fungující rodiny zamiloval jinde?

Jasne ze jde :mrgreen:. Je to chemie a me se to stalo nekolikrat. Nastesti uz vim, ze se to da zvladnout v platonicke urovni, trochu si zasnit ale vic ani tuk. Zamilotanost a laska jsou 2 uplne odlisne veci, alespon pro me. To prvni vnimam jako docasne oblouzneni, srovnatelne s euforii po poziti drngy, hlava nefunguje, zato funguje simrani v brise, neschopnost delat a myslet na cokoli jineho a pocit neceho neskutecne jedinecneho. Laska je to, co z toho vjlepsim pripade zustane. Laska je porozumeni, umeni kompromisu a touha sdilet s tim druhym svuj zivot v dobrem i zlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.15 22:48

Taky jsem to zažila, ale u mě to vystřízlivění trvalo dýl než 2 roky, vždycky, když jsem ho po dlouhé době viděla, tak se to zas rozjelo. Tehdy jsme neměli ještě ani jeden děti, ale já jsem už byla vdaná, možná s dětmi by to přešlo rychlej. Teď se občas vidíme, už zamilovaná nejsem, ale slabost pro něho mám pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
49241
19.6.15 22:50
@Karleon píše:
Fungující rodinu? Opravdu je možné, aby se jeden z partnerů z fungující rodiny zamiloval jinde?

ano je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama