Miluju přítele?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 22:33

Miluju přítele?

Ahoj potřebuju radu a zkusím se z toho vypsat, je mi 24 mám přítele 5let spolu, jenu je 35 jenže jsem poslední 4měsíce zmatená a neumím si to srovnat přítel byl můj první kluk a to jako fakt první jenže já už nevím zda ho miluji, já ani nevím zda vím co to láska je ze začátku bylo vše fajn pak se dostal do problémů i mojí chybou dluhy atd je zněj cholerik nikdy mě neuhodil to né ale vadí mu vše. Přeliju olej utřu to houbičkou a hněd jede takhle se to nedělá a že jsem jak malá a hněd se rozčílí vlastně kvůli ničemu, jednou jsme se tak pohádali že jsem si zabalila vše a šla bydlet k tátoj, bydlela jsem tam 4dny pak sem se vrátila stím že sem to změní, jo trochu se to změnilo jenže já nevím zda jsem takto šťastná sex mě nebaví a nikdy nebavil, přítel mě ani nepřitahuje ale neumím si představit bejt bez něj ale ani sním ani nevím zda to chci, mám v hlavě totální guláš a neumím si to srovnat je těžké se od něj odloučit a nevím zda zvládnu odejít zrovna nemám kam teda ale i tak, už nevím co dělat. Já na něj už anj nemyslím jen někdy a to je minimum jsem ráda že je v práci a já doma sama prosím hejty si nechte, vím zní to divně ale já to tak cítím jsem Stracená zmatená a tohle prostě nedávám, psala jsem si s jedním klukem trochu jsem se pobláznila myslela jsem jen na něhocelej den zdálo se mi o něm už teda ne, ale říkám si že tohle by se nemělo stávat když mám přítele a nechci odejít a nechat ho v dluzích kteří jsou i moje chyba, napsat to někomu vždy přej pomáhá tak to zkouším uvidíme :,( :,(

Příspěvek upraven 16.10.21 v 22:48

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.10.21 22:36

Omlouvám se za čárky háčky tečky poslala jsem to dříve a nějak mě to nechce pustit abych to opravila

• Citovat
  • Nahlásit
9
16.10.21 22:39

Nejdelší věta ever. Sorry jako.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36861
16.10.21 22:48
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju radu a zkusím se z toho vypsat je mi 24 mám přítele 5let spolu jenu je 35 jenže jsem poslední 4měsíce zmatená a neumím si to srovnat přítel byl můj první kluk a to jako fakt první jenže já už nevím zda ho miluji já ani nevím zda vím co to láska je ze začátku vše fajn pak se dostal do problémů i mojí chybou dluhy atd je zněj cholerik nikdy mě neuhodil to né ale vadí mu vše přeliju olej utřu to houbičkou a hněť jede takhle se to nedělá a že jsem jak malá a hněť se rozčílí vlastně kvůli ničemu jednou jsme se tak pohádali že jsem si zabalila vše a šla bydlet k tátoj bydlela jsem tam 4dny pak sem se vrátila stím že sem to změní jo trochu se to změnilo jenže já nevím zda jsem takto šťastná sex mě nebaví a nikdy nebavil přítel mě ani nepřitahuje ale neumím si představit bejt bez něj ale ani sním ani nevím zda to chci mám v hlavě totální guláš a neumím si to srovnat je těžké se od něj odloučit a nevím zda zvládnu odejít zrovna nemám kam teda ale i tak už nevím co dělat :,( netěším se na něj nemyslím na něj jen někdy a to je minimum jsem ráda že je v práci a já doma sama prosím hejty si nechte vím zní to divně ale já to tak cítím jsem Stracená zmatená a tohle prostě nedávám psala jsem si z jedním klukem trochu jsem se pobláznila myslela jsem jen na něho už teda ne ale říkám si že tohle by se nemělo stávat když mám přítele a nechci odejít a nechat ho v dluzích kteří jsou i moje chyba napsat to někomu vždy přej pomáhá tak to zkouším uvidíme :,( :,(

Rozchod a návrat do školy. Nedá se to číst :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4731
16.10.21 22:50

No a co chceš slyšet. Sama moc dobře víš, že to co tam bylo už tam není. Vztah udržuješ jen ze setrvačnosti, protože bude divný být po 5ti letech sama a samozřejmě i ze zcela sobeckých pohnutek, že nemáš kam jít. Dluhy mu můžeš pomáhat splatit i když spolu nebudete, říká se tomu bankovní převod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 22:51

Já vím za to se omlouvám jen já to v] dy napíšu pak opravuji a zbrkle jsme to odeslala a neznám heslo abych to opravila

• Citovat
  • Nahlásit
170
16.10.21 22:52

Prosím, nejdříve se pověnuj jazyku českému a pak řeš další :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 22:52

@Martha03 to máš asi pravdu

• Citovat
  • Nahlásit
431
16.10.21 23:22

To neni laska, ale jak je psano setrvačnost… často zůstáváme v nefunkčnim vztahu proto, ze se bojíme…ze se bojime toho, kde a jak budeme hledat partnera noveho, jestli najdeme dneska jeste vubec poradneho chlapa… Nekdo je liny odchazet z urciteho komfortu (pritel plati najem atd.)…ale holka…nemate děti, závazky…jsi v nejlepším věku, běž a hledej toho pravého, kde budou motýlky v brise, jistota, spolehlivost.. Nevim na kolik myslis uz do budoucna, na děti…ale pokud je chces, tak je treba hledat někoho, s kym te ten zivot bude bavit, kdo bude oporou, kdo pomůže…a s kym bude radost ty deti vyrabet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5785
17.10.21 06:37
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju radu a zkusím se z toho vypsat, je mi 24 mám přítele 5let spolu, jenu je 35 jenže jsem poslední 4měsíce zmatená a neumím si to srovnat přítel byl můj první kluk a to jako fakt první jenže já už nevím zda ho miluji, já ani nevím zda vím co to láska je ze začátku bylo vše fajn pak se dostal do problémů i mojí chybou dluhy atd je zněj cholerik nikdy mě neuhodil to né ale vadí mu vše. Přeliju olej utřu to houbičkou a hněd jede takhle se to nedělá a že jsem jak malá a hněd se rozčílí vlastně kvůli ničemu, jednou jsme se tak pohádali že jsem si zabalila vše a šla bydlet k tátoj, bydlela jsem tam 4dny pak sem se vrátila stím že sem to změní, jo trochu se to změnilo jenže já nevím zda jsem takto šťastná sex mě nebaví a nikdy nebavil, přítel mě ani nepřitahuje ale neumím si představit bejt bez něj ale ani sním ani nevím zda to chci, mám v hlavě totální guláš a neumím si to srovnat je těžké se od něj odloučit a nevím zda zvládnu odejít zrovna nemám kam teda ale i tak, už nevím co dělat. Já na něj už anj nemyslím jen někdy a to je minimum jsem ráda že je v práci a já doma sama prosím hejty si nechte, vím zní to divně ale já to tak cítím jsem Stracená zmatená a tohle prostě nedávám, psala jsem si s jedním klukem trochu jsem se pobláznila myslela jsem jen na něhocelej den zdálo se mi o něm už teda ne, ale říkám si že tohle by se nemělo stávat když mám přítele a nechci odejít a nechat ho v dluzích kteří jsou i moje chyba, napsat to někomu vždy přej pomáhá tak to zkouším uvidíme :,( :,(Příspěvek upraven 16.10.21 v 22:48

Odesla bych, nepritahuje te, jsi s nim jen ze zvyku, dluh by splacela dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 10:01

@Petra67 máš pravdu ano přítel platí nakem ja bych to neutáhla dostavám jen 8000 platím si dluhy a za to najem nezaplatím je to jen zvyk taky si říkam tak otom že si nikoho nenajidu strach nemám je kluk kterej na mě čeká už skoro rok až budu sama jen to bydlení je na prd nemám kam jít právě ani ktomu klukovy nemůžu a nikoho jiného nemám tak asi proto tady zustavám a máš pravdu děkuju

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat