Miminko 10. týdnů mrká jen jedním okem

Anonymní
17.4.16 16:40

Miminko 10. týdnů mrká jedn

Chci se zeptat, moje mimčo v posledních pěti dnech tu a tam mrkne jen jedním okem (pravým).
Navíc i to pravé očičko má větší, ale to mi přijde normální?

Není to opakovaně, prostě jak normálně mrká, tak tu a tam se zavře jen to pravé.

Dala jsem to vzhledavače ze zvědavosti, jestli to je nějaká součást vývoje, a místo toho na mě vyběhly samé hrozné nemoci, takže mě to rozhodilo.

Prosím, nepište mi tu „rady,“ jak si nemám nic hledat, to mi v ničem nepomůže.

Pokud občas vaše mimi tohoto věku plus mínus mrkne-mklo jedním očičkem, napište mi a případně, zda a jak jste to řešily. Děkuji mnohokrát.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
17.4.16 17:09
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, moje mimčo v posledních pěti dnech tu a tam mrkne jen jedním okem (pravým).

Není to opakovaně, prostě jak normálně mrká, tak tu a tam se zavře jen to pravé.

Dala jsem to vzhledavače ze zvědavosti, jestli to je nějaká součást vývoje, a místo toho na mě vyběhly samé hrozné nemoci, takže mě to rozhodilo.

Pokud občas vaše mimi tohoto věku plus mínus mrkne-mklo jedním očičkem, napište mi a případně, zda a jak jste to řešily. Děkuji mnohokrát.

Já bych se teda zmínila doktorce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
671
17.4.16 18:00

Ahoj, hlavně klid :D Pokud je malá jinak o. k., snaž se nenervovat, možná tolik nepozorovat. Až budeš v poradně, zmiň se o tom doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
29.6.21 19:12
@Anonymní píše:

Dobrý den, Řeším to samé. Můžu se zeptat, jaký byl nakonec závěr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat