Noční záchvaty - jak na ně?

Anonymní
17.4.16 02:39

Noční záchvaty - jak na ně?

Krásný večer přeji :mavam:

Potřebovala bych poradit ohledně nočních záchvatů miminka. Mám 5-ti denní miminko, které je přes den svaté. Po kojení po chvilce usne a dokáže spinkat i více jak 3 hodiny. V tomto ohledu je to svatoušek. Jenže jakmile padne 8-9 večer, tak se situace otočí. Po kojení, kdy je vidět, že má ditko už dost, začne strašně vyvádět. Brečí, dudlík nechce, vzteká se a mě se nedaří jej uklidnit. Dokonce nepřestane brečet ani tehdy, kdy si odříhne, prdne si nebo se dokonce pokadí. A ve stejném stereotypu se to nese večer co večer, už jsem z toho zoufalá a nevím jak si s drobečkem poradit :( kdyby mi někdo dokázal říci jak na něho nebo co s tím tak budu mi ráda.

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1109
17.4.16 04:27

Zavinout a pustit bily sum?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8290
17.4.16 05:41

Taky nevím, proč to malej má. Už je tedy tříměsíční a taky pravidelně večer, kol 18. Ale teda nebrečí, jen se buď kroutí nebo pobrekává. Já ho mám trvale v náručí v zavinovačce a houpám. Šátek bohužel nesnese v tyto chvíle, přitom mně by velmi ulehčil. Kdyby byl v postýlce, tak by řval. Jak už je starší, tak má dudel, ten dost pomáhá ho uklidnit. Zase se napapá kol osmé pak kol deset třicet a vyčerpáním konečně usne. Nebo jestli mu to poleví? Jinak měl ve stolici teď nedávno stopy krve, tak je podezření na alergii na krav. mléko, tak mám bezmléčnou dietu. Na kroucení to zatím nepomohlo, ale je ještě brzy na závěry.
Ještě doplním, masáž bříška bez efektu, někdy uklidní dát ho na bříško, ale většinou uklidní jen houpání a dudel s tím, že se stejně různě kroutí, na minutku třeba usne, pak zase..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20744
17.4.16 08:05

http://i-vet.blog.cz/…inko-v-okoli

zavinout + hacka

zavinout + skákat na gym. míči

V pěti dnech bych neřešila režim, špatné návyky ani nic jiného a jen se snažila dítě uspat.
Mimochodem - neuklidní ho prso ani dudílk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69401
17.4.16 08:35
@Anonymní píše:
Krásný večer přeji :mavam:

Potřebovala bych poradit ohledně nočních záchvatů miminka. Mám 5-ti denní miminko, které je přes den svaté. Po kojení po chvilce usne a dokáže spinkat i více jak 3 hodiny. V tomto ohledu je to svatoušek. Jenže jakmile padne 8-9 večer, tak se situace otočí. Po kojení, kdy je vidět, že má ditko už dost, začne strašně vyvádět. Brečí, dudlík nechce, vzteká se a mě se nedaří jej uklidnit. Dokonce nepřestane brečet ani tehdy, kdy si odříhne, prdne si nebo se dokonce pokadí. A ve stejném stereotypu se to nese večer co večer, už jsem z toho zoufalá a nevím jak si s drobečkem poradit :( kdyby mi někdo dokázal říci jak na něho nebo co s tím tak budu mi ráda.

Děkuji :kytka:

Precti si knizku Nejstastnejsi miminko v okoli od Harvey Karp, to Ti opravdu hodne pomuze, vyplati se to. Pise o zavinovani, bilem sumu, houpani a podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12067
17.4.16 08:36

Milá anonymní, promiň ale bude hůř - přijdou zuby, nemoce atd Po 5dnech je to moc brzy byt KO :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.16 19:23

Šumící medvídek vydávající bílý šum

Na facebooku jsem dostala odkaz na novou uspávací hračku vydávající bílý šum( https://www.facebook.com/…C3%ADdek-856…). Slyšel někdo z vás o takových medvědech? Pokud vydávají bílý šum, tak mě to přijde jako docela dobrý nápad, co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat