Miminko 5 měsíců - spánek a jídlo

Anonymní
27.12.19 07:51

Miminko 5 měsíců - spánek a jídlo

Ahoj holky, syn 5 mesicu, zajimaji me vase zkusenosti a nazory. Kdyz se narodil v noci se pravidelne sam budil kazde tri hodiny. Usnul v devet a budil se o pulnoci, ve 3, v 6, pak jsem ho jeste nekdy do 8 uspala, cim byl starsi zacal vynechavat, usnul v devet, probudil se az ve 3, pozdeji az v 6, takze jsme spali celou noc. Ted poslednich 14 je to ale psycho. Usne v 9 a v 11 uz je vzhuru, dneska mam pocit, ze jsme byli vzhuru kazdou hodinu. Pokazde chce prso. Vlastne mi s kratkyma pauzama spal a u prsa celou noc. Nejhorsi je, ze i on je rano nevyspaly. V 9 usinul usnul v postylce, v 11 jsem mu dala napit a vratila do postylky, ale kdyz se vzbudil o pulnoci, tak jsem si ho uz nechala v posteli a budil se dal. Pres den spi 2 x vetsinou od 10 do 12 a pak odpoledne taky tak hodku a pul, nekdy ani tomu odpolednimu spanku moc neda… Vazi 8,5 kg, je tedy i dost dlouhy, ma 71 cm, v rustovych grafech je v norme, ale doktorce se moc nelibi, ze tak hodne pribira. Moc tomu asi nepridava, ze mi lezi celou noc u prsa. Dudlik nechce. Vyzkouseli jsme snad vsechny druhy, mame doma asi 15 dudliku. Pred par dny se zacal preracet na brisko, nevim, jestli to muze nejak spuviset, ze se treba naucil neco noveho? A teda rekla bych, ze se spanek dost zhorsil po ockovani a to nejsem zadny zastance neockovani… nemate nekdo nejaky tip? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27.12.19 08:01

Tim ockovanim to podle me nebude.
Spis tim jak pises, ze se naucil prevracet. Me to dcera delala taky, ze se v noci prevratila, chvili spala, ale pak ji to vzbudila a zacala se vztekat, ze se nemuze vratit nazpet.
Nebo nema treba rymu nebo neco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 08:14

@Džejn295 nee, rymu nema :? nejhorsi ne, ze ja vidim, ze je unaveny, ale spat nemuze.

• Nahlásit
  • Citovat
584
27.12.19 08:28

Jestli je to tim pretacenim, tak ho dat do pytle nebo zavinout do deky. Muze to byt taky rustovy spurt nebo zuby. S tim pribiranim se asi nic moc neda delat, kdyz je to jen z kojeni.Je mozne, ze az se zacne hybat, tak uz tolik pribirat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
27.12.19 08:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, syn 5 mesicu, zajimaji me vase zkusenosti a nazory. Kdyz se narodil v noci se pravidelne sam budil kazde tri hodiny. Usnul v devet a budil se o pulnoci, ve 3, v 6, pak jsem ho jeste nekdy do 8 uspala, cim byl starsi zacal vynechavat, usnul v devet, probudil se az ve 3, pozdeji az v 6, takze jsme spali celou noc. Ted poslednich 14 je to ale psycho. Usne v 9 a v 11 uz je vzhuru, dneska mam pocit, ze jsme byli vzhuru kazdou hodinu. Pokazde chce prso. Vlastne mi s kratkyma pauzama spal a u prsa celou noc. Nejhorsi je, ze i on je rano nevyspaly. V 9 usinul usnul v postylce, v 11 jsem mu dala napit a vratila do postylky, ale kdyz se vzbudil o pulnoci, tak jsem si ho uz nechala v posteli a budil se dal. Pres den spi 2 x vetsinou od 10 do 12 a pak odpoledne taky tak hodku a pul, nekdy ani tomu odpolednimu spanku moc neda… Vazi 8,5 kg, je tedy i dost dlouhy, ma 71 cm, v rustovych grafech je v norme, ale doktorce se moc nelibi, ze tak hodne pribira. Moc tomu asi nepridava, ze mi lezi celou noc u prsa. Dudlik nechce. Vyzkouseli jsme snad vsechny druhy, mame doma asi 15 dudliku. Pred par dny se zacal preracet na brisko, nevim, jestli to muze nejak spuviset, ze se treba naucil neco noveho? A teda rekla bych, ze se spanek dost zhorsil po ockovani a to nejsem zadny zastance neockovani… nemate nekdo nejaky tip? :(

Vydrzet, za chvili se to zas zmeni, castejsi vstavani bylo v obdobi spurtu, taky u nas trvalo dele, nez se pise..a samozrejme zuby no.. zkus cipky viburcol, holcicce pomohly. S dudlikem byl problem taky, jediny se ujal od znacky lovi. A 8,5kg v 5ti mesicich pri 71cm mi prijde v pohode uplne..a hlavne to je jedina doktorka o ktere ctu, ze resi pribirani plne kojeneho miminka.. nase holcicka v prvnich 2 mesicich pribirala i 400g tydne a pani doktorka naopak uklidnovala, ze co by za to jine maminky daly..,ze je to spokojene miminko, ktere v budoucnu nerozhodi zadna nemoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pj1
692
27.12.19 11:57

Mám 10mesicni dceru a co si vzpomínám taky jsme měli období, že se převracela ze zad na břicho to jí vzbudilo a začla brečet. V noci několikrát jsme jí vraceli zpět na záda. S tím neustále kojením jsem měla to stejné, že nic jiného nedělám jen kojim chce to vydržet bude lépe..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 12:01

My to teď tak máme doma taky. Synovi rostou horní zuby. Budí se i po půl hodině. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 12:22

Dekuju moc vsem za odpovedi a uklidneni, ze je to jen obdobi a ze to je normalni :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.12.19 12:23

@Melodie91 dekuju moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama