Skoro 7měsíční dítě spadlo z postele

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.12.19 11:27

Skoro 7m spadlo z postele

Ahoj tak si představte co se nám zase stalo dam malého k nám do postele stim ze pritelovi kladu ať malého pohlida říká mi ze jojo… dobrý odbehnu si na mzik a najednou rána a pláč, přítel usnul..????????vynadala sem mu už podruhé nám malej spadl z postele… ještě z 90cm máme korkovou podlahu malej brecel do 5 minut i ho přítel uklidnil na tele ani hlavičce nic nemá když ho přítel našel na podlaze byl na zádech nevíme kam se bouchnul no.. přítel chce ať ho hlidame doma zatím malej se chova jako obvykle no i tak mám strach ????…co byste dělali vy sledovali byste nebo ihned pohotovost? Přítel si trvá na tom ze ho chce ztim hlídat doma stalo se to cca v půl 10 a pak i hodku po usnul jako vždy vždy kolem oběda chvilku spi a pak se probral po půl hodině no

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10843
25.12.19 11:34

Normálně bych řekla, že bych ho jen sledovala.
Ale za daných okolností bych absolutně netušila, jak se postavit k chování tvého přítele.
Osobně si myslím, že on ti to radí jen proto, aby nevyšlo najevo, že za to může on.
Jinak je to zodpovědný otec, který se o dítě 100% zajímá? Vzbuzuje to ve mě dojem, že ne. Pokud se toto děje, bylo by vhodné dítě odkládat spíš do postýlky. Ono je sice moderní mít děti v posteli, ale ty bočnice mají i slušné praktické vlastnosti. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1233
25.12.19 11:35

To se stává velmi často. Také nejsem výjimka. Pokud se chová normálně bude to Ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 11:36
@Sany80s píše:
Normálně bych řekla, že bych ho jen sledovala.
Ale za daných okolností bych absolutně netušila, jak se postavit k chování tvého přítele.
Osobně si myslím, že on ti to radí jen proto, aby nevyšlo najevo, že za to může on.
Jinak je to zodpovědný otec, který se o dítě 100% zajímá? Vzbuzuje to ve mě dojem, že ne. Pokud se toto děje, bylo by vhodné dítě odkládat spíš do postýlky. Ono je sice moderní mít děti v posteli, ale ty bočnice mají i slušné praktické vlastnosti. :nevim:

Ani je to vzorný tata… proste se to stalo :( usnul na mzik a byl dole odložila sem ho tam jen fakt na vteřinku odbehla a stalo se :( jinak je to ale opravdu suprovej tata stará se na 100% vzalo ho to též…

• Citovat
  • Nahlásit
10843
25.12.19 11:39
@Anonymní píše:
Ani je to vzorný tata… proste se to stalo :( usnul na mzik a byl dole odložila sem ho tam jen fakt na vteřinku odbehla a stalo se :( jinak je to ale opravdu suprovej tata stará se na 100% vzalo ho to též…

Pak dítě sleduj a odkládej ho do budoucna spíš do postýlky nebo kldině na zem, přece jen je v 7 m dost mobilní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 11:42
@Sany80s píše:
Pak dítě sleduj a odkládej ho do budoucna spíš do postýlky nebo kldině na zem, přece jen je v 7 m dost mobilní.

To ano mám strach ale :( tyjo furt si rikam kam se asi uhodil když ho přítel našel na zadickach ležet když se jak to stalo prve ležel na brisku ale to nevíme zda se pretocil nebo ne… už ho budu odkládat jen do postylky ikdyz u nej v posteli bude přítel…

• Citovat
  • Nahlásit
1342
25.12.19 11:48

Mně holka spadla už asi v 6 týdnech :roll: Sledovala jsem 48h chování, pohyby, jestli má stejně velké zorničky, jestli není víc spavá nebo uječená. Dopadlo to dobře. A taky jsem právě neviděla pár, otočila jsem se fakt na 2 vteřiny a najednou rána a ona na zemi pásla koně s řevem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19530
25.12.19 11:49

Sleduj ho, v noci si měla co 2hodiny budit. To uz je teď jedno. Pokud nezvraci, chová se normálně, zornicky ok, sledovala bych ho. A fakt bych nenechavala na posteli. Na tohle jsem si dávala sakra pozor aby mi malá nikdy nespadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 11:50
@lachtanice86 píše:
Sleduj ho, v noci si měla co 2hodiny budit. To uz je teď jedno. Pokud nezvraci, chová se normálně, zornicky ok, sledovala bych ho. A fakt bych nenechavala na posteli. Na tohle jsem si dávala sakra pozor aby mi malá nikdy nespadla

Stalo se to dneska v půl 10 😶… zatím hlidame… kolem půl 11 usnul cca na půl hodky ko zatím chování normální..

• Citovat
  • Nahlásit
19530
25.12.19 12:08
@Anonymní píše:
Stalo se to dneska v půl 10 😶… zatím hlidame… kolem půl 11 usnul cca na půl hodky ko zatím chování normální..

U dr jsem dostala takový papír, hlídat cca 48hodin zornicky, zvracení, napadnou plactivost a spavost. V noci budit 2× do úplného vědomí. Pokud se cokoli nebude zdát ihned dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
25.12.19 12:12

Malá mi z postele spadla asi 3 x a nic se nestalo😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 12:14
@Julinka 18 píše:
Malá mi z postele spadla asi 3 x a nic se nestalo😊

A na co malá spadla vy mate taky takovou vysokou krávu? My máme prave cca 90cm vysokou no a korkovou podlahu když spadl byl na zádech takže nevíme kam se bouchnul achjo jsem z toho špatná :(

• Citovat
  • Nahlásit
1021
25.12.19 12:22
@Anonymní píše:
A na co malá spadla vy mate taky takovou vysokou krávu? My máme prave cca 90cm vysokou no a korkovou podlahu když spadl byl na zádech takže nevíme kam se bouchnul achjo jsem z toho špatná :(

Mame taky vyssi postel nez normalne a hodila mi zada na na zem, pres hlavu…no kdyz jsem to videla…hlidala jsem ji potom a byla v pohodě…nez naucila poradne sedet, přepadla casto do zadu a rizla hlavou o plovoucku…ono tech pádů bude více…muzes hlidat jak chces a stejne nezabranis vsemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
25.12.19 12:27

Horsi by bylo, kdyby spadl na zada. Predni cast lebky je na pady prizpusobena.

Nam mala nikdy nespadla, ale to je spis zazrak. Kdyz byla jeste miminko, tak s ni manzel par krat vytuhnul na gauci v noci a rano jsem je nasla, jak manzel spi a mala v polorozbalene zavinovacce uz malem prepadava pres kolena na podlahu. Fakt chvilka a letela by. Manzel dostal kartac a za par dnu se to klidne stalo znova. Proste usnul. Byli jsme oba uplne hotovi, takze jsem ho na jednu stranu chapala, na druhou bylo male sotva par tydnu a nechci domyslet, kdyby fakt spadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 12:29
@warita píše:
Horsi by bylo, kdyby spadl na zada. Predni cast lebky je na pady prizpusobena.Nam mala nikdy nespadla, ale to je spis zazrak. Kdyz byla jeste miminko, tak s ni manzel par krat vytuhnul na gauci v noci a rano jsem je nasla, jak manzel spi a mala v polorozbalene zavinovacce uz malem prepadava pres kolena na podlahu. Fakt chvilka a letela by. Manzel dostal kartac a za par dnu se to klidne stalo znova. Proste usnul. Byli jsme oba uplne hotovi, takze jsem ho na jednu stranu chapala, na druhou bylo male sotva par tydnu a nechci domyslet, kdyby fakt spadla.

Horší je ze my nevíme jak spadl… přítel ho našel dole na zádech prave takže si nejsme jistý jak spadl achjo :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat