Podivné zvuky u miminka

Anonymní
23.12.19 20:40

Podivné zvuky u miminka

Zdravým všechny maminky

ráda bych zjistila, zda někdo nemá podobnou zkušenost u svého miminka. Naše skoro 6 měsíční holčička vydává už delší dobu (asi měsíc) hodně podivné, nepřirozené zvuky. Není to ani žvatlání, broukání a nebo brblání.

Pokud to tak neodborně napišu, jsou to jak znějící zvuky u postiženého člověka. Zní to jakoby hluboké hrdelní ůůů a také, jak kdyby jí někdo držel pod krkem a z toho naopak vysoké zvuky vycházející.
Nemocná není, neměla by mít žádný krční problém.
Doktorce jsme to zatím nesdělovala a nevím, zda to zmiňovat a plašit.

Nechci, aby to vyznělo, že řeším blbost, ale tyhle zvuky se stále zintenzivňují a nikdy předtím jsem se s tím u miminka nesetkala a to jsem jich kolem sebe měla opravdu hodně.
Může to značit něco s duševním zdravím?
Díky všem za info, pokud by někdo zažil něco podobného.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1355
23.12.19 20:45

Tak to nahrajte a pusťte doktorce, moje dcera zas strašně v tomto věku ječela, od rána do večera :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18089
23.12.19 20:45

Ne objevuje hlasivky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 20:50
@Anonymní píše:
Zdravým všechny maminky

ráda bych zjistila, zda někdo nemá podobnou zkušenost u svého miminka. Naše skoro 6 měsíční holčička vydává už delší dobu (asi měsíc) hodně podivné, nepřirozené zvuky. Není to ani žvatlání, broukání a nebo brblání.

Pokud to tak neodborně napišu, jsou to jak znějící zvuky u postiženého člověka. Zní to jakoby hluboké hrdelní ůůů a také, jak kdyby jí někdo držel pod krkem a z toho naopak vysoké zvuky vycházející.
Nemocná není, neměla by mít žádný krční problém.
Doktorce jsme to zatím nesdělovala a nevím, zda to zmiňovat a plašit.

Nechci, aby to vyznělo, že řeším blbost, ale tyhle zvuky se stále zintenzivňují a nikdy předtím jsem se s tím u miminka nesetkala a to jsem jich kolem sebe měla opravdu hodně.
Může to značit něco s duševním zdravím?
Díky všem za info, pokud by někdo zažil něco podobného.

Ahoj, nevím jestli je to přesně totéž, ale moje malá to dělala okolo devatyho mesice. Jakoby pri výdechu, jak kdyby hrdelne tlacila. A taly jsem z toho byla na prasky, co to je. Delala to treba hodinu v kuse. Pak to za cca mesice prestalo. Podle me, je to, ze zkouseji hlasivky a zvuky. dokonce jsem na youtube videla video, jak to dela nejaky chlapecek a rodice se tomu smali. To me trochu uklidnilo. Ale lezlo mi to na nervy a bala jsem se, co ji je. Tak treba je to to same. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 22:56

Naše zase při nádechu sípala, jak kdyby se nemohla nadechnout. Chtěla jsem jet na pohotovost. Manžel jí sebral dudlík a najednou nic. S dudlíkem zase sípala. Dělala to schválně :lol:

Ale jestli se ti to nezdá, tak to nahraj a dr. se zeptej. Já už jsem si celkem zvyklá, že jsem za blbce. Ptám se na každou ptákovinu :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 00:14

Taky myslim, ze objevuje hlasivky. Muj pulrocni taky stridave houka, vriska, jeci, piska, schvalne kasle, prdi pusou. Vzdycky zjisti, ze neco umi, a pak to par tydnu dela. A ty zvuky jsou obcas dost desivy. Neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 11:37

Syn taky divně kvílel a skučel, nahrála jsem to doktorce. Říkala, že je to normální, že prostě zkouší zvuky. Vyděsilo mě to taky.
Tak to zkus doktorce nahrát a pustit.

• Nahlásit
  • Citovat
45
25.12.19 11:43

Děkují za příspěvky a postřehy. Doktorce to raději nahrajeme a pustíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama