Cestování s miminem

Anonymní
22.12.19 19:27

Cestování s miminem

Ahoj když někam jedete s malým mimčem hledíte hodně na čas? Třeba aby jste byli do koupání doma, nejeli nebo nebyli někde dlouho apod.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2118
22.12.19 19:31

Záleží jak je staré, ale vesměs dodržujem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
22.12.19 19:33

Tak to je zase dotaz jako „každej den ráno většina lidí kadí, mám teda taky“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2306
22.12.19 19:33

Ja teda ano večerní režim jsem si fakt hlídala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
22.12.19 19:35

Dodržovali jsme čas koupání. Ale občas se stalo, třeba v létě, že jsme se zdrželi. Mimčo v klidu usne i v kočárku a když se jednou nevykoupe tak se mu nic nestane. Teď čekám druhý a myslim, že režim v létě moc dodržovat nebudeme. Nebudu držet starší dcerku o prázdninách od 7 večer doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10456
22.12.19 19:35

Záleží kam jedu a kdy. V létě tolik neřeším a s miminkem, které usne v kočárku jsem klidně zůstala na grilovačce s přáteli či rodinou. S dvouletým batoletem už jsem ale nucena čas dodržet, kdybych zůstala, tak by stejně únavou řval. Takže se zdržím maximálně o hoďku nebo dvě a spícího ho z auta rovnou uložím do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
22.12.19 19:40
@Anonymní píše:
Ahoj když někam jedete s malým mimčem hledíte hodně na čas? Třeba aby jste byli do koupání doma, nejeli nebo nebyli někde dlouho apod.?

mimino je v klidu, usne kdekoliv. Takové batole, to je teprve oříšek. Utahané, nevyspalé, protivné, ale bez scény nepůjde a spát taky nebude :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
22.12.19 19:52

Zatím ne, nic se nestane, když se jednou nevykoupe a dám mu najíst, jí každý den v +-stejný čas a spát do kočárku, doma ho pak přenesu do postele, takže v tomto se neomezuji.

spíš si hlídám, aby mi neřval hlady, jí po 3 hodinách, takže si vše plánuji tak, abych vždy měla kde ho nakrmit a netrčela třeba v buse nebo někde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31631
22.12.19 20:09

Nene, nic presne jsem nedodrzovala, kdyz jsme byli na cestach tak se rezim musel ruzne operativne menit, nejsem typ co mu musi dite jit presne ve 12 po obede spat doma v posteli a v 19 koupat atd to bychom se nikam nedostali. Krmeni se vzdy nejak udela, rvat hlady samozrejme nenecham.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20918
22.12.19 20:10
@Cenarius píše:
Tak to je zase dotaz jako „každej den ráno většina lidí kadí, mám teda taky“?
:mrgreen: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
22.12.19 20:20
@Anonymní píše:
Ahoj když někam jedete s malým mimčem hledíte hodně na čas? Třeba aby jste byli do koupání doma, nejeli nebo nebyli někde dlouho apod.?

Tak ono hlavně záleží na dítěti, každé je jiné. Já jsem režim musela dodržovat syn byl jako miminko náročný, nikam se s ním nedalo jít, většinou jen řval, pak nechtěl být ani v kočárku ani v nositku, byl to nejhorší rok v mém životě. Závidím holkám co to mají na pohodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67310
22.12.19 20:25

Zalezi na diteti. Pokud bude vecer total pretazene, i mimino, lepsi se vratit zavcasu. Druhe moje dite zatim vypada, ze je splachovaci, prvni nebylo, tam jsem si to hlidala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67310
22.12.19 20:26
@Cenarius píše:
Tak to je zase dotaz jako „každej den ráno většina lidí kadí, mám teda taky“?
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13626
22.12.19 20:35

První dcera nebyla režimova, takže jsme nemuseli nic řešit. Syn má režim rád a funguje cca každý den stejně, takže u něj ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5343
22.12.19 20:38

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu