Nemoc při růstu zubů?

11
23.12.19 22:29

Nemoc při růstu zubů?

Ahoj malý má, 6 m a už se mu tlačí horní zuby jeden skoro je venku, druhý teprve půjde, ale měli vaši trpasličci taky kašel nebo rýmu můj trpaslíček právě má rýmu a celkem velký kašel a odle mě ty hleny i polyká, ptz zvrací občas, vyletí to někdy z něj jak proud vody. Měli jste to taky tak někdo? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

412
23.12.19 23:02

@15Amy rýma a kašel podle mě nemá s růstem zubů nic společného. U růstu zubů mají některá miminka spíš zvýšenou teplotu, průjem a nechutenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 23:06
@15Amy píše:
Ahoj malý má, 6 m a už se mu tlačí horní zuby jeden skoro je venku, druhý teprve půjde, ale měli vaši trpasličci taky kašel nebo rýmu můj trpaslíček právě má rýmu a celkem velký kašel a odle mě ty hleny i polyká, ptz zvrací občas, vyletí to někdy z něj jak proud vody. Měli jste to taky tak někdo? :think:

U obou dětí. Zahlenění, teplota přes 38° a průjem. Teplota byla tak 2-3dny. Průjem odešel s teplotou a zahlenění do dvou dnů. Starší hodně spal, mladší naopak skoro nespala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 23:43

U nas se taky s růstem zubů spouští rýma… Proč nevim, možná tim růstem zubu oslabená imunita…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 08:46

Mala ma ted taky rymu, ale spis to nema se zubama nic spolecnyho. Jen proste se ted teploty venku hodne stridaly, tak se nektera mimca nachladila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 09:05

Dceři rostou taky horní a má rýmu, polyká hleny, ale těžko říct hestli je to kvůli zubům nebo prostě onemocněla a sešlo se to se zuby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
24.12.19 22:58

No právě malýmu vyšel, jeden, zoubek tak, jde asi už i druhý před chvílí jsem měli strašný řev nešel uklidnit :unamused:musela jsem ho nechat řvát a dát rychle viburcol a naštěstí zabral.. No ryma nás opustila na den a máme ji zas kašel je pořád chudera kvůli němu i vrací myslím že je to téma hlenama.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama