Problémy s kakáním

Anonymní
26.12.19 01:10

Co teď. Problémy s kakanim

Ahoj mám skoro měsíčního syna plně na sunaru. Neměl problém s kakanim až poslední týden. Stolice přestala být jako michana vajíčka. A kdyz mam pocit že se nemůže vykakat pomuzu mu rourkou. Vždy se vykaká, ale stolice je tuhá a žlutohneda. Pomáhám mu každý den. Nemůže si na tom udělat nějaký návyk? Jinak prdí, řekla bych že někdy až moc. Prosím bez urážek jsem matka poprvé.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

17
26.12.19 03:29

Skúste fenyklovy čaj…jmenuje se sunarek..naše doktorka říkala že může vypít tak 50 ml toho čaje když ho budete dávat častějš třeba se vám to zlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1153
26.12.19 06:14

Syn to měl takhle když jsme začali příkrmy. Pomáhala jsem rourkou a po čase se to zlepšilo samo. Návyk nemá :) Dávejte nějaký nápoj. Vodu, čajík..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
489
26.12.19 06:35

Ne, nevytvori se navyk. Taky muzete zkusit davat na brisko, cvicit s nozickami, nahrivat brisko, nosit na tygra. Prvnimu synovi pomohli probiotika BioGaia. Druhemu jen teplomer (podobne jako rourka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 14:25

Dnes jsem mu opet pomohla rourkou a vykakal takové hovinko. Omlouvám se za foto ale jsem z toho opravdu nejistá. Je to normální stolice po sunaru?

• Nahlásit
  • Citovat
2.1.20 17:04

Dobrý den, prosím mám dotaz.
Mám 2.měsíčního chlapečka, je kojený ale já už nestíhám tak musím i přikrmovat sunarem a je to už 4-5 den co nekakal. Poprvé nekakal asi 2 dny ale pak se zadařilo a teda stálo to za to ale teď nic mažu bříško fenyklovou mastičkou, dávám fenyklovy čajík, prebioticke kapičky určené od 0.měsíce už i teploměr do zadečku a pořád ne a ne kakat :,( Fenyklovy čajík akorát pomáhá tím že v kuse prdí. Je to normální máte stejnou zkušenost nebo mám radši běžet k doktorovi? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
489
2.1.20 19:54
@Alexx Kacsmarova píše:
Dobrý den, prosím mám dotaz.
Mám 2.měsíčního chlapečka, je kojený ale já už nestíhám tak musím i přikrmovat sunarem a je to už 4-5 den co nekakal. Poprvé nekakal asi 2 dny ale pak se zadařilo a teda stálo to za to ale teď nic mažu bříško fenyklovou mastičkou, dávám fenyklovy čajík, prebioticke kapičky určené od 0.měsíce už i teploměr do zadečku a pořád ne a ne kakat :,( Fenyklovy čajík akorát pomáhá tím že v kuse prdí. Je to normální máte stejnou zkušenost nebo mám radši běžet k doktorovi? :,(

Me se tedy nestalo, ze by se po teplomeru nevykakal. Jinak ten teplomer se musi namazat, zastrcit a jemne zakrouzit (treba dvakrat, trikrat dokola). Jestli ani to nepomuze, tak bych se zitra rano dosla poradit s doktorkou, co dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama