Miminko a pěnové puzzle

117
9.8.13 10:44

miminko a pěnové puzzle

Ahoj maminky máme hodně blinkací miminko 4měsíce, už se krásně přetáčí na bříško a jde na kolínka, chtěla bych mu pořídit ohrádku ale pořád nevím jakou výpln, matračka do ohrádky bude věčně poblinkaná :roll: tak sem přemýšlela pěnové puzzle ale nevím jestli je to vhodné pro tak malé mimi nemáte některá radu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25959
9.8.13 10:47

Proč by to nebylo vhodné, taky jsem je měla ;) Koupíš kdekoliv, dělají i různý motivy a až bude prcek starší, dá se z toho postavit i dost věcí, třeba kostka, prolízací tunel :palec: Jen jsem je dost často myla, malá taky blila jak šakal a vždycky se trefila mezi ty spoje :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
9.8.13 10:48

Puzzle neni spatn napad. Nicmene vybrala bCh co nejvic celistve protoze jinak to z toho vymyvat taky neni zadny med :jazyk: :andel: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5200
9.8.13 10:49

@Anninka2
My kupovali pěnové puzzle Krteček (2 balení, jedno je málo), malá na něm ze začátku jen ležela na zádech a hrála si, pak se začala přetáčet na bříško atd. Zkrátka pořád ho používáme, je to dobrý kvůli ublinknutí, hned to setřeš a je to taky dobrá izolace od země, takže za mě doporučuju ;) Brzy bude mít rok a pořád si vyhraje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742

@Anninka2
Ahoj, taky mám blinkací dítě a puzzle máme od 3 měsíců, co jsem jí začala takhle dávat na zem. Jdou perfektně otřít nebo i osprchovat, takže jsem s nima spokojená. Navíc jakmile se malá naučila vyndávat ty zvířátka z prostředků, tak se to stalo oblíbenou činností na pár týdnů. :-) Jen pozor, aby ty vyndávací části nebyly moc malý, aby je mimčo nespolklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2809

Ja myslim, ze je to uplne nejlepsi a da se hodit do pracky, dost se pod nim drzely drobky, tak jsem ho tam hodila, pod tim vytrela.. akorat se brzo deti naucily to rozdelavat a ja ho pak porad davala zpatky dohromady.. vzala bych asi uz jen vetsi ctverce, ne ty ruzne malicke tvary.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
9.8.13 10:53

@Lucah do pračky? 8o :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
9.8.13 10:57

Pěnové puzzle jsou podle mě nejlepší volba, taky je pro malou máme, cca od 4 měsíců a bez problémů, používáme je doteď :)

Akorát doporučuju koupit ty „obyčejné“, s vkládacími obrázky, ne tohle: http://zkracovatko.cz/8LT7Es To totiž máme doma, je to fakt krásně barevné ale ta barva se během měsíce začala loupat a teď nám z toho zbyla jen hnusná, ošoupaná podložka, takže tyhle nebrat, jsou to vyhozené peníze ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
9.8.13 10:57

My máme matraci. Mám na ní ušitý potah ze starého povlečení. Stačí vyprat a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
9.8.13 10:59

Penove puzzle je super reseni :palec: My ho take mame a ted prikoupime dalsi ve stejne velikosti a mala bude mit vetsi prostor a kulivaloseni :D A vubec to pro ty mrnousky nevadi :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
9.8.13 11:00

Ahoj, chtěla sem se zeptat jestli nemá někdo nějaký tip na internetový obchod, kde puzzle koupit za lacino? díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
9.8.13 11:05

Maminky našla jsem ještě toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
9.8.13 11:08

Puppolina výpln do ohrádky na malvík. cz ale nikde nepíšou jaký je to potah a do obchodu jsem nenašla číslo :roll: vypadá že je omyvatelný ale z fotky těžko říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
9.8.13 11:15

@Lucah Puzzle do pračky??? 8o 8o Co ti z toho zbylo? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
9.8.13 11:27

@olííva jestli nejsi náročná a netoužíš mít fungl nový, mrkni třeba na mmb. Dají se koupit už použité za dobrý peníz ;) Mě to tenkrát nenapadlo, kupovala jsem v globusu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama