Hopsací koník - kde koupit?

1421
5.8.13 13:41

Hopsací koník

Ahoj holky, poraďte jakého skákací koníka koupit, myslím toho gumového nafukovacího. Je jich víc typů tak vůbec nevím. Malá teď bude mít za chvíli 2 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5725
5.8.13 13:49

My máme žirafu Gyffy. Moc se mi líbila. Synovi jsou taky dva roky, ale bohužel ho moc nebaví. Přitom po nás by hopsal pořád. :lol:

http://www.ecohit.lt/…thickbox.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
5.8.13 13:53

Nemáme teda koníka, ale dráčka, ale tenkrát si s tím malý hrozně vyhrál, pořád na tom hopsal. Teď dráček čeká na malou je jí rok, hrozně se jí líbí jenom na něm neumí ještě hopsat :lol:

Příspěvek upraven 05.08.13 v 13:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihl. Rampepurna
5.8.13 13:54

Já myslím, že službu ti udělá každej stejnou, tak jsem koukala spíš na cenu.
Kupovali jsme v Lidlu za cca 250kč - tohoto . Kámoška má dobrýho z Tchiba.
Ale myslím, že kdekoliv v hračkářství narazíš na dobrýho.
Kvalitnější výrobky u sebe mají rovnou „foukátko“ (jakoby pumpička, jako na gymnastický míče) a náhradní špunty.
Krom koníka se dělají hopsací sloni, žirafy, tuleni, jeleni… je to fuk, hlavní je, aby se bylo čeho držet (uši), aby to mělo dobrý nohy (koník, ne moc krátký)… ocásek být asi nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
1421
5.8.13 13:54
Tak to já se musím kouknout jak vypadá ten dráček.
@Lisadon píše:
Nemáme teda koníka, ale dráčka, ale tenkrát si s tím malý hrozně vyhrál, pořád na tom hopsal. Teď dráček čeká na malou je jí rok, hrozně se jí líbí jenom na něm neumí ještě hopsat :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
5.8.13 13:55
Jde mi spíš o tu stabilitu, některý se prý převrací.
@nepřihl. Rampepurna píše:
Já myslím, že službu ti udělá každej stejnou, tak jsem koukala spíš na cenu.
Kupovali jsme v Lidlu za cca 250kč - tohoto . Kámoška má dobrýho z Tchiba.
Ale myslím, že kdekoliv v hračkářství narazíš na dobrýho.
Kvalitnější výrobky u sebe mají rovnou „foukátko“ (jakoby pumpička, jako na gymnastický míče) a náhradní špunty.
Krom koníka se dělají hopsací sloni, žirafy, tuleni, jeleni… je to fuk, hlavní je, aby se bylo čeho držet (uši), aby to mělo dobrý nohy (koník, ne moc krátký)… ocásek být asi nemusí.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
5.8.13 13:59
TEn má dlouhý dobrý uši na chytání.
@Lisadon píše:
Nemáme teda koníka, ale dráčka, ale tenkrát si s tím malý hrozně vyhrál, pořád na tom hopsal. Teď dráček čeká na malou je jí rok, hrozně se jí líbí jenom na něm neumí ještě hopsat :lol:Příspěvek upraven 05.08.13 v 13:57
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
5.8.13 14:01

Mj., já jsem to kupovala jako dva v jednom. Buď na houpání, a když se vyndá z houpačky, je na hopsání. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
5.8.13 14:04
Já se právě na to koukala, že se nechá určitě vytáhnout na hopsání, tak to je taky dobrý.
@Clarkia píše:
Mj., já jsem to kupovala jako dva v jednom. Buď na houpání, a když se vyndá z houpačky, je na hopsání. ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1867
5.8.13 14:04

http://www.bomba-slevy.cz/…0-w-4464.jpg

Máme tohoto, říkáme mu ale oslík. Malý na něm hopsá cca od roku a půl. teď mu jsou dva a dělá na něm psí kusy. Ještě, že bydlíme v domku. přehopsá s nímcelý byt, to by sousedi nebyli nadšení :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
5.8.13 14:06

@RadkaOR no právě kvůli tomu jsme ho tenkrát kupovali, a taky se mi líbil ze všech těch zvířátek nejvíc, a hlavně je stabilní. Tenkrát jsme za to dali úplně jiný peníze než co stojí teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
5.8.13 14:42

Máme toho samýho co materinka. Dceři už jsou tři, ale hopsá na něm pořád - velká pardubická přes celý byt :lol: Ještě, že byt pod náma je prázdný :lol: Synátor má rok a má děsnou radost, když na něm může sedět a starší ségru napodobovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
6.8.13 13:30

Oni ti koníci jsou asi nejlepší páč mají dlouhý ušiska. Tak holky díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
6.8.13 13:36

@RadkaOR No, ta žirafa je ze zdravotních potřeb, to pro mě bylo podstatné, je to vlastně zdravotní pomůcka, testovaná. Nekupovala bych nějaký levný šmejd za 200,–, co se kde namane, asi tak. Na tvaru a druhu zvířete tolik nezáleží. :palec:
Třeba tady: http://www.zdravotnickaprodejna.cz/zviratka/ aj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
6.8.13 13:58
Oni to mají na hodné stránkách stejné, myslím, že třeba ten koník John bude všude stejný když je pod stejným jménem i ty ceny jsou skoro nastejno. Ale hodně to uvádí jako zdravotnická pomůcka, že je to dobré na páteř.
@Clarkia píše:
@RadkaOR No, ta žirafa je ze zdravotních potřeb, to pro mě bylo podstatné, je to vlastně zdravotní pomůcka, testovaná. Nekupovala bych nějaký levný šmejd za 200,–, co se kde namane, asi tak. Na tvaru a druhu zvířete tolik nezáleží. :palec:
Třeba tady: http://www.zdravotnickaprodejna.cz/zviratka/ aj.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama