Miminko brecelo hlady

Anonymní
9.7.21 07:57

Miminko brecelo hlady

Jdu se svěřit, prosím, nekamenujte mě. První dítě jsem měla u prsu co hodinu. Druhátko má 4.5m a kojí se mnohem méně. Kolikrát nabídnu prso a nevezme ho, v noci vydrží 6 hod. bez prsa.

Včera jsem ho nechala muži, jednou týdně ho mívá bez problému 3 hodiny určitě. Včera ale začal po 2 hodinách řvát a půl hodiny řval než usnul. Po 2 hod. chodí spát.

Přijela jsem, když se vzbudil, začal zas plakat, ani nakojit nešel. Až po minutách utěšování a střídání poloh si konečně vzal prso a zas byl v pohodě.

Mám strach že kvůli mně dlouho hladověl :((A takhle brečet jsem ho nezažila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1188
9.7.21 08:03

A co zkusit odsavacku a láhev pro kojene deti? Ať ma priste rezervu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
9.7.21 08:04

Uz ma vek i na zuby, je možné, ze se hybaly v dasni a proste ho to bolelo. Takhle male kojene dite proste na uklidneni jeste potřebuje mamu no, tebe zna zkratka nejvic. Priste treba odstrikat mleko a nechat manzelovi lahvicku aspon, sani by ho mohlo uklidnit i tak, ale vyzkouset driv, jestli vam flasku vůbec vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334

Přežije neboj. Za minutu na to zapomněl, tak buď v klidu ;) Já první dceru krmila um po 2 hodinách..jednou jsem na to zapomněla, a dcera mi rvala asi půl hodiny než mi docvaklo že má hlad, že jsem ji zapomněla nakrmit, a dala rovnou večer spát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Angie87 Určitě a už si netroufnu na déle jak 2 hodiny. Ale cítím se hrozně a miminka je mi tak líto.

• Citovat
  • Nahlásit
596
9.7.21 08:09

Taky mu mohou pucet zuby v dásni nebo prostě byl nesvuj, když neměl u sebe mámu. Kdyby měl hlad, tak pije rovnou.

Pije min, protože třeba rychleji vytáhne dávku než dcera. Moje dcera pila taky dlouho a nyní kluk je za 5 minut hotov. Zato je víc urvany celkove…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
9.7.21 08:17
@Anonymní píše:
@Angie87 Určitě a už si netroufnu na déle jak 2 hodiny. Ale cítím se hrozně a miminka je mi tak líto.

možná mu také bylo horko, včera bylo extrémní, určitě se mu nic nestalo, a jak píšou ostatní, příště odstříkej do lahvičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8078
9.7.21 08:26

No a? Vzdyt se de facto nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 08:51

@Tarjei Jen mě mrzelo, že jsem to asi špatně domyslela a kvůli mojí zábavě muselo to miminko takhle trpět :( Možná jsem nějak špatně vysledovala, že už se kojí ve dne častěji, nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 08:51
  • Citovat
  • Nahlásit
6359
9.7.21 09:32

A co začít s příkrmy? Věk už na to rozhodně má…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12798
9.7.21 09:52

🙄 Ani mimino není pupek světa. Hlady neumře, když dostane o trochu později.
Mmch takhle velký už může i trochu nějaké mrkve nebo něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8078
9.7.21 09:58
@Anonymní píše:
@Tarjei Jen mě mrzelo, že jsem to asi špatně domyslela a kvůli mojí zábavě muselo to miminko takhle trpět :( Možná jsem nějak špatně vysledovala, že už se kojí ve dne častěji, nevím…

Chapu ale mimco o tom davno nevi. Vsechny delame, co muzem a obcas to proste neni dokonaly, to je normalka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10084
9.7.21 15:03

To se občas prostě stane, ničemu to nevadí. Pokud to neděláš pravidelně… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 18:18

Děkuju moc za uklidnění, cítila jsem se jako hrozná matka :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat