Sezení miminka v 5 měsících

Anonymní
8.7.21 16:00

Sezení v 5ti měsících

Ahoj mám špatný pocit.. nás maly má 5 měsíců a nějak jsem asi zanedbala jeho vývoj.. od 4 měsíců už sedí na klíně, porad se zvedá přes břicho.. jsem z toho dost špatná ale nejde tomu nijak zabránit :? v kocaru lezet nechce, ale jinak pretaci se na brisko, i zoet na zada

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
636
8.7.21 16:04

Tak proč ho posazujete na klín? Nedávej mu věci, za které by se přitáhl do sedu, spíš motivuj k přetáčení a hraní na bříšku. Ke správnému sedu si dojde za čas sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19965
8.7.21 16:07
@Anonymní píše:
Ahoj mám špatný pocit.. nás maly má 5 měsíců a nějak jsem asi zanedbala jeho vývoj.. od 4 měsíců už sedí na klíně, porad se zvedá přes břicho.. jsem z toho dost špatná ale nejde tomu nijak zabránit :? v kocaru lezet nechce, ale jinak pretaci se na brisko, i zoet na zada

ehm no jak bych to řekla, spíše jsi ho dávala do nevhodných pozic a on se začal přitahovat přes přímé svaly - což je špatně!!!

prosím, přečti si toto: https://www.poliklinikaprosek.cz/…do-1-roku-61

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
8.7.21 17:18

Jde tomu zabranit, proste ho do takove pozice nedavej. Musis to vydrzet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7553
8.7.21 18:05

Pokud ho musíte mít na klíně, prostě mu víc podsaďte pánev, nožky chyť, jako když se miminko drží v klubíčku. V této pozici je nereálné, aby se zatnutím špatných svalů vytáhl do sedu. Nezapomínej ho dávat co nejvíc na bříško, ať se snaží posouvat ten psychomotorický vývoj správným směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat