Miminko, co vůbec nepláče

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
111
23.1.22 06:36

Miminko co vubec neplace

Ahoj holky,

prosim mam 2,5 mesice chlapecka, ktery vubec neplace. Na jidlo se probudi jen brucenim. Kdyz ma prdiky tak jen obcas knourne a tlaci do cervena, ale nikdy se nerozbreci. Kdyz je sam tak kouka obcas vyjde nejaky hlasek, ale uplne nevyzaduje pozornost. Kdyz me zaostri tak se usmeje a kope nozickama, hracky uz sleduje. Jen me zajima jestli opravdu je normalni tak tiche neplacici miminko.. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12227
23.1.22 06:57

Je to asi spíše výjimka, ale moje druhá taky téměř neplakala. Pro klid bych se zeptala lékaře, ale pokud je jinak vývoj normální, může to být jen prostě spokojené miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12227
23.1.22 07:03

@cmuky jen mě ještě napadlo, reaguje na zvuky? Když mu třeba zachrastíš chrastítkem vedle hlavičky, otočí se za tím zvukem? Nemůže špatně slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9238
23.1.22 07:46

My jsme to takto měli. ;)
Neznáme proječené noci, natřásání na rukách … Od mimina máme spokojené a samostatné dítě.
Plus ještě velmi dobře spící. Od narození spí celé noci.

Buď ráda, že máš takhle v poho mimino.

Víš co my jsme si vyslechli nepřejícných a závistivých keců? :roll: A prý počkej jak se to změní a bla bla… Ani za 5 let se to nezměnilo. :mrgreen:
Pořád je to hodné a neuřvané dítě. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
23.1.22 07:49

Ani jedno z mych deti nikdy nemelo ten plac, ktery slysim od mimin kdekoliv jinde, moje druhe dite ani nikdy nemelo problem s brichem, asi UM stoprocentne sedlo nebo mam jen stesti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
23.1.22 08:09

Moje poslední taky nebyla moc uplakaná.. myslím, že je to tím, že se naplnily potřeby hned, tudíž neměla potřebu řvát jak siréna, protože to prostě nebylo nutný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6474
23.1.22 08:14
@cmuky píše:
Ahoj holky,prosim mam 2,5 mesice chlapecka, ktery vubec neplace. Na jidlo se probudi jen brucenim. Kdyz ma prdiky tak jen obcas knourne a tlaci do cervena, ale nikdy se nerozbreci. Kdyz je sam tak kouka obcas vyjde nejaky hlasek, ale uplne nevyzaduje pozornost. Kdyz me zaostri tak se usmeje a kope nozickama, hracky uz sleduje. Jen me zajima jestli opravdu je normalni tak tiche neplacici miminko.. Dekuji

Mne kluk sice obcas brecel kvuli prdikum, ale stacila rourka, jinak um mel stejne, snedl vse a jedl by porad, spal taky ok davali jsme ho hodne babickam kde byl take zlaty, takze se nebal ani skolky. Takze kdyz tu ctu jak nekterym mamkam mimca rvou a nevim co, tak to vnimam jako scifi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
23.1.22 08:18

My jsme takového měli prostredniho. Prořval se šestinedělím, pak jsme zjistili ABKM, nasadili dietu a stalo se z něj přesně takové mimino, jako popisuješ. První (a pak i třetí) byl opacnej extrém, takže já jsem si to užívala a moc dobře jsem věděla, jaký mám štěstí. Ovsem teď to úplně za štěstí nepovazuju, po pár letech řešíme spoustu diagnoz, mimo jiné PAS, u kterého je toto miminovske chování prý časté. Nicméně tím rozhodně nechci strašit, jak vidíš, je tu spousta lidí se stejnymi a zdravými dětmi, takže evidentně zas tak caste to nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14769
23.1.22 08:37

Druhý syn taky skoro neplakal jako miminko, za to teď ve 2 letech to plně vyynahrazuje, ma nějaký vztekaci období. A 2 měsíční miminko taky skoro neplace od narození. V noci se začne vrtet, tak ji dám prso, napije se a spi dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14625
23.1.22 08:40
@cmuky píše:
Ahoj holky,prosim mam 2,5 mesice chlapecka, ktery vubec neplace. Na jidlo se probudi jen brucenim. Kdyz ma prdiky tak jen obcas knourne a tlaci do cervena, ale nikdy se nerozbreci. Kdyz je sam tak kouka obcas vyjde nejaky hlasek, ale uplne nevyzaduje pozornost. Kdyz me zaostri tak se usmeje a kope nozickama, hracky uz sleduje. Jen me zajima jestli opravdu je normalni tak tiche neplacici miminko.. Dekuji

Moje obě holky byly zlaté miminka. Starší neplakala ani u porodu, až jsem se ptala zda je vše v pořádku, že nepláce, bylo mi řečeno, že je prostě spokojená a spokojené děti nepláčou. Na jídlo se probudila, mlaskala a tím vzbudila mě (no já měla vnitřní budík dobrý, takže jsem v 90% byla vzhůru dřív jak ona). Mladší sem tam knourala, vyloženě pláč výjimečně.

No a ted mají 7 a 4 a není pomalu dne, kdy by jedna nebo druhá nebrečela :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4381
23.1.22 08:50

Prvni syn byl takove hodne miminko. Malo plakal. Sousede nam blahoprali k narozeni ditete az po sestinedeli, kdy ho poprve slyseli zaplakat. Ze zacatku byl hodne spavy(asi po zloutence) a musel se porad budit, aby se vubec najedl. Usinal i porad u kojeni. Potom byl takove mimino pro zacatecniky, jak se rika. Usinal vzdy sam. Neznala jsem u nej uspavani. Proste se dite nakrmene a prebalene polozilo a ono usnulo. Nevyzadoval chovani. Byl spokojeny sam. Uz od malicka vydrzel si hrat sam na hraci dece treba hodinu. Od pul roka spal celou noc. Pripadal mi takovy liny, klidny. Nemel nikdy separacku. Nechaval se hlidat/chovat od kohokoliv. Bylo mu to jedno. Myslela jsem si, jake mam hodne dite :lol:. Pak zacal lest, tak to jeste slo. Vystacil si teda neumerne dlouho s jednou hrackou. Jak zacal chodit nebo spis behat, tak to bylo fakt narocny. Ale porad odpoledne dlouho spal(4 hodiny), takze mel clovek furu casu na vse. Prave peklo zacalo ve 2,5 letech, kdy najednou prestal uplne spat odpoledne ze dne na den. Nebylo nic, jak ho uspat. Permanentne pretazeny pul odpoledne a to tak rok. Zkratim to. Neni uplne v poradku(porucha chovani).

Příspěvek upraven 23.01.22 v 09:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
23.1.22 09:09

@Oriseka jako bys popisovala toho našeho, až na ten spánek, celou noc nespí ani teď v 5 letech…I když už někdy ano, ať mu nekrivdim. A taky ta pravá sranda s ním začala už kolem roku, jak začal chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
23.1.22 10:45

@Midaku no prave, mam prave jednoho syna ktery ma PAS a taky neplakal. Proto silim a vubec si nedokazi predstavit ze by se to opakovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
23.1.22 11:51

@cmuky já bych neplasila předem, jak vidíš, je tu spousta mamin, co mají zdravé děti, co neplakaly. Ono to taky není jen o tom pláči, ale to ty určitě víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 12:59
@cmuky píše:

Ano, mám zkušenost, syn byl taky naprosto spokojené neplačící miminko. Neplakal ani u porodu, odmala krásně spal, prostě za odměnu ;).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat