Miminko - hlídání přes noc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 19:41

Miminko - hlídání přes noc

Kdy jste dali své,,miminko" na hlídání přes noc např. k babičce??… ( svatba, oslava )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6328
3.11.21 19:45

Až spala fakt celou noc…takže v roce a půl až dva to bylo cca. Nechodila jsem na plesy a tak jak byla miminko. Budila se jen málokdy v noci, spíše až kolem 3-4 ranní. Ale stalo se že i o půl noci. A to jsem nechtěla riskovat že by brečela babičce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
3.11.21 19:47

V 18 mesicich, šli jsme s manželem na svatbu kamarádky. Mame dvojčátka a babička se nebála :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
3.11.21 19:50

Půjde hned, jak přestanu kojit, abych se taky jednou vyspala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26339
3.11.21 19:50

Záleží na miminku, starší šel v půl roce, už sem nekojila a byl zvyklý na babičky, mladšímu jsou dva a půl a jeste nebyl, nechce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3826
3.11.21 19:56

Starší asi v 10m, babička bydlí pod nama. Mladší nebyla kojená, ta už ve 2m. Odjížděl jsem za práci, ne za zábavou. Babička i děti to zvládly bez problémů, děti u ní od jakziva spí mnohem lépe, než doma se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6328
3.11.21 20:06
@Kriss Tina píše:
Záleží na miminku, starší šel v půl roce, už sem nekojila a byl zvyklý na babičky, mladšímu jsou dva a půl a jeste nebyl, nechce :nevim:

Tu se to odporuje… starší chtěl v půl roce??? :P :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15966
3.11.21 20:17

Po odstavu a az sami chteli, takze cca po druhem roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
3.11.21 20:18

Až jsem si byla jistá, že to zvládne a nebude řvát když se nahodou v noci vzbudi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2565
3.11.21 20:21

Tak nejmladší ještě nebyl a v lednu mu bude pět let. A babička ho teda na noc taky nechce, je to žena života znalá, pravděpodobně minimálně dobře tuší, proč ho nechce. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1094
3.11.21 20:22

Až když si syn sám řekl. Měl 2 roky a 9 měsíců. Měl nastoupit do školky a těšil se, řekl, že je už velký kluk a proto chce zkusit spát u babičky. Bylo to z ničeho nic, vůbec jsme o tom nemluvili, vymyslel to sám. Spaní i školku zvládl v pohodě. Jsem ráda, že jsem to nechala na něm. Nikdy ho babičkám nedávám násilím. Jen když sám chce. Někdy řekne, že tam spát nechce a to respektuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6949
3.11.21 20:24
@Anonymní píše:
Kdy jste dali své,,miminko" na hlídání přes noc např. k babičce??… ( svatba, oslava )

Miminko ne.. Straší dcera spala u babičky ve dvou letech, mladsi až ve 4,5. U starší když byla mimi, jsem se večer občas trhla z domu a mezi kojením někam šla na 3-4h, hlídala babička u nás a odcházela jsem až když dcera spala. U mladší už jsem nějak neměla potřebu, někam chodit bez ní. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3017
3.11.21 20:57

V půl roce obe… ve 4-5m jsem prisla domu treba do pul noci, vedela jsem, ze se pak budi cca ve 2 rano na mliko. Nasi nemeli problem vstat kvuli nim a lahev pripravit. Musela jsem resit praci x km od domova, takze mi trvalo nez jsem zase dojela domu… takze občas mi takhle pomohli. Od roka tam deti byli na den a pul v pohode. Děti tam jsou vždy hodnejsi nez doma. Spi celou noc a vstávají v 8-9rano… doma 4× v noci vzhuru a vstávají v 7 i driv. Ted jim je 5,5r a 2,5r

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
3.11.21 20:57

@JancaS84 to by kluci asi k babičce nikdy nejeli 😂 mají 2 a 4 roky a pořád se v noci budí 🤦 naštěstí jedna babička je neskutečně miluje a jednou za půl roku si je vezme na prodloužený víkend, abych se taky vyspala 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2753
3.11.21 21:27

2× ročně jezdím pryč na víkend, u prvního dítěte poprvé v roce a půl, u druhého ve 13 měsících a u třetího ve 14 měsících. Na jednu noc byl pryč jen nejstarší, až teď ve skoro 7 letech, spal u babičky, jen tak, protože chtěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat