Miminko má nízkou teplotu a potí se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZoufalkaJ
Kecalka 111 příspěvků 09.07.19 17:55
Miminko má nízkou teplotu a potí se

Ahoj holky po porodu mám 5dní. Byla jsem na císaři. Vše bylo v pohodě než jsme meli jit v po domů a meleho začala zlobit nízká teplota. Samozřejmě nás nepustili a šlo se malého zahřívat. Stejně jsme nad 36 nedosly. Další den jsemvsi myslela ze už to začnou řešit nějakým vyšetřením. Místo toho opět jen že se bude zahřívat a maleho at prioblecu na 2vrstvy a dam mu ponozky, rukavicky a cepicku. Dala jsem mu kabatek a ponozky zbytekzbytek mi fakt přišel moc. kdyz byl zabalený ještě v perince a na to mel zavonovacku a deku. Samozřejmě jsem zjistila ze se malej silene spotil a ma stejne 36,2. Ani se nesly na něho podivat přesto ze jsem je o to žádala. Místo toho mi rekly ze to musim regulovat a at ho svliknu. Tak prvne obleknout pak svleknout. Az přijel manžel a ja šla maleho kojit tak jsem opet zjistila ze ma mokré vlasky tak jsem mu rekla at jde pro ne a rekne jim ze ma malej podle těch blbejch teploměru 35.9…,konečně se uracily prijit. Vzali jine trplomery ale nevysplhalo to na vic nez 36,1. Koukaly jak paka a ze musime pockat na pediatra. Ten samozřejmě prijde az na vizitu o pul 9. Celej den jsem se to snažila resit dokud ten pediatr tady byl a udelaly ze me akorat kravu která si vymejsli. Jinak kdyz se mu teplota měřila tym digitálním teploměrem co měří nas tak měl 36,8 a kdyz jsem to rikala tak mi.bylo řečeno ze je bezdotikovej a tomu verit nemám. Super meri nas tedy s necim cemu nemame verit.
Holky ted muj dotaz… mela jste to nejaka z vas taky? Bojím se šíleně moc co tomu nasemu drobeckovi může být :(

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15383 příspěvků 09.07.19 18:28

No trošku nechápu, jedno dítě a manžel mají normálně teplotu kolem 36 i pod 35,5 nikdo to nikdy neřešil

Térouš
Echt Kelišová 8688 příspěvků 09.07.19 18:29

@ZoufalkaJ svlekni do plenky a měj ho co nejvíc na prsou. Prikryj vás peřinou. Horší poporodní adaptace zřejmě

Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 09.07.19 18:33

Měl po normálním porodu kolem 36.1(měřilo se v podpaží),dvakrát byl pod světlem a vyžádala jsem si deku. Doma (panelák, takže teplo, ne jako v domě) jsem v tom pokračovala, slabá čepička a kluk najednou 37.7 a to mu vydrželo doteď :roll: plašila jsem s tím, když byl novorozenec, doktorka říkala, že i v šestinedělí se už odečítá půl stupeň a tak je to prý dobrý :nevim:

ZoufalkaJ
Kecalka 111 příspěvků 09.07.19 18:41

No mě nechtějí právě kvůli té teplote pustit domů. A za dva dny ale vůbec nic neřeší. Fakt až jsem tu měla manzela tak se šly podivat ze nelzu. Jsem probrecela cely den protože se o něj šíleně bojím
A telo na telo pomůže?

atominnka
Generální žvanilka 22270 příspěvků 09.07.19 20:11

Zkusila bych tělo na tělo a přikrýt se. Když to nepomuze, tak tím i tak nic nezkazíš.

35ja
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 09.07.19 20:22

@ZoufalkaJ hlavně naplakejte, nestresujte se ať neprijdete o mlicko…malého zkuste zahřívat jak vám radí holky…kdyby to bylo vážné tak to určitě řeší. Malej bude v pořádku uvidíte za chvilku s ním budete doma v klidu, pojedete s ním k dětské a tam ji to řekněte ona to poreší. :hug:

ZoufalkaJ
Kecalka 111 příspěvků 09.07.19 21:54

@35ja asi máte pravdu… moc Vam holky dekuji za radu.

Váš příspěvek
Reklama