Miminko se nechce otočit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
214
8.11.21 19:54

Miminko se nechce otočit

Ahoj holky, začínám 36tt a miminko je stále KP. Na vsech kontrolách bylo hlavičkou dolu a pak na ultrazvuku ve 30tt hlavičkou nahoru a od te doby se neotočilo. Měli jste v tomto týdnu již miminka ukázkově otočená nebo se vám otočilo v pozdějších týdnech? Říkám si jestli mám ještě naději. 🤰🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1031
8.11.21 20:15

No hodně záleží, zda tam má ještě dost místa na otočení. Jsi prvorodička? Někomu se otočí i později, někomu vůbec. Já dělala psí kusy, aby se malá otočila hlavou dolů, ale zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3380
8.11.21 20:15

Zkus nějaké cviky z internetu nebo kontaktuj soukromou porodní asistentku, ať poradí, dále má pomáhat pravidelne drhnout podlahu kartacem na čtyřech, a podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
8.11.21 20:39
@Luciiik13
@Luciiik13 píše:
No hodně záleží, zda tam má ještě dost místa na otočení. Jsi prvorodička? Někomu se otočí i později, někomu vůbec. Já dělala psí kusy, aby se malá otočila hlavou dolů, ale zbytečně.

Doktor říkal jen, ze množství plodové vody je normalní. Ano jsem prvorodička. Příští týden už mě čeká kontrola v poradně v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
8.11.21 20:41
@Semtex píše:
Zkus nějaké cviky z internetu nebo kontaktuj soukromou porodní asistentku, ať poradí, dále má pomáhat pravidelne drhnout podlahu kartacem na čtyřech, a podobně.

Děkuji zkouším kočičí hřbety a nebo si podkládat zadek, ale nechci to přehánět, nedělá mi to moc dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
8.11.21 20:59

První dcera se mi otočila kolem 36tydne, taky jsem z toho byla hodně nervózní. Teď čekám 3, na posledním utz byla taky hlavou nahoře a vždycky když jsem se doktorky na další kontrole ptala jestli už se otočila tak mě vždycky řekla že je ještě vysoko že se může otočit. Zítra mám kontrolu ve 38+5 tak sem zvědavá co mě řekne. Ale mám pocit, že je tam pořád stejně, ale když škyta tak to cítím dole v podbřišku tak jsem z toho celkem zmatená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
8.11.21 21:09

@JancaS84 To se nedivím, já na to pořád myslím. Podle té škytavky to vypadá slibně tak třeba se vám už otočilo 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
8.11.21 21:36

Mně se syn otočil KP ve 32. tt a už tak zůstal. Snahu o otočení měl, ale evidentně to nešlo, maximálně se dostal do příčné polohy (to jsem měla docela vtipné břicho :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
8.11.21 22:04
@dickys píše:
Mně se syn otočil KP ve 32. tt a už tak zůstal. Snahu o otočení měl, ale evidentně to nešlo, maximálně se dostal do příčné polohy (to jsem měla docela vtipné břicho :lol: )

Takže vám pak plánovali císaře nějak před termínem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
9.11.21 06:15
@teriiiy píše:
Takže vám pak plánovali císaře nějak před termínem?

Rodila jsem vaginálně KP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
9.11.21 07:03

@teriiiy No šance, že se otočí ještě může být, ale čím vyšší týden, tím menší pravděpodobnost. Já dokonce chtěla podstoupit obrat zevními hmaty, ale malá už byla hodně zatažená zadkem dole a tak mi to nedoporučili. Nakonec jsem rodila KP vaginálně a byl to docela fičák. Překvapivě jsem měla z mého okolí v té době nejpohodovější porod bez jakýchkoliv komplikací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
9.11.21 07:15

Ještě bych tomu šanci určitě dala, hlavně je třeba zůstat v klidu. Můžeš zkusit nějaké cviky z internetu. Držím moc palce 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65240
9.11.21 07:40

@teriiiy Druhý i třetí se otočili 38 a 39 tt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
9.11.21 18:04

Tak hlásím, že je otocena, uf. Tak jsem to poznala dobře :dance: Za 9 mám termín, ale opět to zatím vůbec nevypadá, takže jsem zvědavá kdy se umoudri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
9.11.21 19:58
@JancaS84 píše:
Tak hlásím, že je otocena, uf. Tak jsem to poznala dobře :dance: Za 9 mám termín, ale opět to zatím vůbec nevypadá, takže jsem zvědavá kdy se umoudri.

Tak to je skvělá zpráva 🙂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat