Miminko sebou škublo a vydalo zvuk

Anonymní
8.11.19 14:20

Miminko sebou škublo a vydalo zvuk

Ahoj, jdu si k vám pro radu. Dnes jsem si 3× všimla, jak sebou téměř 3 měsíční dcerka škubla (jakoby se vylekala - byla to vteřina) a vydala zvuk - takové,,bee". Dvakrát to udělala pokaždé před kakáním a jednou při chování v klidu. Ničeho se nelekla, ani neusínala a nespala. Byla normálně vzhůru. Myslíte, že je to normální nebo to mám řešit? Dělali to vaše děti také? Děkuji za odpovědi. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.11.19 15:23

Nemrkla taky u toho? To už je totiž potom vážná věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6507
8.11.19 15:30
@skorotehotna píše:
:lol: :lol:

Zakladatelko, máš živé mimino. A to holt občas dělá zvuky, hýbe se a projevuje se. Není to moribundus. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1545
8.11.19 15:37
@skorotehotna píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 15:38
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si k vám pro radu. Dnes jsem si 3× všimla, jak sebou téměř 3 měsíční dcerka škubla (jakoby se vylekala - byla to vteřina) a vydala zvuk - takové,,bee". Dvakrát to udělala pokaždé před kakáním a jednou při chování v klidu. Ničeho se nelekla, ani neusínala a nespala. Byla normálně vzhůru. Myslíte, že je to normální nebo to mám řešit? Dělali to vaše děti také? Děkuji za odpovědi. :hug:

Opravdu dotaz na diskuzi :roll:.Bože muj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
8.11.19 15:44
@Kocourhrzal píše:
Opravdu dotaz na diskuzi :roll:.Bože muj

A ještě anonym 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6507
8.11.19 15:47

No, jestli je to ta reborn, taky bych se bála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 16:05

Není to baby born?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6507
8.11.19 16:07
@matkabagristy píše:
Není to baby born?

To mě právě taky napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1044
8.11.19 16:14

Baby Born nedělá zvuky :lol: to bude,,šu šu"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 16:24
@PHV píše:
Baby Born nedělá zvuky :lol: to bude,,šu šu"

díky za upřesnění, nemám holčičku :oops: Asi proto mě tolik ty zvuky u kluků neděsily :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5717
8.11.19 16:27
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si k vám pro radu. Dnes jsem si 3× všimla, jak sebou téměř 3 měsíční dcerka škubla (jakoby se vylekala - byla to vteřina) a vydala zvuk - takové,,bee". Dvakrát to udělala pokaždé před kakáním a jednou při chování v klidu. Ničeho se nelekla, ani neusínala a nespala. Byla normálně vzhůru. Myslíte, že je to normální nebo to mám řešit? Dělali to vaše děti také? Děkuji za odpovědi. :hug:

Utikej okamzite na pohotovost! Todle neni sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
670
8.11.19 16:37

Ježiš holky, tak má paní třeba první dítě a bojí se, no…Sáhněte si každá do svědomí, jestli jste nikdy nejančily, když vaše dítě udělalo něco neobvyklého…Kamarádce se třeba tak oklepával u jídla syn, když mu něco nechutnalo, že to vypadalo jako nějaký záchvat…
Anebo vy jste všechny supr matky, že jo… :roll:
Zakladatelko, není to nic vážného, děti vydávají různé zvuky a pohyby, vyvijí se nervová soustava atd…Jestli tě to trápí, zmiň se dětské doktorce, až tam půjdete na kontrolu, určitě je na takové dotazy zvyklá a hlavu ti neutrhne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1044
8.11.19 17:00

@matkabagristy Jojo to bude tím :lol: :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 20:11

@Petája konečně normální hodná a chápavá žena :srdce: