Neustále vrčí a vzteká se - miminko 5 měsíců

Anonymní
7.11.19 21:57

Vrčí a vztéka se - miminko 5m

Dobrý den,

jdu si sem k vám pro radu. Od soboty je naše mimčo jako vyměněné…z ničeho nic začalo být velmi podrážděné. Neustále, x krát do hodiny jako by vrčí, až mu vždy zčervená skvrna mezi očima, propíná nohy, nebo začne mlátit ručičkama a nohama, jako blázen. Často pláče, nezajímají ho žádné hračky, nechce ležet, chovat se, u kojení ze začátku chlemtá, jako by týden nejedlo a poté se začne propínat a opět vrčet. Při pití si začala trhat uši, škrábat se na hlavě, že tam má krvavé šrámy, nebo pořád máchá rukama…Usínání je nyní také děs, musím vyloženě h udrncat v ruce. Dříve mi usínala u prsu.

Nevím co se mohlo stát, že ze spokojeného miminka je teď uvrčený nervínek. Napadlo mě, zda to nemže být růstový spurt, nebo zda ji nebolí bříško.

Máte někdo zkušenost s tímto chováním?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

179
7.11.19 22:02

A nerostou ji zuby? Jak spí? Naše malá to měla podobně. Jakmile se ji prořezal první, zase se uklidnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 22:19

@Sariku take me to napadlo, ale nikde neni videt zadna tecka pod dasni. Jen ma malinko nabehly jeden spicak, ale ro uz delsi dobu. A spicakem by to asi nezavinalo. V noci se budi casteji o 1-2 kojeni navic. Ale spi tak napul a neklidne. Porad skrabe prstama, prevaluje se :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9.11.19 21:02

My mame skoro pulrocniho a uz taky tak od toho 5.mesice je celkem uvztekany, ale pricitam to i tomu, ze se sice umi pretacet na brisko, ale zpatky mu to jde jen obcas a tak se vzteka, asi uz pochopil, ze mentalne by mel na vic, ale fyzicky to zatim nedava :zed: u kojeni me stipe a skrabe, propina se, ale to ted resim tak, ze ho chovam kdyztak chvili a vetsinou si jen potrebuje odkrknout (uz jsme zacali s prikrmy, co byl jen kojeny toto nebylo nikdy). Spi silene uz aspon sest tydnu, za noc jsme vzhuru i sestkrat a i kdyz vim, ze to neni dobre, potrebuju se taky vyspat a tak je maly pul noci na prsu, to jedine ho spolehlive uspi. Zuby to asi jeste nejsou, takze se to se zubama bude jeste zhorsi anebo, a to doufam, se to zlepsi brzy :kytka: drzim nam i vam palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
11.11.19 12:21

Tak tohle jsme též měli že dne na den jsem měla doma nervaka který by se chtěl chovat hračky ho nezajímal, tata ho též nezajímal. Noci byli šílene trvalo nám to přes měsíc a najednou že dne na den to u stalo opět si hraje s hračkami a opět usíná sám v postýlce ale bylo to pro mě hodně náročné :D :D t Tatínek chtěl abych ho nechávala vyrvat ale mateřský instinkt mi říkal ať mu dám co chce. Tedy usínání pouze se mnou, hodně jsem chovala na ruce.. A najednou je tohle pryč..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama