Miminko snědlo písek

12.8.20 20:35

Miminko snědlo písek

Ahoj maminky, dcerka 9 měsíců mi snědla hrst písku myslíte že bych to měla nejak řešit? Nebo stačí hlídat plenku jestli to vyjde ven? Je to moje první mimčo tak se chci zeptat. Díky za odpovědi :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
924
12.8.20 20:40

Já myslim, ze to projde :mrgreen: řešila bych, pokud by snedla sklo, nebo magnety, nebo nějakou silnou chemikálii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1957
12.8.20 20:40

Nemusíš to řešit, sní ho ještě tunu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19033
12.8.20 20:41

Ten sni skoro kazde dite, neumírá se na to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
12.8.20 20:42

Neresila (pokud to byl jen písek bez ostrých věcí), jen bych sledovala… co snědli mě děti je na román… byla i tu diskuse, že nějaké dítě jedlo písek pravidelně a je v pohodě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4826
12.8.20 20:48

Mně dneska 8mi měsíční jedla trávu. Nic ji potom nebylo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2606
12.8.20 20:52

Já jsem jako malá ožírala chlupy z plyšového medvěda… teda pak jsem blila a chvíli trvalo, než přišli na to, proč :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
12.8.20 20:56

Buď v pohodě nic se nestane ;) mě jí občas písek i skoro tříletá :roll: no vypláchnu jí pusu a neřeším :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
12.8.20 20:57

Kdo nejedl písek jako by nebyl. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
12.8.20 21:27

Nebála bych se. Jestli to byl opravdu jen jemný písek, žádný hrubý s ostrými kamínky.
Vzpomněla jsem si na reportáž, kterou kdysi odvysílala snad nova. O ženský, která se živila výhradně pískem. Chodila si pro něj s kyblíkem. Chválila si, že po něm má krásné zuby a vlasy. Na hlavě šedivý chmyri, zuby asi tři. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2164
12.8.20 21:48

Takových událostí ještě bude ;) Jsem si vzpomněla na vtip. Ptá se doktor pacienta “Tak co, pane Nováku, držel jste dietu jak jsem vám minule doporučil? Stravoval jste se jako batole?”. “Ano, pane doktore. Snědl jsem kyblík písku, tři žvýkačky z chodníku a dvě žížaly”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.20 22:02

To je dobra zprava. Kazde dite musi snist spoustu spiny, aby se vycvicil imunitni system.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
12.8.20 22:43

Každý dítě si projde obdobím, kdy jede na program “lunochod”. Pojídání písku, sběr a ochutnávání kamenů je standardním projevem. Neboj, zdatně tím trénuje smysly, mozek a hlavně imunitu… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.20 23:11

Jeee :lol: mě malá už snědla Písek, hlínu, trávu, okusovala větve, listy, nějaký kamínek i dokonce ochutnala štěrk :lol: A je v cajku :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
12.8.20 23:14

Přidávám se - synátor (20 m) už snědl úhrnem: pár hrstí trávy, aspoň jednu mouchu, půl misky psích granulí (pravda kvalitních, žádný pedigree :lol: ), tři kyblíčky písku z různých koutů ČR včetně štěrku, několik pastelek. Taky cucal žížalu, lokal vodu z Berounky (schválně a mým lamentacím se tlemil) a okousal slupku ze syrové brambory…
Bude toho víc, ale sečteno - řešila bych jen léky a další chemikálie, magnety a ostré předměty. Zbytek se vsákne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama