Miminko trápí prdíky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janita3
Závislačka 3508 příspěvků 23.08.19 12:40
Miminko trápí prdíky

Milé maminky, bohužel se mi přestalo po pár dnech dělat MM a přešly jsme tedy na UM. Už v porodnici malá musela dostávat jako příkrm Hipp - Combiotik. Našla jsem na tento příkrm moc hezké recenze, ale malé prostě asi nesedí a strašně trpí prdíky :( Používáme i kapičky Espumisan, nechávám mezi jídlem odříhávat i dlouze po krmení, mažeme břísko gelem, už tedy nevím, co bych více pro malou udělala :(

Budu moc vděčná za tip na nějaký příkrm, který se Vám osvědčil, je mi jasné, že každé miminko to má jinak, ale už opravdu nevím, jak se prdíků zbavit. Holčičce jsou dva týdny, bohužel tedy ještě nemůže například Bio Gaiu.

Děkuji moc :kytka:

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 23.08.19 12:44

@Janita3 Miminko žádný jiný příkrm než um nemůže. Zkus prostě jinou značku um, ale zase to moc často neměň.. A bacha Espumisanu chvíli trvá než zabere. Klidně i týden. A taky některá miminka na prdíky trpí prostě víc.

prceek55
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 23.08.19 12:48

@Janita3 podle mě to ani kolikrát není třeba UM nebo tak.. Malá na to taky trpí hrozně.. Nic nezabírá.. Prostě musíme vydržet než se jim to samo spraví cca do těch 3 měsíců :?

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 23.08.19 12:49

Tak děti byly dá se říct od narození na Sunaru. problemy s bříškem a prdíky jsem vyřešila kapkami Sab simplex, můžu říct že jedině tohle nam pomohlo pak jsem zkoušela i Inflacol ale to nic moc… Ale u každého miminka zabírají jináčí kapky, masáže bříška atd. :kytka:

prceek55
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 23.08.19 12:55

@Kristýna 526 u nás třeba nezabírá nic.. Vyzkoušela jsem už snad úplně vše :D jako je to trošku lepší ale i tak ji to furt trápí.. Sab simplex jsou jediný kapky který jsem ještě ne zkusila a chystám se na ně jako poslední možnost :D

Lnm
Kecalka 484 příspěvků 23.08.19 12:58

Zkus Hipp Comfort. Je to stejna znacka a nam pomohl. A taky kapky Baby Calm. Ale jak uz bylo receno, 100% nezabira nic a prejde to vekem :? Muzes jen zmirnovat.

Týnka20
Kecalka 456 příspěvků 23.08.19 12:58

UM doporucuju Bebu. Sensitive. Je drazsi, ale pomaha. Hodne jsme se stim trapily.. kapky espumisan nam nesedeli. Davame sam simplex a po nich to bylo lepsi. Mazat brisko gelem pupik.. hodne masirovat a cvicit.. do tech 3m je to trosku peklo, nam se to zlepsilo tak od tech 4 mesicu.. :)

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 23.08.19 12:59

@prceek55 chudera tak at je brzi lépe bez žádného bolení :andel: uvidíš skus je kupit ja taky už jsem nevěděla co zkusit aby neměl bolesti koupila jsem a jsem spokojená. teď mu je 18měsiců a kapu sem tam stále když vidím že ho bolí břicho. a pomůžou :mavam: :kytka:

Janita3
Závislačka 3508 příspěvků 23.08.19 13:01

Moc děkuji holky :hug: Asi taky ještě zkusíme kapičky Sab simplex. Je to hroznej pocit, že nevím, jak malé pomoci, kroutí se mi jako žížala :( Naštěstí nepláče a v noci po krmení spí celkem klidně, přes den ji uleví, když si ji dám na sebe, to spinká spokojeně. Holt opravdu nezbývá, než tohle období přečkat :(

prceek55
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 23.08.19 13:01

@Kristýna 526 Joo musíme to přečkat nějak no :oops: zkusím slyšela jsem na ně samou chválu tak už je to poslední možnost :oops:

debra.morgan
Echt Kelišová 9985 příspěvků 23.08.19 13:01

Hele a ty prdy ji trápí? nemůže je vytlačit? mě mimino taky prdí jak šílený, ale samo od sebe, tak ho tak nechávám :nevim:

jinak kdyby malýmu nesedel ten Hipp - má stejný jako mělo tvoje dítě, ale má ho jen 1-2× za den, tak bych zkusila kendamil nebo to UM z dmka, nevim jak se ted jmenuje.

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 23.08.19 13:04

@Janita3 @prceek55 držím palce ať se zmírní nebo spíše pomůžou od bolesti bříška. :kytka:

lucynka25
Extra třída :D 10261 příspěvků 23.08.19 13:05

@Janita3 zkus domaci caj proti boleni briska ,jinak jeste treba ty teple pytlicky na brisko a cvicit s nozickama, masirovat brisko dokola vetrickem..

Janita3
Závislačka 3508 příspěvků 23.08.19 13:12

@debra.morgan Ju, kroutí se jako žížala a snaží se tlačit :( Pak něco vyprdí a naštěstí s kakáním snad problém nemáme, nerada bych používala rektální rourky.

@lucynka25 Ještě ten pytlík ozkoušíme a na čaj mrknu :kytka: Břísko jinak mažu 3× za den gelem a nožičkama cvičíme každé přebalování kvůli špatným kyčličkám.

darekp
Závislačka 2818 příspěvků 23.08.19 13:24

Mozna nez zmenit UM, tak bych nejdriv zkusila jiny kapicky.. espumisan jsme pouzivali taky, ale pak jsme presli na baby calm a super :palec: a kdyby to nepomohlo, tam pak bych zkousela jiny mliko :think:

Váš příspěvek
Reklama