Mimoděložní a test

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 14:47

Mimodelozni a test

Ahooj prosím ti co mají za sebou mimodelozni těhotenství… Jaký jste měli test…
Já měla v den MS.. Ducha pak clearblue 1-2..
Pak za týden clearblue 2-3…
A mám spozdeni 8 dnů… A mám dálnice už asi 3-4 dny…
A mám strach občas mi to nedá v noci ani spát…
K tomu se prodalo tlačeni a pobolivani v podbřišku ode dneška…
A občas mám křeče s následnym průjmem..
Je to ok… Nebo mám zajít k dr dříve?… Jdu až ve středu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.10.21 14:48

Ještě podotknu že poprvé duch co šel vidět na světle byl 12 DPO

• Citovat
  • Nahlásit
72
27.10.21 15:20

Nemá cenu chodit k Dr dříve…na gyndu se chodí nejdřív v 7-8tt pro potvrzení. Do 12tt se může stát cokoliv :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
27.10.21 15:53

A ty máš nějaký důvod se bát? Já měla testy normální, mě ale hcg rostlo jako kdyby se jednalo o prosperující těhotenství. Akorát na ultrazvuku nikde nic nebylo. To, co uvádíš ty může být to i to. Nemá cenu se takto zbytečně stresovat. Věřím, že bude vše v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
27.10.21 15:58

První měsíc mě v břiše píchalo pořád, průjem může být ze stresu a test ti o tom, jestli je vše v pořádku nebo není nic neřekne :nevim:
Počkej k dr, hlídej krvácení a kdyby se bolesti zhoršily, tak jeď na pohotovost a tam řekni, že jsi nejspíš těhotná a oni tě zkouknou, ale takhle brzy by tě podle mě nebolelo ani to mimoděložní, to se projeví až když je velký tak, aby to „tlačilo“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 15:59

@Veronika5507 no bolí mě ode dneška v podbřišku jakoby tlačí… Jsem 6+2
A na kontrolu jdu v pondělí

• Citovat
  • Nahlásit
919
27.10.21 16:08
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

To tě bude v těhotenství tlačit a bolet pořád. :) Já měla pozitivní testy, ale týden po termínu krvácení. Tak jsem myslela, že se to nepovedlo a neřešila. Ale týden poté stále dvě dálnice, takže k dr a začal kolotoč. Co dva dny na krev a vyšetření. Hcg naskakovalo, ale nikde nic. Až jednou ráno, tuším, že jsem byla 7+6 SILNÉ bolesti břicha, až křeče, takže záchranka, převoz a operace. V tvém případě jsem ale přesvědčená, že bude vše tak, jak má být. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 16:15

@Veronika5507 to mě mrzí.. Já mám spozdeni 8 dní…
Při uhnizdeni mě děsně pichalo a bolest jak při MS… Tak jsem tomu moc šancí nedávala no jenže 11 DPO začal duch.. A sílit… A dálnice byli až 5 dnů po MS…
Dnes mám spozdeni 8 dnů :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 16:18

Teď ta bolest presla ale jak jsem seděla v autě tak to bylo dost nepříjemné

• Citovat
  • Nahlásit
11976
27.10.21 17:26

Bolesti jsou úplně normální. Bude něco pořád něco bolet celý těhotenství. Pokud nekrvacis tak se stresujes úplně zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
27.10.21 17:26
@Anonymní píše:
@Veronika5507 to mě mrzí.. Já mám spozdeni 8 dní…
Při uhnizdeni mě děsně pichalo a bolest jak při MS… Tak jsem tomu moc šancí nedávala no jenže 11 DPO začal duch.. A sílit… A dálnice byli až 5 dnů po MS…
Dnes mám spozdeni 8 dnů :)

Vidíš! Bude vše v pořádku, já měla před ms tu čárku takovou divnou, takže hlavně klid! Navíc pravděpodobně byla miminka dvě. Jedno odešlo samo a druhé mimodelozni, takže čárka na testu vůbec neodpovídala. Bříško a celkově spodek tě bude bolet pořád! Vše se roztahuje, připravuje, tak to poboliva 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 18:20

@Veronika5507 tak to chápu… Jsem zatim ok a celých 8 dnů právě jsem žádné tlaky a tahání bolest ani píchání nebylo tak mě to dnes překvapilo… :)
Jo a tady je ranní test

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat