mimotělní oplodnění -

261
16.10.06 13:29

mimotělní oplodnění -

Ahojky. Nevíte někdo kolik se doplácí při mimotělním oplodnění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.10.06 13:31

Je to hodně různé, myslím, že nějaký seznam center byl na www.rodina.cz/umelinky , tak to zkus zadat do vyhledávače 8O

• Nahlásit
  • Citovat
7
16.10.06 20:27

Ahoj Leňule, každé centrum to má trochu jinak, záleží především na tom, jestli budete potřebovat nějaké tzv. nadstandardy, což je např. ICSI (používá se při horsím spermiogramu). Cena ICSI je kolem 7.000 Kč, pokud budeš mít více kvalitních embryí a zmrazí je, stojí zamražení cca 1.000 Kč, KET (transfer rozmražených embrií) stojí kolem 5.000 Kč. Něco samozřejmě stojí i léky na stimulaci, ale tam už hodně záleží na tom, jaké ti dají. Nejdražší jsou asi Puregon a Gonal v peru (na ně jsem doplácela kolem 4.800 Kč na jeden cyklus). Nejlepší je, když se podíváš na ceny konkrétního centra, kam chceš jít. Pokud nebudeš potřebovat nadstandardy, budeš vlastně platit „jen“ léky na stimulaci. Přeju hodně štěstí!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.12 14:58

Ahojky mám jít na mimotělní oplodnění a doktor mi řekl že to bude stát 17000kč další pokus 10000kč kjdyž to nevyjde je to klinika GEST v Praze i když podle státu jsou 4 pokusy zdarma nevíte někdo prosím jak to je?Popř. doporučíte mi prosím jinou kliniku v Praze? Tahle částka mi vzhledem k tomu že to má hradit stát přjde moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
31.1.12 15:32

Markét, to co ti řekl, Dr. je opravdu správně, taky jsem si myslela, že se nic nedoplácí a že ty 3 pokusy jsou zcela zdarma, ALE realita je jiná, pojištovna ti uhradí je základní věci a vše co potřebuješ navíc už si platíš sama a jsou to částky v tisících až desetitisících, a jestli ti Dr. řekl, že to vyjde na 17 tis. tak je to ještě relitivně levné, můžeš zkusit jiný CAR, ale ty ceny jsou dost obdobné…prostě za všechno se dnes platí :-( hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
31.1.12 17:44

Markét,záleží,co všechno si budete chtít připlatit.Já chodím do Podolí a doplácela jsem asi 18000Kč.Dávala jsem si lepší injekce,ICSI,PK a mražení embryí.Kdybych toto vše navíc nechtěla,tak jsem třeba nedoplácela skoro nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama