Miniinterupce - antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 08:07
Miniinterupce - antikoncepce

Ahoj holky, nejsem si jistá, jestli tady takové téma už je.. :-) Zajímalo by mě, jestli některá z vás byla na miniinterupci (ukončení pomocí prášků) a hned poté nasazovala antikoncepci? Četla jsem, že je to prý vhodnější hned nasadit HA. Ale já jsem byla mimo domov, takže jsem si první prášek antikoncepce vzala až 6. den krvácení po ukončení. Od té doby ji beru pravidelně ve stejnou hodinu. Jen asi po 11 dnech jsem měla sex s přítelem a pro jistotu jsem si vzala prášek „po sexu“, abych měla jistotu, že neotěhotním znovu - nejsem si jistá, jak velká pravděpodobnost je, že ten samý měsíc otěhotním, ale pro jistotu. No a ted pro změnu beru antibiotika na angínu, takže v tom mám pořádnou paseku. Každopádně mi z HA platíčka zbývají ještě 3 prášky. Chci se zeptat- můžete mi někdo poradit, jestli v braní HA mám pokračovat bez pauzy, nebo mám udělat normální týdenní pauzu?… Nejsem si jistá, jestli se mi během této týdenní pauzy dostaví menstruace. Ale včera jsem začala trochu špinit a pobolívají mě prsa. Ale to může být v souvilosti s tím vším. Díky za odpovědi.

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4661 příspěvků 1 inzerát 25.07.18 08:14

Devce,ty svemu telu davas zabrat :roll: normalne si udelej tydenni pauzu a pak pokracuj. Muze se ale stat ze budes krvacet mimo cyklus.

nikous44
Nováček 10 příspěvků 25.07.18 08:18

Já vím.. :( Rozcházela jsem se s bývalým přítelem a vše se sešlo tak strašně blbě dohromady. Normálně nebývám ani nemocná, antibiotika a prášky beru na hodinu přesně.. tohle je poprvé, co se mi něco takového stalo. A chráněná HA budu 100% už od té týdenní pauzy, i když se nedostaví menstruace?

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 25.07.18 08:38

Hele asi se zeptej na gyndě, protože takovou zkušenost s chemickým dryjákem bude mít asi málokdo 8o Nebo bych se radši chránila i jinak :palec:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20519 příspěvků 25.07.18 09:05

no pěknej guláš v tom máš…
Heleď, asi bych dobrala platíčko, ty tři prášky, pak hodila týdenní pauzu a jela nanovo. Ale popravdě, příští cyklus bych se pro sichr chránila i jinak. Protože po tomhle koktejlu bůh ví, co tělo udělá…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64589 příspěvků 3 inzeráty 25.07.18 09:57

@nikous44 A co kdyby si spíš na nějakou dobu vynechala sex :think: ideálně než stabilizuješ ten guláš, cos vyrobila, když je problém se při něm chránit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >