Reklama

Miniinterupce - antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 08:07
Miniinterupce - antikoncepce

Ahoj holky, nejsem si jistá, jestli tady takové téma už je.. :-) Zajímalo by mě, jestli některá z vás byla na miniinterupci (ukončení pomocí prášků) a hned poté nasazovala antikoncepci? Četla jsem, že je to prý vhodnější hned nasadit HA. Ale já jsem byla mimo domov, takže jsem si první prášek antikoncepce vzala až 6. den krvácení po ukončení. Od té doby ji beru pravidelně ve stejnou hodinu. Jen asi po 11 dnech jsem měla sex s přítelem a pro jistotu jsem si vzala prášek „po sexu“, abych měla jistotu, že neotěhotním znovu - nejsem si jistá, jak velká pravděpodobnost je, že ten samý měsíc otěhotním, ale pro jistotu. No a ted pro změnu beru antibiotika na angínu, takže v tom mám pořádnou paseku. Každopádně mi z HA platíčka zbývají ještě 3 prášky. Chci se zeptat- můžete mi někdo poradit, jestli v braní HA mám pokračovat bez pauzy, nebo mám udělat normální týdenní pauzu?… Nejsem si jistá, jestli se mi během této týdenní pauzy dostaví menstruace. Ale včera jsem začala trochu špinit a pobolívají mě prsa. Ale to může být v souvilosti s tím vším. Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 25.07.18 08:14

Devce,ty svemu telu davas zabrat :roll: normalne si udelej tydenni pauzu a pak pokracuj. Muze se ale stat ze budes krvacet mimo cyklus.

nikous44
Nováček 10 příspěvků 25.07.18 08:18

Já vím.. :( Rozcházela jsem se s bývalým přítelem a vše se sešlo tak strašně blbě dohromady. Normálně nebývám ani nemocná, antibiotika a prášky beru na hodinu přesně.. tohle je poprvé, co se mi něco takového stalo. A chráněná HA budu 100% už od té týdenní pauzy, i když se nedostaví menstruace?

Uživatel je onlineSerpentini
Kecalka 499 příspěvků 25.07.18 08:38

Hele asi se zeptej na gyndě, protože takovou zkušenost s chemickým dryjákem bude mít asi málokdo 8o Nebo bych se radši chránila i jinak :palec:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19310 příspěvků 25.07.18 09:05

no pěknej guláš v tom máš…
Heleď, asi bych dobrala platíčko, ty tři prášky, pak hodila týdenní pauzu a jela nanovo. Ale popravdě, příští cyklus bych se pro sichr chránila i jinak. Protože po tomhle koktejlu bůh ví, co tělo udělá…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62517 příspěvků 3 inzeráty 25.07.18 09:57

@nikous44 A co kdyby si spíš na nějakou dobu vynechala sex :think: ideálně než stabilizuješ ten guláš, cos vyrobila, když je problém se při něm chránit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama