Reklama

Po ivf 6+2 a pouze bublinka

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 25.07.18 07:46
Po ivf 6+2 a pouze bublinka

Prosim o radu jsem zoufala. 29.6. jsem byla na transferu jednoho embria. 15.7. Tehotensky test // pozitivni. ted sem byla 23.7. na ultrazvuku melo to byt 6+2tt a pani doktorka mi rekla ze je tam pouze mala bublinka a pozvala me na kontrolu za tyden. nespinim ani nekrvacim. uz dvakrat sem mela prirozenou cestou zamlkly potrat a bojim se ze se historie znovu opakuje. doktorka mi rekla ze mi ted nedokaze rict jestli je to spatny nebo dobry. nabrala mi jen krev a ze mam prijit v pondeli. jsem z toho hotova nevim jestli je este sance. s pritelem se snazime uz 7 let takze jsem na tom psychicky uz dost spatne. Mate s tim nejaka zkusenosti? Prikladam foto ultrazvuku a dekuji za kazdy nazor :,(

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Windy
Kecalka 193 příspěvků 25.07.18 07:48

Zkušenost nemám, nicméně držím pěsti! :hug:

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 25.07.18 07:54

Dekuju windy moc . porad doufam :hug:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7656 příspěvků 25.07.18 07:56

Nemám zkušenost s IVF, ale teď jsem v 15tt a na kontrole v 6+5tt taky nic moc nebylo a pak při kontrole v 8+1tt (odpovídalo 7+6tt) už krásné miminko se srdíčkem.. A teď je o 2 dny starší než podle MS, ale chápu, že u toho IVF je asi jasnější to „stáří“ plodu, ale ještě bych neházela flintu do žita :)

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 25.07.18 08:03

Ja si porad rikam ze kdyby vedeli ze neni sance tak me rovnou objednaj na revizi . ale ten tyden je tak neskutecne dlouhej . porad si rikam ze pri nejhorsim mame este dve embrijka zamrazeny ale stejne. Moc dekuji za podporu Kristy

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 25.07.18 08:09

Mám zkušenost, ale špatnou. Nakonec z toho bylo afetální plodové vejce - tzn. rostly plodové obaly (dutinka), ale nevzniklo embryo. Můj lékař mne na to připravil, že to tak nejspíš dopadne (už od prvních náznaků nerovnoměrného vývoje v 6tt - dutinka bez embrya), takže jsem se vybrečela předem a na další ultrazvuk za týden už jsem šla smířená s tím, že to opět (podruhé) nedopadlo. Bylo mi to moc líto, ale na druhou stranu to bylo lepší - nejspíš bylo vajíčko poškozené (nebo se nesprávně genově “založilo”) a narodilo by se postižené dítě, pokud by se poškozené vyvíjelo dál. Takhle se příroda vypořádala sama.

ugluk
Hvězda diskuse 42214 příspěvků 25.07.18 08:16

Tak na revizi tě v 6+2 vymodleného těhotenství samozřejmě posílat nebudou, naděje je vždycky. I když v 6+2, ví-li se na den přesně, kdy došlo k oplodnění, by tam toho mělo být vidět o dost víc. Ale postup doktorky je správný - čekat, modlit se a doufat a třeba se to vyloupne. Nic strašlivého ti v téhle fázi nehrozí, i kdyby to nakonec bylo ZT, tak v téhle fázi se kolikrát čeká na přirozený odchod. Držím palce!

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 25.07.18 08:17

A sla si nebo pujdes do toho po treti? Moc bych ti to prala ivf je hrozne psychicky narocne . pro me hlavne ty injekce , musel mi je pichat pritel mam panickej strach z jehel . Me k tomu prave vubec nic nerekli proto vubec nevim na cem jsem . dekuji i za to moc Petrusska007

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 25.07.18 08:21

Ugluk i tobe dekuji . kdyz jsem mela poprve ZP rekli mi ze je revize lepsi pro dalsi oplodneni proto sem nevahala . ale to jsem spinila a pak i krvacela a ted noc ale zas je pravda ze beru leky na udrzeni utrogestan i prednison je mozne ze to drzi jen to . dekuji

1mila2
Kecalka 266 příspěvků 25.07.18 08:26

Na prvni kontrole jsem byla 5+5, spinila jsem. Doktor videl jen tecku bez miminka. Ze pry to je 5tyden a je proste brzy. Tak jsem sla domu s tim, ze se mimco nechytlo a prijde ms. No a za 2tydny na kontrole uz bilo srdicko. A az nekdy v 10+3 se konecne mimco srovnalo na spravny termin. Vedela jsem presne poceti. Nebylo moc prilezitosti a ten tyden jsme to stihli jen 1× a bylo to asi 21DC, takze proste jindy to byt nemohlo :lol:
A z lonskeho IVF mam taky zkusenost. Podle transferu jsem mela mit TP 31.12., ale dle velikosti byla mala celou dobu 2dny napred. Takze tak.....
Sanci jeste mas :kytka:

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 25.07.18 08:31

1mila2 strasne moc dekuji . doufam ze je pinda jen malinko pozadu a ze to dozene ale ten strach je uplne neskutecnej moc dekuju alespon za malou nadeji

tininas
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 25.07.18 08:33
@Srabek píše:
Prosim o radu jsem zoufala. 29.6. jsem byla na transferu jednoho embria. 15.7. Tehotensky test // pozitivni. ted sem byla 23.7. na ultrazvuku melo to byt 6+2tt a pani doktorka mi rekla ze je tam pouze mala bublinka a pozvala me na kontrolu za tyden. nespinim ani nekrvacim. uz dvakrat sem mela prirozenou cestou zamlkly potrat a bojim se ze se historie znovu opakuje. doktorka mi rekla ze mi ted nedokaze rict jestli je to spatny nebo dobry. nabrala mi jen krev a ze mam prijit v pondeli. jsem z toho hotova nevim jestli je este sance. s pritelem se snazime uz 7 let takze jsem na tom psychicky uz dost spatne. Mate s tim nejaka zkusenosti? Prikladam foto ultrazvuku a dekuji za kazdy nazor :,(

Nechci Ti dávat falešné naděje, ale osobně si myslím, že Tě pozvali moc brzy.

Já mám zkušenost s IVF. Na první kontrolu jsem šla v 7+0. Těhotenství odpovídalo 6+6 (takže ani po IVF embryo nemusí odpovídat velikostí přesně na den).

Na kontrole už sice bylo vidět srdíčko, ale i doktorka do papíru napsala počínající srdeční akce. Jsem si jistá, že být tam třeba o 2 dny dřív, šla bych domů hodně zklamaná.

Nakonec vše dobře dopadlo. Ta počínající SA má dnes 2,5 roku. :)

Takže ještě bych to rozhodně nevzdávala. Doufej v nejlepší a očekávej nejhorší.

Držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 08:37

@Srabek podle me te pozvali velmi brzy. Jsi sice 6+2 ale podle tranferu to neodpovida. A u ivf by se melo pripadne prepocitavat tehotenstvi dle tranferu. Melas kratky protokol? Ktery dc jsi mela opu?
Me si pozvali na utz skoro 3 tydny po krvi, byla jsem 6+4. A bylo to bez jednoho dne 5 tydnu od tranferu. Takze si to spocitej. Podle me mas jeste cas. Na srdicko bych to videla tak na konci cervence. Drzim palce :kytka:
Anonym z osobnich duvodu. Nikdo nevi, ze jsme postupovali ivf. Diky.

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 25.07.18 08:38

Tininas gratuluju k baby, doufam ze to u nas taky tak dopadne . doufam ze jim to nas prcek este ukaze :-) dekuji

tininas
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 25.07.18 08:45
@Srabek píše:
Tininas gratuluju k baby, doufam ze to u nas taky tak dopadne . doufam ze jim to nas prcek este ukaze :-) dekuji

Určitě je tu velká šance. Na začátku těhotenství záleží na každém dni. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama