Miniinterupce pár dní těhotenství

Anonymní
6.4.20 10:28

Miniinterupce pár dní těhotenství

Ahoj holky, omlouvám se za anonym… Když budu těhotná například necelý týden, můžu na interupci i tak, nebo se to dá řešit jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24796
6.4.20 10:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym… Když budu těhotná například necelý týden, můžu na interupci i tak, nebo se to dá řešit jinak?

Nech se vyšetřit na gynekologii a domluv se s lékařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
6.4.20 10:49

Zajdi na gynekologii a domluv se tam, tam ti poradí nejlépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3094
6.4.20 11:12

Můžou ti dat i tabletu. Zavolej si ke svému lékaři, řekne ti kdy máš přijít a pak se domluvite po vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14583
6.4.20 11:12

Týden od oplodnění fakt nee. Interupce se provádí ve chvíli, kdy je prokazatelně embryo v děloze, takže tak od 6-7tt. Jinak se dá zabrátit otěhotnění pilulkou “po” cca do 72hodin od styku. Nic mezi tím není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1799
6.4.20 11:14

Kdyz budes tehotna necely tyden, ani o tom nebudes jeste vedet a doktor taky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 11:40

@hani28 ale budu o tom vědět, 14 dní od styku když mi test ukáže 2 čárky tak otom vedet budu, takže budu třeba 5 dní těhotná… A moje otázka je zda můžu taky na potrat a nebo se to dá řešit i jinak úplně..

• Nahlásit
  • Citovat
611
6.4.20 12:13
@Anonymní píše:
@hani28 ale budu o tom vědět, 14 dní od styku když mi test ukáže 2 čárky tak otom vedet budu, takže budu třeba 5 dní těhotná… A moje otázka je zda můžu taky na potrat a nebo se to dá řešit i jinak úplně..

Nejprve gynekolog, ten potvrdí tehotenstvi a pak to můžeš řešit dal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
6.4.20 13:11
@Anonymní píše:

Buď tě nechápu, nebo nevíš jak to funguje. 14 dní od styku, tzn. dvě čárky v období vynechané menstruace nejsi těhotná 5 dní. Pokud jsi v den očekávané menstruace zjistila těhotenství, zavolej na gynekologii a domluv se, žádanka na miniinterrupci se vypisuje až když je plod v děloze - až cca 5-6tt.

• Nahlásit
  • Citovat
1799
6.4.20 14:30
@Anonymní píše:

14 dni od styku (Nebo spis ovulace, oplodnujiciho styku v dobe ovulace) budes tehotna 4 tydny. Tehotenstvi se pocita od posledni MS. Jinak pokud dite nechces, tak co jineho nez potrat? Ale to musis k dr ktery nejriv tehotenstvi potvrdi a pak se bude resit co dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 14:50

@hani28 aha…
Jak se může těhotenství brát od 1.dne MS když otehotnim třeba 14 dni po ní??
No pokud bych zjistila těhotenství v ranním stádiu, kdy to nejde vidět neste6ani na ultrazvuku,.. Tak mi ho dr potvrdí třeba testem na krev a budu čekat až se ukáže na ultrazvuku a pak teprve půjdu? Nebo se to řeší i jinou cestou???

• Nahlásit
  • Citovat
14583
6.4.20 15:53
@Anonymní píše:
@hani28 aha…
Jak se může těhotenství brát od 1.dne MS když otehotnim třeba 14 dni po ní??
No pokud bych zjistila těhotenství v ranním stádiu, kdy to nejde vidět neste6ani na ultrazvuku,.. Tak mi ho dr potvrdí třeba testem na krev a budu čekat až se ukáže na ultrazvuku a pak teprve půjdu? Nebo se to řeší i jinou cestou???

Těhotenství se bere vždy od prvního dne cyklu. A ne, nejde to jinou cestou. Co by jsi si představovala, že si zobneš paralen a embryo se rozpustí? Zlato, to opravdu nee. Nejdřív lékař musí to embryo vidět, aby ho mohl odstranit a musí být vyloučené mimoděložní těhotenství. Příště věnuj víc času studiu, jak funguje tvoje tělo a jak se při sexu chránit. O obém máš mezery… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 16:20

@Janli myslela jsem pilulku, jdou dvě možnosti, buď interupce pod narkozou, nebo 3 tablety myslím 2 a po 48 další jedna… Ale pokud musí jít vidět aby se vykouciko mimodelozni, tak pak to chápu… Každopádně můj cyklus je 32-34… Ovulaci jsem měla mít podle kalendáře od 23 do 28… Pocitovala jsem ji spíše 28 i s hlenem a toho 28 jsem měla styk který byl chraneny, ale kondom vyklouzl a dodělal se pak nechráněné ale do mne se neudělal ale kdo vy stačí kapka… Dnes už mi meska jeden den MS. Tak buď jsem v tom, a nebo se zpozdila MS díky Ovulaci která pravděpodobně byla před 9dni…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama