Pohyby 25tt

Anonymní
5.4.20 21:17

Pohyby 25tt

Dobrý den, jsem 25 týden a už tak 2 dny citim málo pohyby. Jinak jsem je citila už od 18tt hodně často a čím dál častěji a někdy až moc a teď denně sotva 3×. Stalo se to taky někomu? Potřebuju uklidnit, je to naše první mimi a tak mám strach.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58616
5.4.20 21:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem 25 týden a už tak 2 dny citim málo pohyby. Jinak jsem je citila už od 18tt hodně často a čím dál častěji a někdy až moc a teď denně sotva 3×. Stalo se to taky někomu? Potřebuju uklidnit, je to naše první mimi a tak mám strach.

Teoreticky se mrnatko otočilo.. Ale pokud vahas, zajed na kontrolu do porodky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
5.4.20 21:25

Jsem 23+4 a pohyby cítím zhruba od 19 TT. Ze začátku to taky bylo docela intenzivní a teď to slábne. Jsou dny kdy fakt večer čekám co bude protože přes den necítím skoro nic. Vecer ale citim vždycky.. zatím je to fakt nejvíc cítit v leze, takže asi se prcek hýbe i přes den jen o tom nevím když sedím, chodím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:26

@martina.se zítra mám naštěstí kontrolu, tak snad se dozvím víc, ale bez malýho uklidnění bych neusnula jen tak..děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
58616
5.4.20 21:29
@Anonymní píše:
@martina.se zítra mám naštěstí kontrolu, tak snad se dozvím víc, ale bez malýho uklidnění bych neusnula jen tak..děkuji :hug:

Tak ať je vše ok :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
5.4.20 21:31

Uvidíme, jak dopadne kontrola :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...