Minimální stimulace úspěšnost

12072
31.1.16 16:09

Minimální stimulace úpsěšnost

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s minimální stimulací (clostyl, femara atd) se ziskem do třech vajíček a jestli se vám zadařilo? Ne všechna centra to dělají, například Gennet už má jen nativy nebo minimálku za cenu velkého IVF, Cube aspoň doufám, že to stále tak má. Máme špatný spermio a já ovulaci nepravidelně, všechny pokusy na poj. vyčerpané, tak už mě nic jiného ani nenapadá. Předem děkuji za vaše zkušenosti :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
31.1.16 16:14
@Martrich píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s minimální stimulací (clostyl, femara atd) se ziskem do třech vajíček a jestli se vám zadařilo? Ne všechna centra to dělají, například Gennet už má jen nativy nebo minimálku za cenu velkého IVF, Cube aspoň doufám, že to stále tak má. Máme špatný spermio a já ovulaci nepravidelně, všechny pokusy na poj. vyčerpané, tak už mě nic jiného ani nenapadá. Předem děkuji za vaše zkušenosti :mavam: :mavam:

z mého okoli miminalka nikomu 8) bud ket nebo ivf jako takovy nebo IUi ale minimalka nic ale bude to samozrejme individualni ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama