Hysteroskopie před IVF

631
29.1.16 20:54

hysteroskopie před ivf

Dobrý večer, holky,
prosím mám dotaz, mám za sebou celkem dost nezdařených et i ket a nikdy se nezadařilo tak jako další jsem podstoupila hysteroskopii kde mi našli polyp který byl odstraněn a také stará sliznice nyní musím měsíc počkat před dalším ivf, chci se zeptat jestli někomu k úspěchu hysteroskopie pomohla, nebo jak dlouho po ní jste otěhotněly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7780
29.1.16 21:04

@verca37 já moc neporadím, jen bych chtěla reagovat. Tak po neúspěšném ET i KET, jsem byla na HSK. Nic se nenašlo. Hned po ní byl anovulák a teď jsem tři dny po KETu. Tak uvidíme. Vždy jsem otěhotněla, ale na týden… pak byl konec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1208
29.1.16 21:11

Hezký večer, ano mě pomohla a moc, byla jsem na to stejně první et i první ket nic. Pak hyster., odstranění polypu a pak druhý et a druhý ket a dneska mám 9měsíční dcerku. I když už jsem nedoufala. Na ten druhý et jsem už měla pozitivní krev, ale stejně jsem 5denní neudržela, tak mi mudra dala půlku prášku na oslabení imunity(Prednison, ten slabší),a vyšlo to. Na ten druhý ket zbyla pouze poslední 5denní morula. Takže i Tobě držím moc a moc palečky a napiš jak jsi dopadla, posílám moc a moc energie a fuj, fuj :D :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1208
29.1.16 21:21

Je tedy pravda, že jsem poznala paní Babičkovou-žákyni paní Mojžíšové a měla zlaté ručičky a skvělý přístup k ženám i maminkám, tak i k světu. Takže mi srovnala páteř a po dvou letech cvičení Mojžíšové a krásnému a lidskému přístupu v Motole v Caru (někdo namítne, že mu nevyhovoval přístup doktorů) ale nedám na ně dopustit se nakonec podařilo. Bohužel nás paní Babičková loni opustila a nástupkyni - žákyni nemá, což je velká škoda. Poznala jsem i mnoho jiných, kteří se vydávají fyzioterapeuty a že Mojžíšku umí, ale opak je pravdou. Toť pouze jen na info a má zkušenost za těch 10let co jsme se s manželem snažili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1208
29.1.16 21:22
@Janička 1211 píše:
@verca37 já moc neporadím, jen bych chtěla reagovat. Tak po neúspěšném ET i KET, jsem byla na HSK. Nic se nenašlo. Hned po ní byl anovulák a teď jsem tři dny po KETu. Tak uvidíme. Vždy jsem otěhotněla, ale na týden… pak byl konec

držím palečky, ať to dobře dopadne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7780
29.1.16 21:38

@MartiJára děkuji ti moc a gratuluji ke krásnému úspěchu po tolika letech snažení. Moc obdivuji tu sílu dál bojovat. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1208
29.1.16 21:45
@Janička 1211 píše:
@MartiJára děkuji ti moc a gratuluji ke krásnému úspěchu po tolika letech snažení. Moc obdivuji tu sílu dál bojovat. :hug:

Není vůbec zač děkovat, nebýt tady holek na emiminu tak se asi zblázním a když tak koukáme s manželem zpětně na ty roky, nelitujeme, moc nás to spojilo a víc si malé užíváme a člověk tak nějak přehodnotí i priority v životě, chtěli by jsme ještě jednoho raubíře.
Mohu se zeptat jak Vám vyšla imunologie? Zda-li Vám jí vůbec dělali. Jsou tady děvčata, která taky jako ty a pak najednou tělo řekne ne a na imunu nic. My to měli taky, imuno nic. Jen mi mudra řekla, že se musíme smířit s tím, že je to holt civilizační nemoc a jsme tak dokonale naočkováni proti všemu možnému, že trocha oslabení imunity někdy dělá zázraky. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7780
29.1.16 22:09

@MartiJára máme imuno. To jsem chtěla udělat ještě před IVF. Vyšly mi pozitivni protilátky proti zóna pellucida. Bohužel mám prednison zakázaný kvůli tlaku. My se modlíme, aby to teď vyšlo. Je to poslední KET. Už na to nemám peníze, nervy, ani věk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
448
29.1.16 22:40

@verca37 ja mela hysteroskopii po dvou nevydarenych ivf.Hned na to sla do ket a vysledek je ted 14tydnu v brisku.Ja si myslim ze to vliv melo plus teda jediny co jsme meli jiny priplatili si embryoglue. Drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
30.1.16 14:58

Holky, moc vám všem děkuji, moc doufám a věřím, že se taky dočkáme a to stejné přeji všem co se snaží a vám ostatním hodně radosti s prcky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
30.1.16 15:00

Jinak u nás právě až nyní zjistili na imunologii vysoké NK buňky což prý může být důvod našich neúspěchů tak doufám, že intralipidy a hysteroskopie zabere, nic jiného už snad k vyšetření ani není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.16 16:25

Verca37, MartiJára: Holky, mohu se zeptat..ten polyp jste měly na sliznici v děloze či na hrdle a řekli vám, že to mohlo způsobit problém s otěhotním atd.? Jak se provádí hysteroskopie, je nutná narkoza a jde to i ambulantně? díky.

• Nahlásit
  • Citovat
1208
30.1.16 20:14
@Anonymní píše:
Verca37, MartiJára: Holky, mohu se zeptat..ten polyp jste měly na sliznici v děloze či na hrdle a řekli vám, že to mohlo způsobit problém s otěhotním atd.? Jak se provádí hysteroskopie, je nutná narkoza a jde to i ambulantně? díky.

polyp na sliznici, brání vždy otěhotnění. Nutná celková narkóza, jedna noc v nemocnici, aby tě hlídali kdyby jsi víc krvácela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7780
30.1.16 20:38

@MartiJára mě dělali hsk přímo v CARu, odebírali vzorek sliznice a vzorek po myomu a za dvě hodiny jsem šla domu. Když mi v Praze HSK brali myom, taky asi za dvě hodky domu. Obojí v celkové narkóze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
30.1.16 20:57

@chicky děkuji za povzbuzení a moc gratuluju k mimču :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama