Miréna a mdloby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
patapuf
Povídálka 25 příspěvků 11.10.14 17:06
Miréna a mdloby

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda má nějaká stejnou zkušenost. Mám zavedenou Mirénu od června 2014 a zhruba od konce srpna mi není dobře. Skoro každý den se mi motá hlava jako bych byla neustále opilá a mám neustále zalehlé uši. Byla jsem s tím za svou gynekoložkou a ona se mě zeptala zda jsem měla někdy problémy s nervy. tak jsem jí řekla že ano, když mi zemřeli rodiče byla jsem rok na antidepresivech ale od té doby což je už 6let tak ne. gynekoložka to uzavřela s tím, že s Mirénou to nemá nic společného a že bych měla zase začít brát antidepresiva. Najde se nějaká co měla tento problém taky s pojitostí Mirény? kromě toho dost zadržuji vodu a jsem oteklá, ale o tom je spojitost s Mirénou dost na ineternetu. Popřípadě napadá někoho co by to mohlo být? Nechala jsem si vyšetřit krev, alergologii i neurologii a vše v pořádku.

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 13763 příspěvků 11.10.14 18:22

@patapuf A co ORL? Může to být problém vnitřního ucha, špatné prokrvení.

patapuf
Povídálka 25 příspěvků 12.10.14 08:07

Zkusím to, děkuju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >